Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ratanistka

Kiedy wreszcie w Polsce wycofaja studia zaoczne - studia dla polidiotow?

Polecane posty

juka jak juz to stracilam...koncowka mojego nicka mowi wyraznie ze jestem kobieta. Nie uwazam, ze stracilam. Poza tym myslalam ze magisterka trwa 5 lat a nie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAKBY NIE BYLO ZAOCZNYCH TO KAZDY BY SZEDL NA DZIENNE , BO NIE MIALBY WYBORU JZELI MA SREDNIE AMBICJE BYCIA KIMS, I NIE PISZCIE MI ZE KAZDEGO STAC BO WIEM ZE NA WSZYTSKO MOZNA ZLATWIC STYPENDIUM,WIEC CZY SA ZAOCZNE CZY BY ICH NIE BYLO , BYLOBY TAK SAMO, A TAK W OGOLE JAKIM PRAWEM UWAZACIE SIE ZA LEPSZYCH???PARSZYWE LENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenie?? ktos kto w tygodniu pracuje a w weekendy chodzi na zajecia to len?? teraz to sie popisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta, dla ludzi tylko studiujacych to faktycznie jest wielka niesprawiedliwosc- on ma latwiej a ja nie. ale jakie to ma znaczenie w normalnym zyciu? to pracodawca wybiera. wybierze inteligentnego albo matola. ma do tego prawo. sam za niego bedzie musial skladki placic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I POWIEM WAM ZE DUZO LUDZI B.DOBRZE ZDALO MATURE I MA SZANSE NA STUDIA DZIENNE ALE DZIEKI TEMU ZE TAKIE OSOBY JAK MY WYBIERAJA PRACE A NIE IMPREZY W AKADEMIKACH -TAKIE GLABY JAK WY DOSTAJA SIE NA TE DZIENNE HAHAAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty napływowe gimgówno
Stypendium. Mmmm... Taak. Widać, żeś nieopierzonym małoletnim trollem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiuję dziennie
i jeszcze ani razu nie byłam na imprezie w akademiku. Pokazujecie swój poziom jak tak uogólniacie. Jak ktos na dziennych nie pracuje to nie ma kasy wiec nie chodzi na imprezy - ruszcie troche glowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogłabyś pisać małymi
literami? duże symbolizują krzyk, a na prawdę nie widzę powodu dla którego miałąbyś krzyczeć. A wulgaryzmami pokazujesz swój poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa ale czy ty nie pomylilas topikow?? mowimy o zaocznych wlasnie a ty sie plujesz na dzienne. Poza tym stypendia dziela sie na socjalne i naukowe. Stypendium na jedzenie dobre sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiuję dziennie - no medal tej pani - nie chodzi na imprezy i nie ma kasy. generalnie ludzie nie chwala sie jak im w zyciu nie idzie. a ja biore z zycia wszystko - zarabiam, bawie sie, kuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadajcie stad frajerzy
NOWA GWIAZDA KAFETERII - łamiesz regulamin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze tak powiem, czlowiek, ktory celebruje swoja biede i brak sukcesu, po studiach raczej sie nagle nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiuje dziennie
no ale czemu mam to ukrywac? Studiuję dziennie i na prawdę nie mam kasy, na imprezy w związku z tym nie chodzę. Nie wiem komu tym przeszkadzam i czemu to wzbudza agresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale sie nie uwazam za gorsza bo skonczylam zaoczne...a jesli ktos tak uwaza jego problem nie moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co jest zycie? zeby sobie nawet imprez odmawiac, wyjazdu gdzie sie chce, wydania kasy na co sie nagle zapragnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiuje dziennie
absinthe - cieszę się że ciebie stać na takie przyejmności, ale czemu cię denerwuje że nie każdy tak może? Nie wiem, mam skonczyc z mostu bo nie mam kasy? Wcale nie czuję się gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsze sa te wiesniaki ze wsi co od pluga oderwane ida na dzienne i mysla ze swiat zwojuja...studentki najczescie szukaja sponsorow bo preciez na dziennych nie ma czasu na prace , a biedni rodzice musza nadal kolejne piec lat tyrac i wszytskiego sobie odmawiac bo przeciez dziecko sie ksztalci..hahahaha smieszne to, zal mi waszych rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazdy tak chce! wolisz siedziec i jeczec, ze jestes biedna. tez bylam biedna, dopoki nie ruszylam tylka. powiedz mi po co zyjesz w ubostwie zamiast zyc w dostatku? ja tego po prostu nie rozumiem. zeby dostac taki sam dyplom jak zaoczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa ale w zasadzie o co ci chodzi?? piszesz ze jestes dumna ze idziesz na zaoczne a plujesz na dziennych jakby ci zal dupe sciskal. Skad w tobie tyle zawisci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doprecyzuje - mozesz miec kase i dyplom i mozesz nie miec kasy i dyplom. nie wiem po co wybierac bramke nr 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiuje dziennie
Nie mogłam znależć bez doświadczenia takiej pracy żeby się utrzymać i płacić za studia. Jestem na dzinnych, plan mam taki że nie mogę pracować. Pracuję w wakacje - jeżeli mi się uda znaleźć jakąś pracę. Czemu cię to aż tak boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abshinte tez nie rozumiem ich, w 5 lat to by mieli juz zajebiste stanowisko i napewnoi cos swojego,a tak na lasce rodzicow. nawet jak studenci pracuja to ile oni moga zarobic z 700zl???? ja wole miec dyplom zaocznych niczym nie rozniacy sie jak wasz cos swojego stala prace i duzokasy niczego sobie nie odmoawiac i obciazyc rodzicow a nawet im troche pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyjaciolka studiowala na dziennych a wieczorami i w weekendy dawala korepetycje...i sobie radzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dla mnie to bez sensu:P no prosze Cie wszyscy zaoczni ida bez doswiadczenia po lo zeby placic za studia. to czemu Ty nie potrafilas znalezc? oj cos to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×