Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monis088

sukienka na wesele

Polecane posty

pierssssssiątko dzieki za pomoc:) ciężko znalezc jakaś fajną kreację, myslałam że doszukam się w internecie ale narazie nic nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellissimaaaaa
Pola ola wiele dziewczyn ubiera czarne sukienki. Możesz dodać np srebrną torebeczkę i srebrne buty i srebrną biżuterię, albo coś w innym kolorze na górę, jakieś bolerko albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellissimaaaaa
ładna, tylko zastanów się czy nie będzie ci przeszkadzało to że nie mają ramiączek. Czy nie będziesz się bała że ci się osunie, albo żeby ci nie krępowała ruchów, lub abyś co chwilę ją podciągała lub poprawiała bo to po pierwsze wkurzające, a po drugie nie fajnie wygląda np oglądając późniejszy film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem właśnie, też o tym myślałam, i tak to zawsze potem jest, trudno znalezc coś fajnego i jeszcze wygodnego, z czegoś muszę zrezygnować hehe:) no chyba że uda mi się coś znalezc jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellissimaaaaa
ale ona nie jest z satyny, wiec odpada, juz mi sie nie podoba.... :) myslalam ze jest z lepszego materialu tak jak satyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też już ją widziałam i wolę tamtą pomimo tych ramiączek, ponieważ tamten materiał mi jakoś bardziej odpowiada.. jest taki elegancki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellissimaaaaa
no właśnie ja też tak sądze, zresztą dopisałam drugi post nt materiału :) Znalazłam jeszcze taką, ale też jakoś mi się tak nie podoba jak ta pierwsza biało czarna, no i jest z różem, pisałaś że nie lubisz, ale może bezie z białym, widziałam jeszcze z niebieskim, ale jakoś te kolory są za bardzo krzykliwe. Te dwie najlepsze, tz bialo czarna i ta czarna ostatnia bez ramiaczek :) http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=654950941#gallery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też najbardziej mi się podobają te dwie:) chciałam coś kolorowszego, a bo tak chciałam żeby mojemu facetowi kupić ładny krawat żeby pasował do mnie hehe:) ale jak nie znajdę to wybiorę którąś z tamtych i z krawatem nie będzie problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, znalazłam jedną sukienkę która mi się podoba.. i nie jest nai czarna ani biała, tylko kolorowa, tzn. w jednym kolorze.. a chciałabym właśnie coś bardziej optymistycznego:) http://img198.imageshack.us/i/69099b9a.jpg/ http://img268.imageshack.us/i/b43dcba3.jpg/ j est dostepna jeszcze w wielu kolorach: * róż * seledyn * turkus * czerwień * krem * biel * ecru * czerń * żółć tylko nie dali zdjęć, kurcze chyba teraz taką bym chciała:) tylko kosztuje 350zł, a tamta co dawałam na początku tylko 100:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie kupuj całej białej sukienki na wesele nie wypada ten kolor jest zarezerwowany dla panny młodej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violinkax
Ta ostatnia jest prześliczna. Bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellissimaaaaa
Śmiać mi się chce, bo modelki na stronie którą ci podałam strasznie pokracznie stoją heheh ciekawe kto im się tak kazał ustawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bellissimaaaaa dziękuję za stronkę:) szkoda,że te które mi się podobają to pisze \'chwilowy brak\' :P a ja muszę mieć rozmiar S, ale może jeszcze dojdą, do wesela trochę czasu jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilcia79 dzięki za radę:) też tak myślę, zresztą źle bym się czuła w całej białej sukience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może by .....
http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.edressme.com/&ei=rQFOSomOC87r-Aax_eyPBA&sa=X&oi=translate&resnum=1&ct=result&prev=/search%3Fq%3DCOCKTAIL%2BDRESSES%2B%2Bshop%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26hs%3DaT3 może coś z tej stronki? mnie się wydaje, że twoje typy trochę obciążają sylwetkę ale...każdemu w czym innym ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co mi strona \'tłumacz\'? :o... no każdy chodzi w czym lubi, to moje typy, ale czekam na inne propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilcia łądne, ale chyba jestem zbyt mała na takie długie sukienki:) wolałabym coś do kolan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one są do kolan :) ja zamawiałam sobie tą trzecią co wkleiłam na żywo wygląda dokładnie tak jak na zdjęciu no i skróciłam sobie jakieś 2 cm u krawcowej koszt 15 zł naprawdę pieknie się prezentuje ( mam czerwoną )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest ładna, ale troszkę kolory mi nie odpowiadają.. w czerwonym zle sie czuje, nie pasuje mi:) fiolet za fioletowy jest hehe:P chciałam jakieś żywe optymistyczne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×