Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

to chyba będe skazana na banany i sok pomidorowy.Ja tez alergiczka niestety i mam nadzieje ze jakos przetrwam.A jakies witaminy bierzesz Magdalena?czy tylko kwas foliowy?w ktorym tygodniu bylas na pierwszej wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie biorę witaminek żadnych na razie, ani nic. Tylko folik, wszystko musiałam odstawić, łącznie z lakiem na alergię. I jeszcze biorę luteinę i duphaston, bo krwawiłam raz. Na pierwszej wizycie byłam na samym początku 6 tyg. ito właśnie przez to krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zaczyna pojawiac mi sie sluz taki delikatny na razie i dosc wodnisty nie jakis gesty i juz sama nie wiem czy to na @ czy moze jednak nie :) tylko se pewnei wkrecam bajki niepotrzebnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza z rana:) już w pracy, herbatka zielona na biurku, zabieram się do roboty błeeeeeee ciężaróweczki uważać na siebie bo dzisiaj też ma być masakrycznie gorąco, w każdym razie u mnie na dolnym śląsku już jest cieplutko i słońce wali po oczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :)u nas upał znowu i duchota.A mnie cos mdli!powiedzcie czy warto robic bete z krwi jutro czy jeszcze poczekac np do poniedzialku?a co u was slychac?malina co tam u Ciebie?nic nie piszesz?jak beta? greenka co u Ciebie jak sie czujesz?a co u reszty?jak staranka?ja robilam testy owulacyjne i moze dzieki temu tak szybko to poszlo wiec moze zastanowcie się nas tym bo nie sa drogie na allegro a moze cos pomoga.Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorata21
Madzia8080 oczywiście gratuluje, o jej jak fajnie tyle brzuchatek:-) Magdaleena- oczywiście obiecuje poprawe i zaczynam zdrowo jeść dzis w pracy mam nawet morelki a co;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorata21
kurcze, a dlaczego mi się nie zaczernił nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widziś Magdaleena dzięki;-) ja dzisiaj jestem jakaś nietomna a w dodatku prawy jajnik mnie kłuje;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Ja już dziś po zakupach :-) Pojechałam z samego rana, żeby potem w tej gorączce nie spacerować po mieście. Zaraz zabieram się za gotowanie obiadu, a później ... sama nie wiem co będę robiła. Na nic nie mam ochoty :-) Nie wiem czy to normalne, ale od czasu do czasu łapią mnie takie skurcze w brzuchu, że aż blada się robię. Zawsze miałam takie skurcze w pierwszy dzień @, a teraz pojawiają się kilka razy w ciągu dnia. Do lekarza chcę iść w przyszłym tygodniu albo za dwa, bo wydaje mi się, że to jeszcze za wcześnie. Miłego dnia Wam wszystkim życzę 🖐️ Może uda mi się zaglądnąć później to Was podczytam. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde musze chyba pomyslec nad tymi testami owulacyjnymy jesli teraz sie nie udalo, jeszcze nigdy ich nie urzywalam ale wydaja sie byc dobrym pomyslem, tylko chyba bede musiala ich kupic ze 20 zeby codziennie sobie robic :D ale sobie pecherze porobilam na stopach, musialam wczoraj wlozyc buty na obcasie, wystarczylo 1,5godz zebym dzis miala po cztery pecherze na kazdej stopie, boli jak diabli :( moze znacie jakies sposoby na szybkie pozbycie sie tego cholerstwa? tylko od razu mowie ze nie jestem zwolenniczka przekluwania :) a to wszystko przez ta MASAKRYCZNA POGODE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisiaj cisza....:-) ja chyba też zaczne mysleć o testach owulacyjnych....ale dziewczynki oczywiście mam pare pytań na ich temat....typu ile kosztują w apteche, czy jedno opakowanie to tylko jeden test....głupio mi że tak ciągle o wszystko pytam ale kto pytapodobno nie błądzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota21 sprawdzalam na allegro i taki test mozna kupic za 1,15 plus np. 7zl wysylka, jeden test starcza na jedno badanie, gdyby sie okazalo ze teraz mi nie wyjdzie to kupie sobie 20 takich testow to raptem wyjdzie 27zl z wysylka no powiedzmy do 30zl wiec wcale nie tak duzo, taki test okresla poziol LH przed owulacja jest zawsze tzw pik LH czyli jego wyrzut najwieksze stezenie w organizie i na tej zasadzie dzialaja takie testy, wiec jesli wyjdzie taki test pozytywnie tzn ze w ciagu 24-48 godz powinna wystapic owulacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!:-) Ja bylam z mamcia na zakupach,strasznie duszno,teraz kawka i biore sie za sprzatanie. W aptece testy owulacyjne sa po ok 25 zl piec paskow,rzeczywiscie na allegro kupi sie wiecej i taniej:-) A co u was Dziewczyny? Straszne burze byly w nocy,mam nadzieje,ze nie w waszych rejonach BUZIOOOOOOOOOOOLE:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj u mnie tez byla bardzo nie ladna burza :) obudzilam sie i zasnac nie moglam, lało i błyskało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki troche mi rozjasniłyście sprawe:-0 u mnie też była burza i to jaka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez była burza a dzisiaj nadal duszno.Spiąca jestem i zaraz idę się połozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola2333 nie korci cie zeby juz zrobic tescik?? bo mnie nadal strasznie :) spojrzałam w tabelkę, że tobie w zasadzie dwa dni zostały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............9-1 z clo..............02.08..............26.........łódzkie Agarz ................3.....................30.07..............27.........śląskie Foczka_.............3.....................03.07.............25......Pomorskie Nikola2333........ok35................ok18.07............23.....wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08............21.....mazowieckie betka12.........ok.roku...............28.07..............28 .....dolny slask basiolinka...........7 ..................30.07..............26.......małopolska DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06..........26......... Dolny Śląsk Malina...................2.............11.07...........27.........Stambul green-ka ..............2..............13.07 ..........28 ........dolny śląsk Magda8080 ...........2............. 15.07...........28.........śląskie BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......9..........22.06..........9.02.2010(?)........27......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............9-1 z clo..............02.08..............26.........łódzkie Agarz ................3.....................30.07..............27. ........śląskie Foczka_.............3.....................03.07......... ....25......Pomorskie Nikola2333........ok35................ok18.07........... .23.....wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08............21.....mazo wieckie betka12.........ok.roku...............28.07............. .28 .....dolny slask basiolinka...........7 ..................30.07..............26.......małopolska banmon............1...................20.07..............26....świetokrzyskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06..........26.. ....... Dolny Śląsk Malina...................2.............11.07...........27... ......Stambul green-ka ..............2..............13.07 ..........28 ........dolny śląsk Magda8080 ...........2............. 15.07...........28.........śląskie BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......9..........22.06..........9.02.2010(?)... .....27......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jakaś cisza pewnie za wczoraj sze pochwały;-) ile bym dała, żeby móc już iść do domu pogoda jest koszmarna i wysziedzieć w biurze bez klimatyzacji to nielada wyzwanie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola to dobrze że bolą:) Dorota ja się wczoraj nabazgroliłam to muszę dzisiaj popracować dla odmiany hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betka12 a ja musze nadrabjać bo w weekendy nigdy nie wchodze na topik a w od poniedziałku ide na urlopik to też pewnie mało będe zaglądać, ale jak tylko wróce to będe miala dużo do nadrobienia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi juz nieduzo do @ zostalo,jak do poniedzialku nie dostane to robie test:-) Ja bede za godzinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola teaz uwazam ze to baaaaaaardzo dobrze ze cie te piersi bola :) ach mysle ze cos z tego bedzie :) trzymam kciuki za ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez trzymam kciuki za nas wszystkie:-) Taki upal nawet obiadu niechce mi sie jesc,nudy i co tu robic w telewizij nic nie ma,opalac tez mi sie niechce bo za goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×