Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toja22-22

a po 40 to co robic?

Polecane posty

A propos aktuba to od Aktubihsk , to jest stolica stepowej części Kazachstanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca dla wszystkich
Zapraszam Wszystkich do klubu Oriflame z ŁODZI i całego kraju. Korzyści dla Ciebie: ---kosmetyki TANIEJ ---ZAROBEK ze sprzedaży(jeśli chcesz odsprzedawać ,bo nie musisz)- czasami nie mały. ---spotkania(szkolenia) z kosmetyczką BEZPŁATNIE! ---nowe znajomości. ---zwrot kosmetyków (gdy nie spełniają oczekiwań)tak nie ma w żadnym sklepie,--bez żadnych kosztów dodatkowych. Pozdrawiam Konsultantka Oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuta po 40
no nie wiem co mam robic moze u kogos sa pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed 40
niedobrze mi sie robi jak mam wysłac kolejne cv ,na ktore i tak pewnie nie bedzie odpowiedzi. Rynek pracy nie rozpieszcza teraz nikogo,kto pracuje niech lepiej sie nie zwalnia,dopoki nie ma nic w zanadrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuta po 40
może ktoś zna jakoś wyjście z tej beznadziejności - proszę powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też po 40
jestem tuż po 40 miałam baardzo długa przerwę w pracy zawodowej ale jestem na bieżąco z wieloma programami komputerowymi znalazłam ofertę 500 zł netto za pół etatu pomoc księgowej u prywaciarza może to pozwoli przełamać mi złą passę, ale jak pomyslę, ze za takie pieniądze mam tam zapieprzać to mnie mdli postanowiłam to potraktować jak darmowe zapoznanie się z księgowymi programami - zawsze jakaś nowa umiejętność :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fraza
..a ja po 40, dojeżdzam 30 km , jakoś leci.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja22-22
chcialam tylko porady a tu widze ze nadciagnelo stado sepow niedosyc ze zarabiam grosze to jeszcze i to chca wyciagnac -fakt glupich nie sieja sami sie rodza ludzie nie dajcie sie wciagnac bo bedzie na mnie -juz mam wyrzuty sumienia ze nie daj Boze ktos sie nabral ratunku !!!!!!!!!!!!!!!gdzie zwykla ludzka zyczliwosc ?gdzie jakakolwiek empatia?opamietajcie sie ludzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizelda123
Witam serdecznie! Widze ze forum przeistoczyło sie w ofertu współpracy, trzeba wziasc pod uwage ze nie kazdy sposób jest dobry akurat dla Ciebie czy Ciebie. Ja ze swojej strony moge tez wam pomoc,a to co robie jest naprawde banalne i wy tez tak mozecie zarabiac. Moja matka jest przed 50 i nie narzeka na brak pieniedzy tylko ze wzgledu na to ze sama wciagnełam ja do biznesu, i co najważniejsze nie pracuje fizycznie. Tylko prowadzi rozmowe przy filiżance kawy.... Jesli ktos bylby zainteresowany poprosze o wysłanie (nawet pustego) maila na adres coffesantos@o2.pl Z pewnościa dostaniecie maila zwrotnego ze szczególami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam do współpracy
www.zarabiajwinternecie.u2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka 47
życzliwy zespol a co TY mozesz zaproponowac ? no? tylko smiecisz a moze masz jakis konkretne pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Financial Freedom
Daj spokój! Co on tam może zaproponować? Sam przecież klepie biedę, aż piszczy. To leń, który tylko browar chleje od rana do nocy i głupoty na forum pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka 47
Są tu tacy co czytac sie nie nauczyli tytul jest co robic i jesli nie masz propozycji to po co glupoty pisac jestem zdecydowana na mlm, z kawa to mi sie podoba, perfumy tez dobre, kosmetyki nawet nie wiedziałam ze tyle mozliwosci dla takich jak tylko jeszcze trzeba sie zastanowic co wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZESIEK CO JEST PIĘKNY
WYBIERZ MNIE , JA LUBIĘ RYCZĄCE CZTERDZIESTKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka 47
Grzesiek nie zartuj tak poniewaz moge uwiezyc własnie, ż ejestesz piekny a reszta chyba uposledziony są szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka 47
no tak ten piekny Grzesier juz zakrecis mnie w głowie zapomniałam cos powiedziec bylam na spotkniu bardzo mi podobalo sie, siedzielismy w restauraccji, kawa ciastko ale bardzo mila Pani powiedzila zeby zaczac od prostego biznesu ize ona wytlumaczy roznice a ja sama musze cos wybrac dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka 47
czy ktos ciebie o co pyta? znikaj stąd tuman sam nie wiesz czego piszesz nie namówisz mnie na beda juz mam pomysl na zycie naucze sie tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Real Financial Freedom
Biznes MLM jest chyba najlepszym rozwiązaniem dla milionów ludzi, które chcą żyć lepiej, ale z tego czy innego powodu nie mogą zająć wysokie stanowiska z dużą pensją. A dla takich 40-latków jet to wręcz zbawienna możliwość!!! Nie jest tajemnicą, że pracodawcy wolą młodych i bez zobowiązań. A co robić tym, trochę starszym? Muszą się godzić na gorsze warunki płacowe, by zachować pracę. Tragedia się zaczyna, kiedy mimo wszystko tę pracę stracą. W MLM natomiast pewne życiowe doświadczenie jest bardzo mile widziane. Są już poważne znajomości, życiowa mądrość, by docenić pomoc i wiedzę partnerów biznesowych. I nikt nikogo nie zwalnia. Każdemu zwierzchnikowi zależy byś się rozwijał i osiągał coraz to wyższe pozycje i dochody. Idealny układ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Nie jest tajemnicą, że pracodawcy wolą młodych i bez zobowiązań " Nie prawda ---> pracodawca woli kogoś co ma zobowiązania np żone i dzieci. bo wowczas wie ze taki pracownik stanie na głowie żeby nie stracic pracy . a ktoś bez zobowiązań może w każdej chwili prace olac :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelekaaaa
a nie prawda:P kazdy pracodawca postrzaga rodzine lub jej brak inaczej. wiec dla jednego bedzie to przeszkoda a dla innego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweelka ----> :-P zgoda ale ja widzę odchylenie w strone rodziny przynajmniej jesli chodzi o stanowiska odpowiedzialne i wyższe . nie mówie o akwizytorach co najlepiej żeby do 20 pracowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
UWAGA Kasiorek to Victor , oszust i naciągacz z Ukrainy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznałem tego smoka!!!!!!!
Takie wyliczanki, to ja sobie mogę w każdej chwili napisać. Nie masz na to żadnych dowodów. To już małe dziecko wie, że nie wierzy się nikomu na gębę - np. politykom, a Ty zachowujesz się dokładnie tak jak oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile na Kaferii kosztuje abonament dla oszusta ? Takiego jak Kasiorek2010 ? KASIOREK2010 TO UKRAIŃSKI OSZUST I NACIĄGACZ !!! UWAGA !!!! WNIMANIE !!!! OSZUST!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×