Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magikkk

PILNE ORANGE!!!!!

Polecane posty

Gość magikkk

Hej! Za tydzień piszę tak zwany pretest z oferty orange czy ktos z Was ma moze jakies przykładowe testy? nie wiem czego sie spodziewac, niby wszystko umiem, no moze nie wszystko bo wszystkiego to chyba nikt nie potrafi, ale jest strach, czy ktos z Was ma i uzyczy mi?i z neostrady tez? Prosze o pomoc dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiss
jezeli chodzi o orange to mogą ie zapytac jakie zansz taryfy, jakie znasz prezenty, co to jest pre-paid,postpayd, oferta hybrydowa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjdjdqqfhfhshs
NIE MAM PRZY SOBIE BO TO WSZYSTKO WYWALILAM POPRACOWALAM KROTKO BO BEZ PRZESADY TYLE UCZENIA SIE PRETEST SZKOLENIE I PO CO?? GROSZE SIE ZARABIA A PYTANIA SA TAK SFORMUOWANE ZE MOZESZ SIE POMYLIC BO TO SA TESTY WIELOKROTNEGO WYBORU TO ZNACZY ZE MASZ 4 ODPOWIEDZI Z CZEGO NEI JEDNA A ILKA JEST DOBRYCH JAK SA NP 3 DOBRE A ZAZNACZYSZ 3 TO JEST ZLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiss
pozatym okazalo sie u mniena szkoleniu ze kazdy ostal inne materialy i wszyscy oficjalnie zdali ten test, szkoleie tez bylo daremne, a gdzie dokladnie do pracy startujesz w jakim miescie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magikkk
Kasiss w Katowicach co nieco umiem, ale słyszalem ze testy sa straszne az strach, serio ...jak nie zdam nie dostane sie na szkolenie a to wiadomo wiaze sie z tym ze nie bede miał kodów:( jakbyscie cos znalezli to prosze o cokolwiek bo nie wiem czego sie spodziewac, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiss
to będziesz pracować tam gdzie ja pracowałam ten test wstępny to wielka ściema, a potem w trakcie szkolenia też sa testy ale łatwo je dzdać bo na ścianach wiszą ściągi w postaci plakatów, a nawet jak sie testu jakiegoś nie zaliczy to jest poprawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xjjjssssssssssssss
zawsze sa inne testy i sa wielokrotnego wyboru jak napisal sjdjdqqfhfhshs bez sens ten Orange ja dziekuje za taka prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiss
ja akurat miałam jednokrotnego wyboru , ale przeważały pytania otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złudnaNadzieja
Heja:) Właśnie czy mógłby ktoś udostępnić pytania z pretestu?fajnie by było, z woj. śląskiego, nie wiem czy wszędzie są inne kto układa te pytania, ale byłabym wdzięczna boje sie troche testu, a od tego zalezy moje byc albo nie byc;P...testowac bedzie mnie Pan R.T:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina973236
Witam czy ktoś może mi powiedzieć jakie mniej więcej są pytania na teście do orange? Bo dzisiaj dostałam materiały szkoleniowe i jest tego strasznie duuużo do nauki a już 6 albo 7 maja będzie ten test, dlatego chciałabym się dobrze przygotować żeby go zdać. Ale nie wiem czy w tak krótkim czasie uda mi się to ogarnąć tak żeby mi się wszystko nie zaczęło mieszać. Z tego co wiem to test ma być wielokrotnego wyboru :-( Będę bardzo wdzięczna jeżeli ktoś napisze jakich mniej więcej pytań mogę się spodziewać, ile czasu trwa test i cokolwiek na ten temat. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w życiu w orange
nie polecam tej firmy, ciągłem naciski na sprzedaż, stres, ciągłe kontrole i testy i to wszystko za grosze, które można zarobić gdziekolwiek indziej bez takiego nakładu pracy i zdrowia!!! PTK Centertel czyli Orange współwłaścicielem jest france telekom i we francji w tej firmie w ciągu ostatnich lat jest największy odsetek samobójstw wśród pracowników, bodajże 24 zgony i kilka nieudanych prób samobójczych, TO CHYBA MÓWI SAMO ZA SIEBIE JAKIE TAM SĄ NACISKI NA SPRZEDAŻ I TO SAMO JEST W ORANGE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1796
jak wygląda szkolenie 17dniowe w orange?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×