Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kokosanka20

ciąża czy choroba /

Polecane posty

witam, mam pytanie... jakies 3 miesiace temu kochalam sie z bylym facetem od tamtego czasu nie odbylam stosunku. w kwietniu dostalam normalny okres, w maju zrobilam test dla pewnosci, ktory wyszedl negatywnie, potem w terminie miesiaczki dostalam bardzo slaby okres i zaraz po tym znow zrobilam test. wynik znow byl negatywny. teraz czekam na okres ktory powinnam dostac ok. 27. dodam ze mam dosc nieregularne miesiaczki, czuje bol taki jak przed okresem, ale nadal sie stresuje, ze moge byc w ciazy czego bardzo bym nie chciala. prosze poradzcie czy jest jakies prawdopodobienstwo ciazy? nie dokonca wierze w testy ciazowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze nie mam zadnych objawow ktore mogly by wskazywac na ciaze . bede wdzieczna za kazda odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choroba umyslwa
heh dziewczyno jak tak sie boisz idz do gina.... poza tym po 2 miechach juz mialaby conajmniej mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaacieto trzeba bylo bete
sobie zrobic,,,,a zreszta po takim czasie testy sa prawdopodobne. A poza tym jesli robilas testy i byly negatywne to po co sie wkrecasz? nie jestes moim zdaniem w ciazy i luuzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×