Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydka ja brzydka

Mój chłopak jest taki przystojny , a ja

Polecane posty

Gość brzydka ja brzydka

beznadziejnie brzydka. Nie mówię mu o tym ,ale ja to wiem. On kiedyś przejrzy na oczy i boję się że mnie zostawi. Jest mi tak przykro. DLaczego taki przystojniak patrzy na takiego paszczaka ? Czy selekcja naturalna zawiodła? :O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nie tylko wyglad sie liczy i kazdy ma inny gust - ciesz sie ze masz faceta, ktory sie Tobie podoba i ciesz sie, ze jemu sie podobasz zycze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka ja brzydka
dziękuję :) nie mogę fotki, bo jak mój chłopak znajdzie to zabije. On mi zabronił siedzieć na kafeterii :( no może przesadziłam , aż taka paskudna to nie jestem, czasem się za mną faceci obejrzą na ulicy, tylko chodzi o to, że jak patrzę na jego koleżanki, na dziewczyny które chciałaby z nim być, na jego byłe... :o on miał taki dobry gust, same szczupłe, śliczne brunetki, modnie ubrane, zadbane wręcz idealne ja od tego odstaję :( i wspolna fotka na pewnym portalu..to miłe ale mi głupio bo jestem taka brzydka że wolałabym jakby on się ze mną nie afiszował :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serafina
według mnie nie masz powodów do zmartwień. masz przystojnego chłopaka, który Cię kocha- dziewczyno, czego Ty jeszcze chcesz?:D Przestań się zamartwiać, nie każda z nas trafia na kogoś takiego. skoro jest z Tobą, to znaczy, że właśnie Ciebie wybrał, właśnie z Tobą chce być. Z tamtymi 'idealnymi brunetkami', jak widzisz, zerwał:] Kto jest górą? Ty czy one? Gdyby chciał być z którąś z nich, to by z nią był, czyż nie? :} Pozdrawiam i życzę udanego związku (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drewnatura
Autorko topiku, możesz opisać jak wyglądasz Ty i jak wygląda on? Może nie jest aż tak źle, tylko sobie wmawiasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź się w garść
i przestań sie nad sobą użalać. Niejedna by chciała mieć to co ty masz a ty jeszcze pierdolisz jak to ci źle głupolu. Piszesz że wolałabyś żeby się z tobą nie afiszował. Tak jasne! pierdu pierdu.. jakby się ciebie wstydził to dopiero byś świrowała jaka to z ciebie skrzywdzona przez los ofiara. weź sie do kupy nudziaro i przestań chrzanić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxzz1996
kochana ty sie nie martw :) przeciesz masz kogoś cudowego i wogóle :P ciesz sie kochaj go caluj przytulaj dowoli nigdy cie nie opuści ja tez jestem ok i ja bym nigdy nie opuścił takiej dziewczyny pozdrawiam władca ciemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A omoze to noe go rzuciły autorka ma racje jesli facet jedt duzo przystojniejszy odstaje udroda to tenm zwiazek dlugo nie przetrwa może sie pociesza nia po jakiejs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×