Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czaplllllla

wiktoria to ładne imię??

Polecane posty

Gość Malalalarka
w porządku. Ani specjalnie ładne wg mnie, ale brzydkie też nie. Za to na zdrobnienia typu Wiki i Wikusia mam alergię ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minusem tego imienia jest to, ze jest ono dość długie. Więc ludzie będą je skracać. Najczęściej używany jest skrót Wika.Dla mnie brzmi okropnie. Wiki nie pasuje do polskiego języka ale fakt brzmi lepiej niż Wika. Gdy pierwszy raz usłyszałam zdrobnienie Wikusia stwierdziłam, że brzmi to okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćip
Szlachetne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy dla kogo.. mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy w '98 roku poszłam do szkoły poznałam pewną rok starszą ode mnie Wiktorię i imię ogromnie mi się spodobało właśnie dzięki niej. Byłam dzieckiem nie miałam zatem pojęcia że wchodzi na nie moda( zresztą wtedy ministerstwo nie zajmowało się statystykami dotyczącymi imion). Dopiero jakieś trzy lata później ciągle zaczęłam słyszeć że Wiktoria tu, Wiktoria tam.... W pewnym momencie (lata 2001-2008) był taki wysyp że nie trzeba się było nawet pytać jak dziewczę ma na imię bo wiadomo było, że Wiktoria(nawet Julek u nas było mniej) i imię mi totalnie obrzydło-już tak mam, że jak widzę/słyszę w kółko to samo to mam tego dosyć by nie powiedzieć dosadniej. Może napiszę jak przedstawiały się statystyki Wiktorii 1994-poza pierwszą 50 1995-49 miejsce 1996-31 miejsce 1997-25 miejsce 1998-12 miejsce 1999-9 miejsce 2000-3 miejsce 2001-2008-2 miejsce 2009-4 miejsce 2010-5 miejsce 2011-5 miejsce 2012-5 miejsce 2013-9 miejsce 2014-10 miejsce 2015-11 miejsce 2016-13 miejsce Czyli Wiktoria nie jest już tak wysoko jak kiedyś(zwłaszcza w latach 2001-2008 kiedy pewnie cała żeńska część porodówki dostawała to imię i widać że powoli spada, ale 13 pozycja to nadal popularność by nie powiedzieć wielka popularność, ale jeżeli komuś nie przeszkadza że w klasie będą 4 Wiki... dla porównania Julia: 1994-42 miejsce 1995-35 miejsce 1996-29 miejsce 1997-26 miejsce 1998-13 miejsce 1999-10 miejsce 2000-4 miejsce 2001-2012-1 miejsce!!! 2013-2 miejsce 2014-3 miejsce 2015-3 miejsce 2016-2 miejsce Szaleńczej mody na Julię nigdy nie rozumiałam, jakoś nigdy nie przepadałam za tym imieniem. Julka teraz to coś jak Kaśka za naszych czasów jeśli chodzi o popularność-o Julce będzie się mówiło niedługo to co do niedawna mówiło się o Kaśce albo Ewce- że bezbarwne, bez polotu etc. Teraz wolałabym już chyba Kaśkę albo Ewkę niż Julkę- przynajmniej wśród dzieci nie byłoby ich tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktoria wdzieczne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.57 -kpisz ,prawda ? A pani z 25 marca, brawo ! mądry elaborat jak nie z kafeterii :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne. Miękkie, dziewczęce, ma fajne znaczenie (zwycięstwo). Ma ładne zdrobnienia Wiki Wika Wikusia. Co z tego że jest oklepane? Jest tak często nadawane bo jest ładne, a zresztą lepiej mieć oklepane imię niż jakieś dziwaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktoria to nie jest nowoczesne imię, tylko po prostu aktualnie modne. To tak jak Zosia czy Julka, też nie są nowoczesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wzgląd na nadopularność za parę lat będzie kojarzone jak dziś Ewka Mariolka :P czy temu podobne ...Z każdego wrzywniaka czy Biedronki będzie wyłaniać sie Wika albo kilka ..co 2 fryzjerka czy przedszkolanka będzie Wika .Imię obrzydnie ludziom do porzygu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_Wiktoria
moim zdaniem wiktoria to ładne imię ale trochę dziecinne polecam to imię ja mam na imię wiktoria ale nie podoba mi się jak tata do mnie wola wiki wiki jak mam 14lat xdddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia nie burz sie tak na to imie... i nie pisz o porzygu imie piękne i z klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka autorki ma już 9 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wiktosraka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×