Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

Natalius-mi napisala,ze za duzo stresu wokol mnie i,ze jak sie to wszystko uspokoi to mam zaczac starania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola,jezeli sprawdzi sie u mnie w co wcale nie wierze to sprawdzi sie u Ciebie tyz i wtedy bedziesz wiedziała ze rzeczywiscie masz sie odstresowac....ja nie specjalnie wierze w takie wróżby internetowe ale kto wie......zajrzyj na poprzednia str na mój post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam,do konca cieplego okresu,oby tak bylo:-) Naprawde sloneczko trzymam kciuki za to,zeby ci sie udalo,wiec nie siedz na kafe tylko zarzuc jakas ladna bielizne i obudz meza.:-) Buziaki dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,Nikola....nastepnej okulary potrzebne:):):):)na koncu mojego postu podałam nr gg doczytaj i napisz..... Banmon,fajna kiecke miałas do ślubu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem chyba naprawde kupie sobie okulary,a tak szczerze to nie jestem zalogowana na NK bo mialam glupia klase:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi się podobała ;) choć tera jak patrze nieraz na niektóre kiecki to dochodze do wniosku, że najlepiej jakby mozna było miec ze trzy :) w sumie mozna tylko kase trzeba mieć.... ;) mi się właśnie marzyło takie zdjęcie przy koniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Czytałam Wasze prośby o wróżbę! Oby się sprawdziła przepowiednia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez se do niej napisałam ale mi nic nie odpisuje :( focha zaraz strzele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ta Olivia_venus ma wzięcie! Tyle ludzi do niej pisze! A jaką ona ma cierpliwość, że siedzi tu od 16 i odpowiada na pytania. Kiedyś widziałam podobny topik na którym wróżyła Wrózka rózka (czy jakoś tak) i odpowiadała tylko na kilka pytań w ciągu dnia. Ale tamta odpowiadała według kolejności a Olivia chyba sobie wybiera osoby, bo niektórych omija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłaby odpowiadać systematycznie ;) wtedy może bym sie doczekała ;) chociaz jak ma mi napisac, że z dzieci nici to może lepiej żeby nic nie pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon --- cierpliwości! Zobacz ile osób do niej pisze! A każdemu trzeba postawić karty, zinterpretować, napisać... trochę to zajmuje czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mi odpisała : OLiViA_venus banmon - przykro mi ale któreś z was jest bezpłodne i nie bedziecie miec dzieci. Widze również ze partner cie zdradza! uwazaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wieie co !!! z dziecmi to nie wiadomo ale z ta zdrada to juz przesadziła :D chyba jednak bierze pomysły z głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ostro, i z ta bezplodnoscia tez tez troche nie bardzo bo raz nam sie udalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jej napisze dla zabawy ze jedno dziecko juz mamy :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda --- masz bardzo znajomą twarz! Mam wrażenie, że kiedyś się spotkałyśmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam duzo :)zawsze dodaje z jakis imprez i takei tam :)ale dla nieznaomych mam zablokowane oglądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak szczerze gdybym wiedziala gdzie w moim miescie jest taka wrozka z prawdziwego zdarzenia to bym poszla:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon,nie stresuj sie!!!!!Ja nie wierze w takie wrózby......wiec głowa do gory!!!!!bo pewnie jutro napiszesz \"mam 2 kreski\"!!!!! Ja jakbym wiedziała ze tak wymęcze sie w swojej kiecce to kupiła bym sobie krótka z taaakim długim ogonem....... Nikola,to wklej zdjatko tak jak zrobiła to Magda z tym testem a link do niego przeslij na gg:):):) Lubie wiedziec z kim rozmawiam bo czesto moje wyobrazenia mijaja sie z rzeczywistoscia np Magdaleena w moich wyobrazeniach była puszysta blondynka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiolinka,jak juz czytasz to odezwij sie:):):) Green-ka ,a Ty znów w pracy?Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam gg 😭 caly dzien bilo mnie glowa...masakra...nie biore zadnych tabletek bo nie wiem co moge z co nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no własnie nie wiem czy robic jutro czy jeszcze nie, no chyba ,że okres dostane to problem się sam rozwiąze :( może jednak powinnam się wstrzymać do wtorku ale znając siebie to raczej nie wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon,wejdz tam jeszcze raz ta odp to był podszyw....ta niby wrózka przepraszała za to i sie zaczerniła sprubuj z czystej ciekawosci i dla zabawy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliuś dzięki za zaproszenie :) fajnie mieć wizualizację rozmówcy :) śliczną miałaś sukienkę :) i w ogóle masz fajne zdjęcia. O co chodzi z tą wróżką? Przecież takie wrózenie na necie to kompletne bzdury, kobieta pewnie jedzie odpowiedzi ze schematów według uznania i swojego \"widzi mi sie\"... banmon trzymam za Ciebie kciuki, ja ewentualny test będę mogła robić dopiero za 11 dni :( wczesniej nie zrobię choć pewnie będzie kusiło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiowna,lepiej nic nie bierz...wklep sobie w google i powinny Ci wyjsc inne sposoby walki z bólem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×