Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

siemanko dziewczynki..........Nie chce juz pisac na poprzednim forum...........straciłam zaufanie do..........jezeli któras z Was tez czuje sie tam nie pewnie to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce pisac o tamtej sytuacji bo jezeli umiemy czytac i poskładac choc troche puzzle to wyjdzie cały obraz.....jezeli ktos jeszcze nie dowierza jak ja na poczatku niech przeczyta posty z 24.06 i pózniejsze.......Mnie jest strasznie przykro i na pewno nie chce tracic z Wami kontaktu.......Załozylam ten topic dopiero teraz bo wczesniej była taka burza ze az balam sie kompa właczyc,nie pamietam takiej nawałnicy........Ledwo wróciłam z pracy do domu,na szczescie kumpel po mnie przyjechał bo pewnie została bym w pracy na 3 zmiane.........Masakra,auto zalało mu sie 2 razy,pół Lodzi nie było oswietlone a cała Lodz była dosłownie zalana.....dawno sie tak nie bałam.............Brzuszek mnie na @ juz boli i znów przyszła mysl ze sie nie udało:(............Magdaleena,jak tescior,zrobiłas?Pisz szybko co i jak!!!!!!!!!!!!!...............A i zapraszam nowe staraczki bo tak jak brzmi tytuł \"Razem weselej\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajaMłoda
podaj linka do starego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ale nie podam...........Nie naleze do ludzi ktorzy szukaja sensacji,nie jestem tez msciwa.......Troche mnie tam i reszte piszacych dziewczyn obrazono i upokorzono..........Załozyłam nowy topic dla staraczek i do tamtego nie zamierzam wracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli Cie to bawi to prosze wejdz na tamto forum i napisz ze założyłam nowy temat............Tylko nie rozumiem dlaczego?ciekawosc?wscibskosc?chec dokuczenia komuś?nuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajaMłoda
o dzięki :)Chyba się trochę przeskrobało co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jak poczytasz dokładniej to zrozumiesz....ja tez do pewnego momentu nie rozumiałam...ale umiem czytac miedzy wierszami i znam ludzkie "kombinowanie":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka,ja naprawde nie chce o tym rozmawiac.....Strasznie mnie ta osoba zawiodła:(A takie numery znam bardzo dobrze......"jak cie złapia za reke to mów ze to nie twoja reka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,Myszka.............Pierwszy raz korzystałam z forum,pierwszy raz sie puplicznie wypłakiwałam na ten dosc bolacy temat....i dostałam kapciem w ryj........najbardziej szkoda mi dziewczyn z którymi znalazłam wspólny jezyk i tylko dlatego załozyłam ten topic ale jak widze na kafe juz nie da sie pisac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieć malinowy
hmmmm nataliuś i mika 23 to jedna i ta sama osoba. Ten sam sposób wypowiedzi,krótkie składające się z kilku slów zdania, naduzycie znaków interpunkcyjnych w postach itd itp.Zreszta łatwo to sprawdzic pisząc do moderatora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieć malinowy
i dlaczego tak zamilkłaś nagkle jak tylko Mika vel Domi wróciła i wyjaśniła swoja nieobecność ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieć malinowy
chce byc obiektywna ale narazie wskazuje na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh nataliuś po prostu załóż topik na ten temat tylko nie pisz o tamtej sprawie i zobaczysz temat sie rozwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu nie chce z nia miec nic wspólnego......a jak bys doczytał to znalazłbys kilka dowodów ze nie jestesmy ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie to zrobiłam........inna strona,inne forum.......Kafeteria zmienia sie w jedno wielkie pole bitwy......Setki wyzwisk,złosliwosci tylko dlatego ze ktos ma inne zdanie....No cóz i tez niech tak zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieć malinowy
natalius wczytuje się w ten stary topik ale naprawdę nie dopatruję się powodu dla którego mogłabys przestać pisać na starym.Nikt nie brał cie pod uwagę,że to ty się podszyłaś, nie wykreślono cię z tabelki.Słowem nie dało się wyczuć ze mają cie na uwadze i dlatego nie rozumiem.Może też dlatego ze nie pisałam na waszym topiku... W każdym razie życzę Ci powodzenia i ujrzenia upragnionych dwóch kresek. I lepiej podaj ten temat do kasacji co by staraczki nie miały kolejnego tematu do omawiania. powodzenia raz jeszcze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieciu malinowy(kurcze,co to za nick?az mi głupio było to napisac:) )to bron boze nie chodzi o to..........ja nie chce po prostu z mika vel domi miec nic wspólnego....nie chce czytac jej obłudnych postów itp.......Dziekuje Ci bardzo,ja Tobie tez zycze wszystkiego naj czego tam sobie tylko chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dziewczyny trudno teraz na kafe o dobry topik.ja pisze na jednym i powiem szczerze ze jest super fajne dziewczyny itd.zycze wam 2 kreseczek i fajnych bobasków powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieć malinowy
hihi nick dla jaj ;) Jestem mamą dwójki urwisów :) Pozdrawiam i chyba faktycznie zaczynam Cie rozumiec 🌼 Trzymaj się i ujrzenia jak najszybciej dwóch kreseczek życzę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieć malinowy
dobranoc dziewczyny !!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka własnie o to chodzi.....ze na kafe nie da sie juz załozyc topicu a ciezko znalezc i wpasowac sie w ten dobry........mnie sie wydawało ze znalazłam ale obudziłam sie z reka w nocniku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalisss
Nataluś czy jak ci tam, jesteś jakaś nadwrażliwa. A może to Ty się podszyłas pod Domi??? Bo może chciałas sie jej pozbyć, może dziewczyny za bardzo ją polubiły??? Może to Ty chcesz być pępkiem świata??? I chcesz zeby to w okól ciebie toczyło się forumowe życie. Weź Ty się opanuj. Umiesz czytac między wierszami mówisz. Przeczytałam tamten topic od początku do końca i aż głupio mi sie zoribło jak przeczytałam jak zwyzywałaś ta domi czy mikę. Ty nie wiesz że pomarańczki lubia sie podszywać ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
HEJ NATALIUŚ MASZ SLUSZNA RACJE ,nie odzywalam sie bo u mnie sie wszystko pokickalo ze starankami ale podczytywalam zgodnie z obietnica . Jestes jedna z nielicznych dziewczyn urzedujacych na kafeterii ktora jest normalna !!!!!!!! POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalisss,pewnie ze tak.....masz całkowita racje:)...........Czy moge...,dzieki wielkie ale to i tak juz nie ma znaczenia.....Niech sobie oba topicki zyja swoim zyciem ja nie zamierzam juz pisac....Równiez pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×