Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość no to zajebiscie

skad wziac kartony?????

Polecane posty

Gość kurdeno

Najlepsze i największy wybór kartonów u JAPA & CO. http://www.japa-przeprowadzki.com.pl Dodatkowo ciekawe poradniki i masa przydatnych informacji. Sami sprawdźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziol22

Jeśli szukasz tanich i dobrych kartonów do przeprowadzki polecam zagladnać na tą strone https://e-hurtownia-opakowan.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorian

JAPA & CO -- http://www.japa-przeprowadzki.com.pl każdy znajdzie coś dla siebie. Czy to potrzebujesz kartonów czy pudeł żeby zapakować swój dobytek. Czy może potrzebujesz czymś przetransportować swoje rzeczy? Na te i wiele innych kwestii chłopaki z firmy zawsze pomogą. Polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka7878

Zdecydowanie less mess przy większych ilościach masz rabat, albo najlepiej kupić już cały zestaw przeprowadzkowy, wychodzi niedrogo a przynajmniej wiedziałam że o niczym nie zapomniałam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Najlepsze kartony tylko z ekartony.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon

Polecam Japa & Co największy wybór pudeł i kartonów. Wszystko co potrzebne do spakowania i przewiezienia pod jednym adresem. https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/japa    Ja skorzystałem i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Wpis jest dawny i ceny u innych też mogą być nieaktualne, bo cena surowca się zmienia. Aktualne ceny tylko na stronie www.kartonypl.pl. Opakowania kartonowe już o 0,10 groszy/sztukę. Zadaj nam zapytanie, a my Ci to wycenimy. GWARANCJA JAKOŚCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrosława

Też uważam, że warto odezwać się do firmy, która zajmuje się przeprowadzkami i oferuje dostarczenie kartonów. Japa&Co przywiezie Ci kartony i w kształcie szafy na ubrania i z przegrodami na szkło, żeby Ci się nie potłukło. Jest to mega wygodne rozwiązanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwkkkk

polecam ci ekartony.pl świetna jakość tanie ceny, możesz również zakupić stacjonarnie w oddziale less mess storage 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaak

Japa & Co w swojej szerokiej ofercie posiada duży wybór kartonów i pudeł potrzebnych do spakowania każdej ilości rzeczy :) Nie wierzysz sam sprawdź. https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytakosinska

 Przeprowadzka to tylko z Nimi  https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/. Wszystko na najwyższym poziomie, dostępne kartony,pudła oraz pomoc fachowców i logistyków.  Przeprowadzka nie musi być ciężarem ani niczym stresującym. Z Japa & Co to czysta przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serafin

Ja polecam solidne kartony z Less Mess Storage, lub ich strony internetowej ekartony.pl. Naprawde godne polecenia i do wielokrotnego uzytku, grube warstwy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miro1212

My z żona kupilismy w Less Messie w Kryspinowie, duze kartony i mimo tego ze jestesmy juz po przeprowadzce, dalej sa w super stanie. Bardzo poreczne, solidne no i wlasnie mysle ze wielokrotnego uzytku. Oprocz kartonow, posiadaja rowniez folie stretch, folie babelkowe i tak naprawde wszystko co jest baaardzo przydatne do przeprowadzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
Dnia 4.10.2019 o 09:41, Gość Olka7878 napisał:

Zdecydowanie less mess przy większych ilościach masz rabat, albo najlepiej kupić już cały zestaw przeprowadzkowy, wychodzi niedrogo a przynajmniej wiedziałam że o niczym nie zapomniałam 😉

O zgadzam się, najlepiej wybrać już przez internet na ekartony a odebrac na miejscu i ewentualnie zmienic zamowienie gdyby plany się pozmieniały. Ostatnio udało mi się dopaść sporą ilość kartonów z 15 % rabatem więc ceny były super. Polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja również się załapałam na aktualną promke 🙂 Wyszłam na tym bardzo korzystnie, ponieważ brałam sporą ilość kartonów więc rabat wyszedł super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka

A ja załapałam się na super promocję jaką oferuje firma Japa & Co. Na hasło "dzwonisz i masz" do końca lutego rabat -20%. Nie trzeba się niczym przejmować. Kartony i wszelkiego rodzaju pudła posiadają od ręki więc problem posprawiań w co się spakować odpada na samym początku. https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Korzystałam z ekartony i polecam, szybka realizacja zamówienia już po chwili Pani do mnie zadzwoniła, że już gotowe i moge odebrać. Jedynie jedna rzecz mnie zastanawia, zobaczyłam na żywo karton w kształcie szafy z wieszakiem. Mam pytanie używał ktoś przy przeprowadzce i chwali sobie?  

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ,

ja również dostałam polecenie aby zajrzeć do Less Mess i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona , miła obsługa i duży wybór materiałów opakowaniowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Warto zajrzeć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Japa&Co zapewni Ci kartony do przeprowadzki oraz ogarnie za Ciebie całą przeprowadzkę, także niczym nie będziesz musiała się przejmować. Ekipa pomoże Ci ze wszystkim. od samego początku do końca przeprowadzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że Japa&Co to najlepsi specjaliści. Potrafią wszystko ogarnąć szybko i sprawnie, i to za niewielkie pieniądze. Nie ma sensu brać niesprawdzonych firm, bo nie wiadomo w jakim stanie Wasze rzeczy dojadą na miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdemu, kto planuje przeprowadzkę i nie wie jak się do tego zabrać, mogę jeszcze polecić poradnik, który znajduje się na stronie Japa&Co. Jest to super kompendium wiedzy na temat wszelakiego rodzaju przeprowadzek i rozwiązuje sporo problemów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że Japa&Co to najlepsze, co może Wam się przytrafić podczas przeprowadzki. Mają niezastąpioną ekipę, która wszystko robi za nas. Serio, nie będziecie musieli nawet palcem kiwnąć. Jestem pewna, że każdy kto korzysta z ich usług będzie na maksa zadowolony z ich pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×