Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

dzięki za linka :) zapytałam sie raz jeszcze ...... ale akcja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Fisiowna to tyz jest sposób..:):):)a po za tym co u Ciebie?powiedz mi czy w UK nalezy Ci sie jakies zwolnienie?czy musisz pracowac do konca? Banmon,zaraz sobie tam wejde i poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i doczekałam sie na odpowiedź, niby dzieci będa tylko nie wiadomo ile, i jedno ma byc przed 30, trochu dłuuuuugo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to jest ze zwolnieniami w UK bo jeszcze sie nie orietowalam. Ale wiem, ze tu nie daja tak chetnie jak w Polsce. w sumie to i tak zamierzam pracowac tak dlugo jak sie da. Tzn moge isc na urlop macierzynski 11 tygodni przed porodem ale tak sobie kombinuje, ze najpierw sobie wykorzystam urlop wypoczynkowy i dopiero potem na macierzynski pojde. Mam termin na poczatek lutego wiec spokojnie od stycznia juz moge isc na urlop.Tak planowalam tak czy inaczej. Zreszta zycie pewnie te plany zweryfikuje. zalozylam gg nie bede wyobcowana:):):) nr 5545839

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon,no widzisz?!a tak jak Ci juz mówiłam te wróżby traktujmy z przymruzeniem oka......a tym bardziej ze jutro tesciora masz trzasnac...masz go juz czy dopiero kupisz? Fisiowna,czemu chetnie nie daja?a Twoja praca pozwoli Ci tak długo pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam myślałam fisiownia, że to ty ale nie chciałam babola strzelić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby nie bardzo wierzę w takie rzeczy ale jednak dobrze, że się okazało, że ta wczesniejsza wróżba to juz totalna bzdura :) testu jeszcze nie mam, kupię jutro...chyba...bo w zasadzie sie jeszcze zastanawiam, jutro będe miała 27 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............9-1 z clo..............02.08..............26.........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Foczka_.............3.....................03.07......... .....25.......Pomorskie Nikola2333........ok35................ok18.07........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........7 ..................30.07...............26.......małopolska banmon............1...................20.07............. ...26......świetokrzyskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06..........26.. ........ Dolny Śląsk Malina...................2.............11.07...........27... ........Stambul green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk Magda8080 ............2............. 15.07..........28..........śląskie BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......9..........22.06..........9.02.2010(?)... .....27......? Dorota pewnie gotuje a gdzie Agarz i Foczka? Foczka znów nas zostawia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy, że 24-27 dni, dłuży się zdażył dosłownie pare razy i to zawsze jak byłam bardzo zestresowana albo chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babola strzelic fajnie powiedziane. Natalius wszystko zalezy od tego jak sie bede czula. Generalnie w UK kobiety w ciazy pracuja bardzo dlugo. Jak bylam w Pl, poszlam na badanie to lekarka pod koniec wizyty powiedziala mi wprost "gdyby pani chciala sobie odpoczac to prosze powiedziec, ja bardzo chetnie wypisuje mlodym dziewczynom w ciazy zwolnienia". Tu musialabym miec ciaze zagrozona albo nie wiem co zeby dostac zwolnienie na poczatku. Kiedys pracowalam w pewnej firmie na zastepstwie wlasnie za ciezarna, ktora juz na poczatku ciazy poszla na zwolnienie. A jej praca wcale nie byla ciezka, bo biurowa. Co wiecej przepisy mowia, ze ciezarne nie powinny pracowac przy komputerze wiecej niz, o ile dobrze pamietam, 6 godzin. Tu pracodawca idzie na wiele udogodnien. Podpisywalam tzw Risk of Assesment czyli co moge robic a czego nie i teraz co miesiac bede miala takie spotkanie z managerem. Generalnie nie jest zle. Moge w kazdej chwili usiasc, odpoczac przez chwile i nikt nie bedzie o to miec pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to miasz tak jak ja....z tym ze ja teraz biore duphaston na wydłuzenie......ale to Twój pierwszy cykl wiec wyluzuj,nie ma sie czym martwic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiowna fajna firma albo fajne przepisy....Ja wiem ze gdyby mi sie udało zaraz ide na zwolnienie bo po pierwsze pracuje na 3 zmiany co za zdrowe nie jest a po drugie gdyby tylko sie dowiedzieli pewnie by mnie zwolnili....Pisałas dosc dawno o slubie no i kiedy ten wiekopomny dzien ma nastapic?:)i gdzie? w UK czy w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że pierwszy cykl ale i tak sie strasznie jaram :) no i chciałabym zeby sie już udało :) a dlaczego musisz brac tabsy na wydłużenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiowna-a bylas juz na wizycie u poloznej,wiem,ze w osmym miesiacu dostaniesz 190 funtow na zdrowe odzywianie,mozesz sobie wybrac porod czy chcesz w domu,w wodzie,albo normalnie w szpitalu,no i co jeszcze jest fajne to,ze nie robia usg dopochwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykle zaczeły mi sie skracac,ostatni był 23 dniowy....no i jak poszłam do gina to dostałam clo na wywołanie owulki i duphaston na wydłuzenie cyklu bo faza leutalna(chyba tak to sie zwie)powinna trwac 14 dni....zobaczymy co z tego wyjdzie a na razie ja nie chce wcale dziecka:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja tez nie chcę dziecka tak tylko wiesz z ciekawości se siedze na tym forum :P i wcale nie mysle obsesyjnie o dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie jednak moje cykle trwają 26 dni, przynajmniej tak było ostatnimi czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę, że jesli weźmiesz tego kota z pewnego źródła, i przejdziesz się jeszcze z nim do wet to na pewno nie powinno być problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo taki domowy kotek to jeszcze szczepiony i toxy zadnej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola do lekarza ide we wtorek i on mnie skieruje do poloznej. O pieniazkach wiem, ale oczywiscie bede sie starala o Child Benefit. Porod zapewne wybiore w szpitalu, zastanawiam sie nad tym w wodzie. Ponoc mniejszy szok dla matki i dziecka. Natalius takie sa przepisy. Poza tym jak moga Cie zwolnic jesli masz umowe? Tu jestem chroniona przez prawo i nie moga mnie zwolnic bo jestem w ciazy. To w Polsce nie jest tak samo?? No i jesli pracujesz zmianowo to absolutnie w Twoim przypadku zwolnienie jest ok. Tutaj np. nie moge pracowac w nocy, nie moge dzwigac, pracowac na wysokosciach i takie tam. wszystko mam wpisane w tym Risk of Assesment. Slub jeju...29 sierpnia w Polsce. Mam nadzieje, ze mi brzuch nie wywali i wejde w sukienke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiownia to już troszkę ponad miesiąc do tego waznego dnia :) fajnie :) tylko się nie stresuj za mocno, szkoda nerwów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja mam w anglii cztery kotki:-) Fisiowna-oprocz child benefit mozesz starac sie o child tax credit,tu masz zreszta linka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie gdybym miała normalna umowe to nie mogli by mnie zwolnic...ale pracuje przez agencje wiec umowy mam przedłuzane z miesiaca na miesiac...dowiedzieli by sie o ciazy i po prostu nie przedłuzyli by mi umowy....a tak na zwolnieniu kasiorke wypłaca ZUS.....No własnie Fisiowna,nie denerwuj sie bo nie warto....my przed samiutkim slubem tuz przed wejsciem do kosciola pokłucilismy sie z nerwów...a miesiac przed mielismy juz tak wszystkiego dosc ze przy awanturze złapałam miske z truskawkami i pierdzielnełam nia o sciane:):):):)okazało sie wcale nie bylo warto tak sie przejmowac bo goscie i tak tych wszystkich szczegułów nie dostrzegaja......a jaka masz sukienke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×