Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnieee

wszyscy marudza ze imie Mieszko jest beznadziejne...

Polecane posty

Gość obiektywnieee

a mi sie podoba i nie widzę w nim nic beznadziejnego??? jak uważacie skrzywddze dziecko jak mu nadam takie imię??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENNA_WIEDŹMA
"Kochanie, "wszyscy" mogą Cię cmoknąć w nos. Jak mniemam lepszym wyjściem byłby "Brajan", "Dżesika" albo (popularny ostatnio, he he) "Majkel"? Mieszko to piękne polskie imię i należy takie imiona propagować oraz doceniać. Brzmi ładnie, pisownia nieskomplikowana a imię męskie i mocne. Jak również Jaromir, Ziemowit czy Jeremi. Ty się innymi nie przejmuj, a syn jeszcze Ci kiedyś za imię podziękuje. Bo czyż warto być kolejnym "Michałem" wśród setek Michałów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnieee
sadząc po odp to musisz być skrzywdzonym człowiekiem!! współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karafkaaaa
to piękne imię... mam znajomych, których syn ma na imię Kosma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnieee
SENNA_WIEDŹMA :) dziekuje, tak właśnie sobie myślę, ze dookoła pełno takich samych imion, a to nie jest jakieś śmieszne itp, a oryginalne, tylko kraj w jakim żyjemy zacofany, mało tolerancyjny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnieee
karafkaaaa:) oj, ale Kosma to rzeczywiście, musieli się znajomi dziwnie na nich patrzyć, bo to już wyjątkowe imię :) ale całkiem fajnie brzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karafkaaaa
wiesz... Ci znajomi mieszkają w Krakowie.. a tam ludzie są chyba bardziej tolerancyjni. W kazdym razie nie słyszałam, żeby chłopiec miał przez to jakieś problemy ( np. w szkole ). Mam tez znajomych, którzy mają synów Mieszka i Iwa. Też z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam jednego Mieszka
Bynajmniej nie Mieszka I, bardzo ładne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się bardzo podoba te imię, gdyby nie to że mieszkam na mieszka i tak mi trochę do śmiechu jak by się syna pytali Gdzie Mieszko mieszkasz? a on na to na mieszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnieee
Pocieszające jest , że coraz bardziej ludzie patrzą inaczej na tego typu sprawy:) ja niby z dużego miasta, Wrocław, a tu często negatywne opinie, że mnie znienawidzi kiedyś, że będą się z niego śmiać, a i zdarzyło się, że ktoś ( kobieta 27lat) zapytała, to takie imię istnieje??? szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnieee
peelle:) heheheh, czemu, bardzo dowcipnie i z polotem by było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała sukienka
mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilooo
mi tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo to imie
jest beznadziejne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK WIDAC TO SAMA MASZ
watpliwosci co do tego imienia - inaczej nie pytalabys sie o opinie forumowiczow ! a moim zdaniem imie jest do bani .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnieee
pytam z ciekawości nie z wątpliwości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już Wojtka tez wszyscy się krzywili zwłaszcza teściowa i koleżanki ale to gdzieś mieliśmy a teraz będzie Maciuś raz nam się przy Wojtku te imię powiedziało i on już od tamtej pory go tak nazywa wiec tak zostanie, nie będziemy mu w główce mącić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam pyt
mi się podoba !! mój syn będzie miał tak na imię!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo śmiesznych połączeń imienia z nazwiskiem. Słyszałam o rodzinie, która nosiła nazwisko Wielki i w przypływie dobrego humoru nazwali syna Kazimierz. Gdyby mi się w pracy klient przedstawil Kazimierz Wielki ja bym odpowiedziała: Maria Antonina miło mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne jest! znałam kiedyś chłopca (dawno temu kiedy ja byłam jeszcze małą dziewczynką) nazywał się Mieszko Szyszkowicz od razu mi się przypomniało to zestawienie jak zobaczyłam ten topik. he he może teraz na kafe siedzi jego żona i to czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam
rodzinke, w której imiona dzieci to Nikola, kevin i Denis :O bez komentarza :O:O A mojej siostry koleżanka nazywa się Czternasty, a synowi dała na imię Ludwik :O Mieszko- ujdzie, aczkolwiek sa ładniejsze jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi si e
kojarzy z Mieszkiem I .Czyli z ze sredniowieczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forfiterka
a ja nazwę synka Mieszko albo Antoni... rodzina też się krzywi ale to prostaki, więc się nie przejmuję ich opinią :) Mieszko to piękne imię i przynajmniej syn nie będzie miał kilku kolegów o tym samym imieniu co on obok siebie, nadawanie dziecku popularnych i oklepanych imion jest bez sensu, teraz przez "modę" mamy tysiące Julek, Wiktorii i Oliwii i setki Jakubów, Michałów, jakby nie było innych imion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn też ma oryginalne imię, ciut staroświeckie, rodzina kręciła nosem ale nie mieli nic do powiedzenia, chociaż momentami żałowałam że wspominałam w ogóle przed porodem :) Mieszko to ładne imię, i zdecydowanie bardziej popularne niż np. Gniewomir :P Nie ośmieszy dziecka. Jak Ci się podoba i pasuje do nazwiska to nie pytaj innych o zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ci sie podoba to nadaj mu
takie imie. Niech marudza. Przynajmniej nie bdize kolejnym Kacprem albno innym Brajanem. Mnie se podobaja takie imiona. Moje typy dla syna to tez: Jonasz, Augustyn, Blazej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego beznadziejne? mnie się podoba. Dam głowę, że jest wiele naprawdę bezsensownych, a rodzice i tak je dzieciom dają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjjka35
Mieszko to naprawde bardzo fajne imie,zobaczysz ze jeszcze troche i bedzie to bardzo popularne imie,bo ja juz coraz czesciej sie z nim spotykam,ale na pewno i tak zostanie oryginalne.Tymi Bartusiami,Kacperkami,Brajanami itp.imionami to juz jestem znudzona.U mnie w grupie jest jeden chlopczyk Mieszko wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekanowata
a jak sie to imię zdrabnia? też chce tak dać synkowi na imie alne wiem jak go wołac krócej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×