Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

prawda upał straszny i się wybieram do sklepu bo trzeba cos na surówke zrobić :) no i po wodę muszę iść bo dziś wylałam w siebie 1,5 l i ciągle mi mało :) co w zasadzie jest do mnie niepodobne aż mój m się dziwi, że tyle pije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon-cos podejrzane z tym piciem:-),Greenka tez miala duze pragnienie i to byl jeden z objawow ciazy:-) Najlepiej to wyslij twojego M,niech ci cala zgrzewke przyniesie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ja tez juz sie nakrecam nawet jesli chodzi o to pice a to zapewne tak mnie suszy bo duszno strasznie :D poczekamy zobaczymy :D oj fajnie jakby nam sie dziewczyny udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon- może akuracik Ci się udało, ale by było fajnie :-0 ten topik ma jakieś dobre fluidki oby tak dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota21 nie chce sie za mocno nakręcać bo później ewentualne rozczarowanie może być dla mnie baaaaaardzo bolesne :( więc myśle, że to głównie przez te upały tak chce mi się pić :) może gdyby mnie piersi bolały to bym się bardziej jarała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie zapeszamy tylko mocno trzymamy kciuki, wierze w to, że będzie dobrze ;-)ja uciekam będe juterko z ranka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za te minki które nie zawsze wychodzą tak jakbym tego chciała oczywiście przy słować, że byłoby fajnie jakby Ci się udało miał być poiękny duży, sloneczny uśniech a wysła taka brzydka pierdoła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D jakoś nawet nie zwróciłam na to uwagi :) alez mi się nudzi, nie wiem co mam z sobą zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe Staraczki!!!!!:) Magda8080 - GRATULUJE!!!!!!! Najlepsze witaminki teraz dla Ciebie to owoce i warzywka:)) Gorąco strasznie! A moj mezus skazał mnie na kuchnie i musze obiad gotowac! Faceci to moga jeść nawet przy 35 st.C ( bo tyle mam na termometrze ):)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy takich temperaturach to jedyne co sie chce to pić i spać!!!Ewentualnie mogłabym zjeśc salatkę owocową mocno schłodzoną....mniam ..:)) A tu trzeba smazyc kotleciki piec ziemniaczki......czego to sie nie robi z miłości.....:)):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda przy takiej temperaturze gotowanie jest jedną z ostatnich rzeczy jakie chce się robić, w związku z tym, że mojemu M podobnie jak twojemu temperatura nie przeszkadza w jedzeniu to dziś cały obiadek robię w parowarze :D zero stania nad garami, zresztą nie jestem z tych osób co to jakoś specjalnie lubią gotować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ciągle myślę o tym żeby jednak se ten teścik zrobić, może kupię sobie jakiś bardzo czuły i jutro z rana bym go zrobiła.....jutro będę miała 24 dzień cyklu więc może są szanse, że test by coś pokazał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj stesknilyscie za man troszke - ja za Wami bardzo. praca nie pozwala mi sie odezwac. przelecialam kilka stronek, odezwe sie wieczorem - dzisiaj do 21 jestem w biurze. Magda!!!!!!!!!!!!!! gratulacje. Moja kreseczka byla bledziudka ale juz jest duzo duzo ciemniejsza:-) Twoja tez bedzie! Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym kiedys popełniła jakies przestepstwo to wystarczy mnie za kare wsadzic do kuchni ...sama ze sobą skończe:))) NIENAWIDZE gotować.....:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja bym juz dawno zrobiła:)) Bo tak robiłam w poprzednich cyklach:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Ci juz cos pokaże....Zazdroszcze Ci że masz takie krotkie cykle....ja to mam 32-36 i jak się nie udaje zafasolkować to strasznie długo trzeba czekać na kolejna możliwość:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zrobię ale jak nic nie będzie widać to się trochę przyłamie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak mi nie wychodziły 2 kreseczki to tlumaczyłam sobie że za wczesnie zrobiłam:))Dopiero jak @ przyszła to miałam doła strasznego .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli wyjdzie jedna to tak samo jak ty zwale wszystko na to, że za wcześnie zrobiłam..... test już kupiony, czekam do jutra rana, niby można go juz robic od 7-10 po zapłodnieniu, ma 25ml czułości czy jakoś tak, więc czekam do jutra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam nadzieję, że będzie pozytywny..... trochę się boję tego wyniku i nie wiem czy robić, ale lepiej zrobię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon - trzymam kciuki - bedzie dobrze :)) Nie pij duzo na noc to mocz bedzie bardziejj stęzony i wieksze prawdopodobieństwo 2 kresek - tak gdzie czytałam - ale nie wiem ze czy to 100% prawda:)) Logicznie rzecz biorąc chyba prawda:):) Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon - ja na Twoim miejscu jeszcze bym zaczekała. Ale ja to ja:D W ogóle to witam wszystkie z wieczorka :) Wiem, że jakoś rzadziej ostatnio do Was zaglądam (choc przyznam, że mi brakuje), ale powiem Wam, że kompletnie nie mam siły na nic. Jestem wykończona totalnie, głownie psychicznie. Już nie mam sił do tej naszej słuzby zdrowia. Wiem, powtarzam się! W nocy nie mogłam spać, bo mnie strasznie bolał brzuch. Ale to nie taki ból, ze cos tam niedobrego z Dzidzią, tylko mnie tam gdzies w jelitach wierciło i takie tam. Z objawów jeszcze jestem trochę senna i nadal piję jak smok, a co za tym idzie latam do wcta jak wariat-ka :D A poza tym kompletnie nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon trzymam za Ciebie kciuki, u mnie dopiero 14 dzień cyklu, teraz trzeba czekac na efekty starań :) jescze tylko 12 dni i wszystko będzie jasne, póki co to walczę z upałami, optymistycznie kupiłam nawet strój kąpielowy ale jakoś brakuje sił i chęci żeby leżeć podczas gdy jest taka patelnia i duchota....pozdrawiam i idę walczyć ze sprzątaniem i zakupami póki jest troszkę chłodniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-) banmon i jak zrobiłaś teściora? oby tylko 2 krteseczki trzymam kciuki i pisz zaraz co wyszło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna krecha :( nie dane jest mi chyba być w ciąży :( raczej za wczesnie na test nie było więc juz nadziei nie mam, że wynik niepewny, teraz muszę czekać na tą cholerną @ :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolinka trzymam kciuki za powodzenie :D obyście sie tam dobrze postarali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon moja koleżanka robiła 3 testy... 2 wyszły negatywne i dopiero 3 w 45 dniu pokazał dwie kreseczki, wszystko zalezne jest od organizmu kobiety... tak bym chciała zeby dni mijały szybciej... narazie mierzę temperaturkę i po cichutku liczę ze zaskoczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon- nie trać wiary może to jednak byó za wcześnie, spróbuj jeszcze za kilka dni a może jednak ;-) no basiolinka to trzymam kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×