Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eleana

O Katolikach Dziś

Polecane posty

Co ten Boży Apostoł by powiedział, jak by się zachował, gdyby przechodząc ulicami Katowic dostrzegł uroczystość w świątyni, w której stoją figury i wiszą obrazy? Co ten święty człowiek by powiedział, gdyby ujrzał niewiasty, stare i młode klęczące przed obrazami \"Marii\", lub całujące stopy posągów? Co miałby do powiedzenia tym, którzy z kropidłem w ręku, w białych sutannach odprawiali nieznane mu egzorcyzmy? DO WAS KATOLICY TO PISZĘ. Dopóki nie będziecie sprawdzać nauki papieskiej z Nauką Pana Jezusa Zapisaną w Piśmie Świętym, dopóty duch pogańskich nauk, duch pogańskich świąt, będzie mieszkał w waszych sercach. Przyzwyczailiście się do (waszym zdaniem) pięknych obrzędów i wspaniałych uroczystości, lecz one w Oczach Pana Boga są NICZYM. Cały tekst na stronie: http://www.ithink.pl/artykuly/aktualnosci/swiat/do-was-katolicy-to-pisze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to cześć
właśnie, ludzie maja wiarę głęboko gdzieś, choć są pewne odstępstwa od tej reguły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem
ale dla Boga obrzydlistwem jest rozmowa ze zmarłymi-merkabo-z wszystkimi zmarłymi, bo dla Boga wszyscy jesteśmy równi. WSZYSCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by zabraniał to by matka boska z Jezusem by się nie objawiała a byłem świadkiem w Częstochowie jak dziewczynka odzyskała wzrok jej matka miała papiery lekarzy ze do końca życia miała pozostać niewidoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×