Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przy kawie

Kupiłam buty.. jak myslicie?? FOTO

Polecane posty

Gość bucikowa
"trzeba być w butach na weselu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mi was
każda z was to bezguście...pokazujecie takie same buty typowe ślubne syfy świecące jakie nosiło się na wiejskich weselach w latach 90-tych. Widać że autorka ma swój styl i w dupie wasze standard! Brawo! mam nadzieje, że pokażesz tu zdjęcia ze ślubu w tych butach a wszystkie padniecie...zresztą to jest twój dzień i nie poddawaj się wiejskim stylom bo buty muszą być ślubne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam tylko, że mój narzeczony ma czekoladowy garnitur....pewnie odbiega standardom ślubnym...aha i bedzie miał krawat! nie chcemy wyglądać jak wszyscy...ktoś zapytał o dodatki...w zasadzie chcde tylko wielką srebrną bransolete w stylu greckim na szyje nic nie zakładam bo mam wytatuowany dekold...ręke też mam wytatuowaną :) ale tylko przy nadgarstku..tak więc podejrzewam, że srebrne balerinki najmniej będą zwracać na siebie uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy kawie bardzo ladne balerinki i na nogach wygladaja ok. chociaz sama wole szpilki moim zdanie te buciki beda pasowaly do sukienki ktora masz (bardzo ladnej zreszta). grecka bransoleta tez super, moim zdaniem ladnie by tez wygladal kwiat we wlosach (z boku) a wlosy rozpuszczone (najlepiej dlugie ale nie wiem jakie masz). moim zdanie buty ktore tu dziewczyny proponuja wszystkie kiczowate, staroscwieckie i albo satynowe (bleee) albo z jakiejs sztucznej pseudoskory (bleee bleee) czekoladowy garnitur super czemu nie:))) osobiscie nie psulabym calosci krawatem ale nie wiem w jakim stylu marynarka do tego garnituru? mnie sie osobiscie podoba krotka i do tego koszula a la muszkieter (no ale nie wszystkim facetom to pasuje) nie znosze garniturow poza tym, na szczescie moj maz jest szkotem i na wszystkie powazne uroczystosci nosi kilt:))))) wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jesli masz wytatuowany dekolt (:O) to masz racje nikt nie zwroci uwagi na twoje buty. pytasz gdzie widac w nich kapcie-odpowaidam od stop do samej piety.twoj slub twoj wybor! nie rozumiem tylko po co pytasz na forum skoro i tak pojdziesz w tych balerinach :) duzo szczescia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paelex
sliczna suknia, uwielbiam empirowa talie. co do butow - jestem za delikatnymi sandalkami, nawet niekoniecznie na obcasie, ktory moglby dodac calosci wrazenia niepotrzebnej ciezkosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rzymianki
a pomyśałaś o białych rzymiankach (wiązanych wysoko nad kostką, ?). Wprawdzie nie mam pojęcia jak sobie to można zestawić z rajstopami, ale skoro już cała będziesz taka orientalno-antyczna to dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dokładnie na początku chciałam rzymianki, ale niestety nigdzie nie mogłam dostać, takich jakbym chciała, wszystkie były z jaqkimis łączeniami, ćwiekami sprzączkami klamerkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydliwe te rzymianki
a feeeeeeeeeee balerinki tez naucz sie kobieto kupowac buty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy kawie - nie wiem co w tym dziwnego, ze Twoj narzeczony ma brazowy garnitur, bylam w tym roku na 3 slubach, z czego na 2 Panowie Mlodzi mieli brazowe garniaki - teraz taka moda :P krawat kazdy mial - bo teraz taka moda :P i nie widze w tym nic zlego, ale nie pisz, ze jest to cos niespotykanego. moj narzeczony tez idzie w krawacie, ogolnie juz jest ubrany ;) garniak ma ciemny szary ;) na pewno bedziesz wygladala oryginalnie, ale mysle, ze to z powodu tatuazy - tych z przodu ( sama mam jeden, ale na lopatce i niewielki :P) co do butow, to te balerinki wygladaja dla mnie jak tanie kapcie -albo tanie szmaciaki z ruskiego rynku - ale skoro sie w nich dobrze czujesz - to najwazniejsze! twoj slub i twoja sprawa jak bedziesz wygladac zycze szcescia i milych przygotowan :) no i udanego wesela, mnie tez to czeka w tym roku ;) pozdrawiam i wiecej, nie bede zagladac na twoj topic, bo widze, ze decyzje podjelas zanim go zalozylas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×