Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monis088

sukienka na wesele

Polecane posty

no właśnie szukałam na allegro, znalazłam jedną, ale nie wiem czy byłaby dobra na ślub.. http://www.allegro.pl/item665676620.html i jak?.. chyba za krótka.. tzn. mi to nie przeszkadza, ale jak to bedzie wyglądało na weselu? nigdy jeszcze nie byłam i dlatego nie mam zielonego pojęcia co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja Królewna druga mi się podoba najbardziej, ale ja podałam tylko przykłady sukienek z tamtej strony, mają tam świetne sukienki, ale i tak nic nie kupię z tej strony, nie wiem czy w ogóle mogę, nie wiem jak, bo nie umiem angielskiego tak dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellissimaaaaa
jeżeli lubisz takie krótkie to ta czarno biała fajna, może być. Ale figure musisz mieć odpowiednią, bo jak widzę grube laski w takich kieckach to mi sie nieapetycznie robi. Ale jest bardzo ładna, a te trzy wcześniejsze brzydkie są, tz nie mój gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bellissimaaaaa Figurę mam dobra, jestem szczupła (48kg) jestem mała, ale mam długie nogi, no a biust C, więc mysle, że nie ma z tym problemu, tak mysle:) też mi się podoba, i narazie jedyna jaka wpadła mi w oko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierssssssiątko miło:) myślę, że wolę dopasowaną tak żeby podkreślała moją figurę, jeżeli chodzi o kolor to mam chętke na coś kolorowego, ale nie znalazłam nic :o odpada na pewno cała czarna, brąz i różowa przede wszystkim, a tak to jestem chętna na każdy inny kolorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellissimaaaaa
Skoro taką masz figurkę to ani się nie zastanawiaj tylko bierz tą :) Ja też jestem szczupła, mam długie nogi itp ale wstydzę się chodzić w takich miniówkach, więc nie miałabym odwagi, ale skoro Ty się będziesz dobrze czuć w takiej to jak najbardziej będzie ok. Jest bardzo ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bellissimaaaaa dzięki:) teraz już na pewno będę brała ją pod uwagę, bo ciezko z wyborem, a ta jako jedyna wpadła mi w oko:) ja akurat lubię taki styl i miniówki też, ale tak żeby to nie było kiczowate wszystko oczywiście i wygladało kobieco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierssssssiątko ta biała też ładna:) a ta z różowym byłaby niezła no właśnie - gdyby nie róż, nie mogę go znieść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellissimaaaaa
Ja akurat jestem co sobotę na weselu, (jestem fotografem) więc naoglądam się sporo dziewczyn w różnych sukienkach i z pełnym uznaniem cały czas podtrzymuję wersje czarno białej, jest oryginalna i nie taka jak wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola ola
a czarna pasuje na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierssssssiątko już ją widziałam kiedyś, jest świetna, z tym że nie lubię jak są takie szerokie na dole, bede miała wrażenie że mnie za bardzo pogrubia, ale jest sliczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ola dużo osób ubiera czarną suknię, mysle że tak, z tym że ja nie chce być cała czarna, bo mam czarne włosy, buty wtedy też pewnie czarne no i bede jedną wielką plamą heh :P poza tym jakoś na wesele chciałabym coś bardziej optymistycznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola ola
dziewczyny pomozcie... pasuje czarna na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bellissimaaaaa o, to jest dobra rada:) też ją cały czas podtrzymuję, narzeczonemu też się spodobała, w dodatku cena niezła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola ola
bo kupilam juz czarna, i chyba zaluje... mam brazowe wlosy a ubiore czarne buty, sukienka ma taki jakby polysk nie wiem jak to opisac ale to nie jest taki zalobny czarny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ola jak ma ładny krój to nie masz czego żałować:) dużo osób chodzi w czarnych sukienkach, ja po prostu lubię kolory i wystarczą mi czarne włosy, ewentualnie sukenka którą podałam w tym temacie z allegro biała czarna, myślę ze pasowałaby idealnie do figury i czarnych włosów właśnie:P szkoda, że nie mozesz dodac zdjęcia swojej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×