Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 50 polskich złotych

brak okresu podczas stosowania tabletek - Yaz

Polecane posty

Gość gość
Witam, stosuje YAz od 3 miesięcy i też nie mam okresu, masakra. Ale to wina tych tabletek. Przez 16 lat stosowałam cilest i nic takiego mi się nie zdarzyło, okres miałam co do dnia. Ale jak wycofali cilest to lekarz przepisał mi Yaz i nie jestem zadowolona. Chyba je zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do czego Ci ten okres potrzebny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domik_
ja zaczęłam stosować Yaz 24 sierpnia. dzisiaj łyknę trzecią tabletkę placebo i - nic? przez cały czas plamię, doprowadza mnie to do szału. jednego dnia więcej, drugiego mniej. to krępujące! a na dodatek teraz stresuję się brakiem miesiączki... czy może to plamienie potraktować jako krwawienie? czy któraś z Was plamiła po Yazie? jeśli tak, to ile opakowań to trwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez pierwsze opakowanie. Podczas drugiego opakowania może ze trzy dni zdarzyło mi się plamienie. I to powinnaś potraktować jako krwawienie z odstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domik_
nawet jeśli ... kolor jest brązowy? wiem, to głupie pytanie. ale kiedyś przyjmowałam tabletki i nie miałam żadnych plamień etc. jednak naprawdę dużo czasu minęło od tamtej pory i mnie to nurtuje. a z moim lekarzem skontaktować się nie mogę ponieważ wyjechał na urlop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domik_
dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas stosowania Yazu mam 2-3 krwawienia w ciągu roku, które krwawieniem można nazwać. Zazwyczaj są to skąpe plamienia, często nawet wkładek nie potrzebuję, bo widzę jedynie czerowno-brązowy śluz na papierze toaletowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się właśnie zastanawiam. dzisiaj pojawiło się krawienie, ogromny ból i w ogóle beznadziejne samopoczucie. ale ja nie o tym. otóż jutro zaczynam kolejne opakowanie tabletek Yaz. jak to jest, kiedy zaczyna się brać tabletki - krwawienie się zatrzymuje czy będę krwawiła jeszcze kilka dni. ot tak z ciekawości pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma reguły. Ja ostatnio krwawiłam całkiem obficie przez 7 dni nowego opakowania. Ale zazwyczaj plamię maksymalnie do 3 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie: Wziełam 2opakowania tabletek anty bez 7dniowej przerwy. Kiedy moge spodziewac sie okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejsza992
ja własnie koncze 1 opakowanie Yaz sa to moje pierwsze tabletki.. dzis mam wziąsc 3 tabletke białą a okresu brak.. hmm nie wiem co jest grane no ale czekam w wielkim stresie co z tego wyniknie. a co do plamienia owszem miałam ale tak moze przez jakis tydzien pozniej juz tego plamienia nie miałam i nie mam.. w ogole kiedy powinnam dostac okres?! moze ktoras jest w podobnej sytuacji albo była..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka11237
Biorę tabletki daylette ( 1 opakowanie) dziś mam wziąć 3 tabletkę placebo a okresu jak nie było tak nie ma .. Cała w nerwach !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenamiss
POZEW ZBIOROWY - szukam kobiet do pozwu zbiorowego przeciw firmie farmaceutycznej B..... po stosowaniu przez 2 lata Yaz wystąpił u mnie zator płuc i ostra zakrzepica żył głębokich kończyn dolnych, jeśli i Ty brałaś Yaz, Yasminelle, Yasmin i miałaś udar, wylew, zator płuc, zakrzepicę odezwij się proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka ja już od 4 lat biorę yaz i pierwszy raz nie mam okresu już 7 dzień....ciąża to nie jest.martwię się pomóżcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby czy wy nie wiecie, że na tabletkach się nie miesiączkuje tylko wymusza się krwawienie dla zasady robiąc przerwę w zażywaniu i to nie jest prawdziwa miesiączka tylko krwawienie z odstawienia (zachwiania hormonalnego w czasie tej przerwy) nie ma nic wspólnego z prawdziwą miesiączką!!!! Czasem to wymuszone krwawienie z dostawienia może nie wystąpić bo to nie jest żadna miesiączka zrozumcie to!!! Chcecie regularny obfity, długotrwały prawdziwy krwawy okres to przestańcie zażywać piguły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie ze w trakcie brania tabletek okres jest niepotrzebny?Wystepuje tylko krwawienie/plamienie ze wzelgu na przerwe.Natomiast podczas stosowania tabsow nasz organizm nie przygotowuje sie do ciazy,wiec nie musi sie oczyszczac jesli do niej nie dojdzie (bo nie ma z czego).Cala ta akcja z krwawieniem zostala wymyslona zeby ludzie sie lepiej przekonali do tabletek,ale wystarczy troche poduczyc sie o wlasny ciele by wiedzieć ze mozemy zyc bez okresu/krawienia na tabsach.W sieci znajdzie artykuly popularno naukowe na ten temat.Wypowiadaja sie tam lekarze ginekolodzy (po ang.) Owszem tylko wtedy ciezko okreslic czy jest ciaza czy nie ma. (BTW. Sa nawet tabsy które w ogóle nie maja przerwy,jednak babki tak sie przyzwyczaily do okresu ze wola krwawic/w Polsce niedostepne/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×