Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość PolinkaJ89
Goscmar niedlugo będzie też dla Ciebie foru ciążowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Czesc kochane ;)widze coraz więcej nas ;) ja wyluzowalam , dni plodne dopiero za pare dni takze bedziemy walczyć haha ;) nie myśl o tym az tak bardzo bo jednak caly dzien zajmuje sie córka to tez inaczej ;) trzymam kciuki za was kochane ;) a Moze uda sie w lipcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Polinka J89 mam nadzieję zobaczymy jak to będzie w pracy też nie myślę najgorzej wrócić do domu zajmuje się czym popadnie Ale to niemyslenie nie jest takie proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Gośćmar tam są chyba trzy wątki które łączą kobity, które właśnie stacja się o dziecko... starają się....mają podobne problemy...mogą podzielić się doświadczeniami odnośnie badań przebytych... I takie tam Wątki są chyba trzy ...w zależności od problemów...jeden jest chyba taki ogólny Ma nazwe: "O dzieciaczki się staramy lecz nie tylko o tym rozmawiamy- strączkowe 2016"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Nie strączkowe....tylko staraczki 2016 :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolinkaJ89
Fajnie, że są takie miejsca, gdzie można pogadać :-) mąż mimo szczerej checi i oczekiwania na Dzidziusia powie tylko 'Kochanie poczekajmy do miesiaczki i będziemy wiedzieć' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Sulejka znalazłam jak znajdę chwilę to zaloguje się i zobaczę czy mnie przyjmą tak fajnie jak tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jagodka co u cb?? Jak samopoczucie ja dzis zaczynam 13tydzien uspokoilas mnie tym prenatalnym genetycznym bo sie balam ze nie dostalam opisy tej przeziernosci jak bede na wizycie za 3tyg to zapytam go czy wogole sprawdzal:) a ty kochana jutro wizytka daj koniecznie znac jak u cb maluszek:) u mnie pogoda dzis beznadziejna pada desz tylko senna przez to jestem i chyba po obiadku sie zdrzemne:) a poza tym musze sie zaopatrzyc w jakies legginsy bo jeansy juz odpadaja i jakies wieksze biustonosze zawsze nosilam z lekkim push up a teraz mnie gniota i musze miec cieniutkie bez gabeczki:) Teraz na wizycie w ciagu 3tyg przytylam 1,5kg. Zobaczymy co bedzie za 4tyg. Waze 58 kg przy wzroscie 158 zobaczymy jak to bedzie w sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Dzięki Przytulas , sama niewiem czy na betę a może po prostu zrobić test . Kurcze innych objawów nie mam , ale tak bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Dzien dobry dziewczynki :) daaawno mnie tu nie bylo. Zaczelam remont mieszkania i calkiem mnie to pochlania :) jestem juz gruuba :D a plec dalej nie potwierdzona bo na ostatnim usg pepowina owinela sie w okol nozek i nie mozna bylo podgladnac czy jednak chlopak :) juz mam wyznaczony termin polowkowego usg :D nie moge sie doczekac. Polowa wyprawki zakupiona- na chlopca... najwyzej bedzie najmniej ubrana na rozowo dziewczynka na swiecie :D Jagodka a ty jak tam ? Duzy juz brzuchol ? Masz napady wilczego glodu ? Bo mi sie zalaczaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Gosc Mar ,,,zobaczysz..... Przyjma CIE cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Gosc any a ty w ktorym tygodniu jestes?? Mialas robione to badanie genetyczne ta przeziernosc karkowa i kosc nosowa?bo powiedzial ze wszystko wpozadku ale nie dal mi tych pomiarow i sie balam ze cos nie tak. Ja mam kolejna wizyte 1sierpnia i jesli dzidzia sie dobrze ulozy to bede znala plec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Przytulas mialam kilka usg wstecz to robione. Pomiary dostalam wtedy. Lekarka mowila ze wszystko wporzadku poznalam tez wtedy plec dziecka :) moze zostawili w karcie twoje pomiary ? Jak gin powiedział ze ok to nie masz co sie przejmować bo tam i tak medycznym jezykiem pisze wszystko ;) mi usg genetyczne robila przez powłokipowłoki brzuszne bo tak sie okruszek wiercil ze dopochwowo nie byla w stanie go wymierzYc wogole :). jestem teraz 16 tc i 3 dzien czyli zaczelam 17 tc. Najblizsze usg zwykle mam pod koniec lipca moze wtedy plec sie potwierdzi :) mamy juz pewnie z 14 cm dlugosci :D jesteamy taaacy wielcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Fajnie:) ciesze sie ze u cb wszystko ok:) no ja mam wizyte 1sierpnia wiec zapytam lekarza o to badanie wczesniejsze i kiedy polowkowe bede miala:) i moze plec bede znala pytalam ostatnio bo robil mi to usg 4d i bylo wszystko widac i zapytal co mam w domku a ja ze corke a on no to moze sie pani uda ze bedzie syn i ze dokladnie powie mi na kolejnym badaniu to bedzie 16tydzien wtedy:). Moja dzidzia ma 6.10cm. Powiem ci ze tez mam napady wilczego apetytu wczoraj robilam pierogi z kapusta bo mialam ochote i tak tylko podjadalam co chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulas nie martw się napewno wszystko jest dobrze skoro lekarz tak mówił, gdyby coś było nie tak napewno by tego nie zbagatelizował i zlecił jakieś dodatkowe badania a tak możesz spac spokojnie :) Gość any sprytne to Twoje dzieciątko tak się ukrywa, chce Ci zrobić niespodzianke :) Gośc any mam do Ciebie pytanie bo z tego co pamietam miałaś zastrzyk z pregnylu, powiedz mi jak to u Ciebie bylo? Przy jakiej wielkości pęcherzyku Ci go podali i po jakim czasie pękł? Miałaś jakieś skutki uboczne? Bo mnie strasznie wszystko bolało w srodku jakby się ponaciągało i miało się rozedrzeć ale może to wynik tego, że po długim czasie braku owulki w końcu przyszła i moj organizm się odzwyczaił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki madia dzieki wszystkim ze jestescie i moge na was liczyc:) gosc any to doscyc duzy wasz dzidzius jak na 16tydz 14cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Madia tak dobrze pamietasz mialam zastrzyk ale nie mam pojecia jaka wielkosc pecherzyka byla. Bylo tak ze przyszlam na wizyte sprawdzic czy sie wchlonela cysta. Ginka mowi mi ze jest pecherzyk i zebym szla kupic lekarstwo dostane zastrzyk bodajze to piatek byl. Noc z piatku na sobote koszmar dusznosci jakis nadmiar energi sama nie wiedzialam co sie zemna dzieje. W sobotę staranko albo jeszcze w piatek juz dokladnie nie pamietam ale jedno i mega szybkie w poniedzialek wizyta kontrolna na usg gdzie juz pecherzyka nie bylo. Wiec musial.peknac ale nie wiem czy w pt sob a moze w niedziele... tego nie wiadomo... w piatek byl w poniedzialek juz go nie bylo :) dokladnie juz innych skutkow nie pamietam bo ogolnie tydzien po zastrzyku zle sie czulam puchlam itp wiec zrobilam test wyszly dwie krechy ale myslalam ze przeklamany wynik jak to po zastrzyku jednak zrobilam bete z krwi z wynikiem 4 (prawdopodobienstwo ciazy bylo od 5) więc bylam pewna ze to nie ciaza i czekalam do okresu który mialam dostac do dwoch tygodni. Dalej sie zle czulam i po tygodniu zrobilam drugi test pozytywny kreska druga bardzo wyrazna powtorzylam bete i wynik 75 po 48h znowu beta z wynikiem 250 juz wiedzialam ze ciaza :) wtedy tylko chcialam ja utrzymac... okres nie przyszedl aaaa doszly za to inne ciazowe dolegliwosci i tak sobie dotrwalam do prawie 17 tc :) taka moja historia w skrocie ;) Przytulas to moze obydwie bedziemy miec chlopczyka :) ty pewnie polowkowe bedziesz miec pod koniec sierpnia poczatek wrzesnia. Ja sie zastanawialam nad usg 4d ale chyba odpuszcze... w grudniu dzidzia sie urodzi bedzie juz z nami wtedy go zobacze dokladnie ... :) to duzo kasy kosztuje a remontuje mieszkanie od podstaw więc kazdy grosz dla mnie sie liczY teraz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Gosc any ja nie place dodatkowo za USG 4d bo moj gin ma taki sprzet teraz za wizyte bierze 150zl i co wizyta robi mi usg i drukuje zdjecia i pokazuje na normalnym obrazie i chwilke przelancza na to 4d takze w cenie wizyty mam to usg 4d:). No my z mezem liczymy ze bedzie chlopiec no ale zobaczymy wazne zeby zdrowiutkie bylo:):) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki gosc any za informacje :) Ja po zastrzyku przez dwie noce zasypiałam ok 5 rano katastrofa, a może to wina upałów a nie zastrzyku nie wiem, no i ten ból brzucha mnie męczył a raczej nie tyle ból co takie okropne uczucie rozdzierania. Ja zastrzyk dostałam w czwartek po południu i w poniedziałek tak dla jaj, żeby wogóle zobaczyć test z 2 kreskami zrobiłam test a tu nawet po pregnylu u mnie 1 wyszła ;p hehe no ale nic dziś 18 dc luteina jeszcze przez tydzień i będę testować już na poważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Hej Jagodka jak po dzisiejszej wizycie??? Jak tam mala dzidzia sie czuje??? Ja odpoczywam ostatnie 2dni jestem tak zmeczona ze na stojaco zasypiam:) dzis z nudow zaczelam sobie spisywac liste co bedzie potrzebne dla maluszka dla mnie i powiem wam ze nie wszystko zapisalam a jest tego trocheeeeee:) takze chyba zaczniemy powoli kupowanie od 18-20 tygodnia zeby powoli kompletowac zeby pozniej na raz nie wydac nie wiadomo ile bo jednak troszke trzeba bedzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Hej przytulas i gosc any sorki ze dopiero teraz odpisuje. Po wizycie u mnie dobrze wszystko ok z maluszkiem płci nie znam jeszcze moze za trzy tygodnie sie dowiem bo bede miec połówkowe. Kurcze od ostatniej wizyty co byla 4 tyg temu przytylam 3 kg bede gruba hehe. Przytulas co do zasypiania na stojąco tez tak mialam codziennie drzemeczka teraz mi juz to powoli mija hehe ale i tak lubie sobiepoleniuchowac. Fajnie ze u was wszystko ok z maluszkami. Za reszte staraczek trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Tylko ja nie wiem co u mnie słychać.... ani usg ani nic....idę w poniedziałek na wizytę z położna...może ubejtam ją o jakies usg.......matko jak ja bym chciała zobaczyć już to maleńkie serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Test zrobiony, niestety jedna kreska. Czekam na okres. Pojawiło się dziwne brązowe plamienie. Czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Madza.... który dc.... brązowe przerodzić się w @ ...czy nic.... bo jak nic....you może jeszcze jeden tescior dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Hej ja wczoraj mialam termin @ przez caly dzien bez bolu bylo rozowe plamienie klulo w dole brzucha i do pepka juz myslalam ze to dzidzia ale w nocy przyszla wredna@ ale rano na papierze nie bylo nic krwi i poszlam dalej spac zobaczymy jak mine dzisiejszy dzien nawet moj partner sie zdziwil bo dwa tyg predzej poersi sie powiekszyly o rozmiar i byly te zyly i ciemniejsze sutki:( Smutno a dzis na 12h do pracy;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Zukejka 30dc dzisiaj jest. Póki co nie ma nic, ani brązowego plamienia, ani okresu. Zobaczymy co będzie. W niedzielę zrobię test, bo chyba że dostanę okres. Choć teraz zrobiłam dwa w 26dc i w 28dc, oba wyszły negatywnie. Myślę że to nie mój miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
MadzaM...hmmmm...dziwna sprawa...ale w 28dc to raczej powinien wyjść.....ale są osoby które by powiedziały że im nie wyszedl ...tylko dopiero za dzień lub dwa Kurcze dopóki jnie ma @ to kwatery nadzieja...może jutro rano zrób....jak nie Dostaniesz...ale ráno...nie tam jakieś po południu Ilu dniowe masz cykle....30 to norma u Ciebie? Bo jak nie to naprawdę podejrzana sprawa :) Póki co trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Gość Marta...trzymam kciuki żeby nie przyszła @ ....nože jednak się uda...dziwna sprawa z tym niby @ ...a potem cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Zukejka zwykle mam cykl 34 dni. Ale ostatnio miałam 28 dni. Ciężko mi to sprecyzować bo czasem jest nawet 32 dni, 31 dni. Różnie to bywa. Każdy test robię rano, tym robionym później nie ufam. W każdym razie czekam do niedzieli, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Aaaa to przy takich cyklach test zrobiony w 28dc mógł spokojnie nie wyjść..czyli trzymam kciuki ...całkiem realnie że jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×