Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość PolinkaJ89
Też uważam że powiedziałby jakby coś wychwycił, więc spokojnie :) na pewno wszystko jest ok :) ja mam 19dc i dalej czuję brzuch i kropki krwi się pojawiają, takie bardzo słabe. Czytałam że niektóre kobiety długo mają plamienie, że to taka reakcja na zmiany hormonalne, które startują od razu po zapłodnieniu. Mam też wydzielinę, której nie było w tym momencie cyklu i uwaga hit-zobaczyłam widoczną żyłkę na piersi (podobno w ciąży wychodzą na wierzch). zmęczona jestem, ale to pewnie praca. Aha, no i temperatura podwyższona od owulacji, a od dwóch dni jeszcze wzrosła o 0,3 st. Myślicie że wmawiam sobie że Dzidziuś już jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Zukejka ja też chciałam wiedzieć wcześniej więc dzisiaj zrobiłam test, niestety nie było nawet cienia cienia. Trudno czekam cierpliwie, bo brak cierpliwości skutkuje rozczarowaniem nad za wcześnie wykonanym testem. 6 lipca ma być @ jeśli cykl będzie trwał 28 dni, a jeśli dłużej trwa to jeszcze później. Zwariować można, bo nawet nie będę wiedziała czy @ się spóźnia czy będzie o czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
PolinkaJ89 objawy jak najbardziej pasują do ciąży chociaż ja wiem sama po sobie jak bardzo się chce to bardziej wsuchujemy się w nasz organizm i obserwujemy go i wszystko nam pasuje:) ja miałam wczoraj gorszy dzień po pracy resztę dnia w łóżku spędziłam z łzami w oczach, i z pytaniami w głowie dlaczego nie może się w końcu udać? i co jest nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
PolinkaJ89 jak najbardziej może być to ciążę Ale nie będziesz pewną dopuki nie zrobisz testu albo @ nie przyjdzie. My kobiety tak mamy jak chcemy być w ciąży wszystkie objawy nam na to wskazują po prostu obserwujemy się dokładniej a niekiedy nawet wymyslamy coś czego nie ma jak w moim przypadku:( ja miałam wczoraj gorszy dzień po pracy cały dzien w łóżku z łzami w oczach i z pytaniami w głowie dlaczego się nie udaje? I co jest ze na nie tak? Mam nadzieję że tobie się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
GośćMar trzymam kciuki mocno za ciebie.... ja też przez 6 miesiecy zadawalam6 sobie to pytanie9.... a ty jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Od 10 m-cy ten cykl będzie 11 :( miałam problem z prolaktyna i brakiem ovu w tym miesiącu będę miała pierwszy monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny jestem tu Nowa. Na dniach dostanę okres a po tem zaczynam starania. Macie może dla mnie jakieś wskazówki? Jak na razie to od 3 miesięcy biorę kwsas foliowy 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Gośćmar...to dobrze z tym monitoringiem...będziesz miało czarno na białym...I będziemy dobrze....zobaczysz...w końcu się uda...a to w końcu jest już blisko...wierzę w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Najgorsze jest czekanie po owulacji szukanie objawów ciąży i myślenie ze może teraz się udało i jak to będzie a tu dzień@ i ona niestety przychodzi i czar pryska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Do gość zrób sobie bad laboratoryjne morfologia,hormony i usg a co do kwasu foliowego to jak najbardziej tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _madia_
hej dziewczyny, widzę, że grono staraczek stale się powieksza, super :) mi troche humor się poprawił, a raczej po wielkiej euforii a później równie wielkim dole przyszło zobojętnienie.... Mój brzuch również się w końcu uspokoił bo chyba po tym pregnyl strasznie mnie wszystko bolalo, czułam jakbym miała w srodku wszystko strasznie ponaciągane na granicy rozdarcia, ale już jest ok. Naczytałam się w necie, że po pregnylu przez kilka dni wychodzi fałszywie pozytywny test i chciałam sprawdzić a jednocześnie chociaż raz zobaczyć jak wyglądają dwie kreski na moim tescie (takie głupie coś) i nie zgadniecie ale wyszła 1 hehehe u mnie nawet po pregnylu nie ma mowy o 2....to tak na poprawe humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
GośćMar doskonale Cie rozumiem. Pierwsza połowa cyklu magicznie szybko leci...a druga...to jakaś masakra była.... dzień trwał jakby 48 godzin ...I wszystko się tak wydluzalo... Ale trzymaj się z nami tu...będziemy cie wspierać.... Dołącz do jakiegoś forum...np na wizażu jest forum dla dziewczyn które właśnie starają się o dzidzie.... w kupie siła :D.... wszystkie mają wspólny cel...wiadomo szybko zajść w ciążę... Fajnie jest na takich forach...raźniej... małe porażki a potem wielkie sukcesy ...można wszystko obgadać na bieżąco Ja na wizażu jestem na "Lutowki 2017" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolinkaJ89
gośćmar dokładnie! jak się bardzo chce to wszystko się dopasuje do objawów ciąży. Trzymam kciuki za Ciebie, oby teraz lipcowy cykl był udany :) Wszędzie piszą, żeby nie myśleć o tym, podchodzić na luzie do starań o Maleństwo, bo stres działa niekorzystnie, ale hm łatwo się mówi... mam wielką nadzieję, że okres nie przyjdzie i okaże się że Maleństwo już u mnie mieszka :) ale to dopiero za ok tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Sulejka dokładnie jak 48 godz niekiedy nawet wiecej... Dzięki za wsparcie poszukam może jeszcze jakiegoś forum bo powiem szczerze że to moja pierwsza przygoda z forum i widzę że naprawdę można tu spotakac mile osoby z takimi samymi problemami bo u mnie w domu to tylko będzie dobrze, znowu coś wymyslasz, poczekaj do @ a się przekonasz , i nie MYSL O TYM co lubię najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolinkaJ89
dziewczyny a kiedy można wykryć ciążę pozamaciczną? teraz boli mnie nie podbrzusze a prawy jajnik, a czytałam że w połączeniu z krwawieniem może to być objaw ektopowej... tylko czy to byłoby już tydz po zapłodnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Polinka J89 nie mam pojęcia najlepiej idź do lekarza mnie też przed @ bolały jajniki raz z lewej raz z prawej ale teraz w trakcie@ przestały nie chce straszyć ale jak mnie bolał konkretny jajnik okazało się mam torbiel ale była ona czynnosciowa więc po@ znikla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
GośćMar idź na wizaż....to jest wątek starających się :)... Na wizażu jestem zarejestrowana jako alla83...kiedyś kiedyś kisyd założyłam konto...ale to spodobał mi się wtedy wątek o książkach...jakie książki teraz czytacie.... lubię sobie poczytać co ludzie czytają wtedy łatwiej mi coś zamówić z księgarni...jak dużo osób pisze ze książka jest fajna.... A teraz konto mi się przydało...znalazłam wątek Lutowki 2017 i się tam powoli zodomowiłam :) Jak poronilam kiedyś moja pierwsza ciążę takie forum bardxo mi pomogło...znalazlamnalazlam dziewcyzny w podobnej sytuacji....mogłam się wyżalić do woli...potem przeszłam do wątku starających się...a następnie do wątku przyszłych mam Tak i tak jesteś z nami ...tu jesteśmy zbieranina starających się....zaciazonych i wszelakich innych problemów mniejszych i większych. Ja nie zamierzam rezygnować z pisania z Wami bynajmniej Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zukejka to jak my wszystkie nie rezygnujemy z pisania:):) Do reszty starajacych sie TRZYMAM MOCNO KCIUKI ZA WAS:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Przytulas ...udzielamy się na jakimś innym forum?... jakieś styczniowki 2017 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Przytulas....chcialam zapytać....czy ty udzielasz się na jakimś innym forum Tylko telefon mi poprzekrecal wyrazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
A o jakim myslisz tutaj tez jest widzialam styczniowki 2017. Ja wiem nie siedze czesto na necie chyba wystarczy mi to co tu mam z wami wszystkimi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Tylko tutaj i czasami zagladam na forym abczdrowie forum ginekologia i pytam tam ginekologa o co nieco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolinkaJ89
ja chyba nienormalna jestem, 20dc a ja zrobiłam test... oczywiście nic nie wyszło, bo nawet jeśli coś jest (normalna czy ekto) to za wcześnie na test... uroczyście postanawiam się uspokoić i czekać przynajmniej tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
No troszke zaszałaś....nawet mi przy 24 dniowych cyklach w 20dc nie wyszło....ale w 22dc już tak...czyli na 2 dni przed moim planowym... Takže odejmij dwa dni od twoich cykli i wtedy możesz zrobić ;) Jak masz 28dniowe to spróbuj w 26...albo wytrzymaj...jak dasz radę to wytrzymaj do 28 Mi w 25dc czyli dzień po tym jak.u mnie miała się pojawić dopiero były dwie grube krechy...wcześniej od 22dc same bladasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolinkaJ89
Nie wiem co mi przyszło do głowy... :) a koleżance nawet w 8 tyg ciąży test z moczu pokazywał jedną kreskę, podczas gdy beta była ładna :) już się przywołałam do porządku, chociaż to nie będzie łatwy tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny! Jestem tu nowa .w 10 c kochalam sie z moim M a w 13 c mialam owulacje. Dzisiaj jest 17 dzien cyklu a ja od 11c mam do dzisiaj bol w krzyzu, bole w podbrzuszu, na zmiane kluja mnie jajnik, czeste oddawanie moczu, bol i mrowienie piersi.Nie wiem co mam o tym myslec.Czy moga byc to pierwsze objawy ze jestem w ciazy? Co o tym sadzicie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolinkaJ89
piąteczka, mam to samo ;) czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Część dziewczynki , od trzech dni rano smarkam krwią ostatnio miałam tak w wieku dojrzewania . Czy to może być objaw ciąży ? Do @ zostały mi 4 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Stokrotkaq mozliwe ale ja tak zaczelam miec krew na papierze od smarkania w 5-6 tygodniu ciazy a pozniej doszly okolo 9 tygodnia omdlenia. Trzymam kciuki za 4 dni bedziesz wiedziec lub smigaj na bete:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Zulejka ale ja się staram o dzidziusia.. nie jestem w ciąży więc to forum na wizaz.pl nie jest dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×