Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniqqqqq

Myphone

Polecane posty

Gość ryłka
no jakości nokii to nie ma się co spodziewać za tą cenę. ale mogę mieć 3 takie telefony za cenę nokii więc mimo wszystko się opłaca! a i tak ma gwarancje na dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gLI
calkiem spoko jest, brat ma .. jedyny jego minus to to ze tel nei posiada javy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryłka
mi bardzie przeszkadza brak wifi. ale do tej pory z tego nie korzystałam więc raczej prędko niezaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hytruska
o nawet reklama pojawiła się pod wątkiem :) najdroższy z tych telefonów kosztuje 600zł i to w sklepie. reszta jest tańsza i prezentuje w swoich klasach niesamowity poziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryłka
najciekawszy w ich ofercie jest senior phone. duże klawisze duzy ekranik, same potrzebne funkcje- dzwonienie, sms, latarka, radio, budzik, proste wybieranie i SOS bodajże model 1050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hytruska
o reklamy juz nie ma :) no ten seniorphone to cudo dla starszych ludzi. rydzykgsm powinien miec go w swojej ofercie; głównie przez wbudowane radio :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryłka
odkryłam, że ten senior phone nazywa sie dokladnie 1050 simply

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryłka
MyPhone jest dostępny w sieci rydzyka :] ten model właśnie dla seniorów, śmiesznie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihan
skoro jest to telefon skierowany do starszych ludzi, to ja sie nie dziwie ze weszli do sieci Rydzyka. Wydaja sie na 1 rzut oka dobra firma, wiec posuniecie zapewne trafne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedacud
w mojej opinii 1050 simply jest telefonem idelanym dla starszych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o telefon, który obłsuguje dwie karty sim, to bez wahania polecam telefon GMS Trak CP-500. Długo trzyma baterię, pięknie się prezentuje, ekran dotykowy i tuner tv! Czekam tylko na wypłatę i go zamawiam :) Dla zainteresownych podaje linka, gdzie śmiało możecie realizować zamówienia. http://www.euromall.pl/product-pol-11717-Telefon-GSM-Trak-CP-500-obsluga-2-kart-sim-3-calowy-ekran-dotykowy-tuner-TV.html Portal zaufany i zapewniona satysfakcja. Ostatnio kupiłam u nich telewizor, więc wiem co mówie :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryłka
ale właśnie rydzyk posłuchał się jakiś doradców i oni odradzili mu sprzedawanie tego modelu jakoby to nie polski i nie patriotyczny telefon. a potem okazało się, że ten maxcom którego sprzedawać zaczeli jest ruski :] i teraz można kupić tez zestaw wrodzinie z myphonem lepiej z myphone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katzurin
Zgodze sie - ten Trak 500 jest fajny, ale odbiega troszke jakoscia wykonania od rownoleglego modelu myPhone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryłka
miałeś okazje przetestować? są powszechne w komisach czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomzapiwo
moja daleka starsza ciocia miala Traka wlasnie i po 3 tyg posypal sie jej, a moja babcia ma myPhone i jak narazie swietnie. Fajnie, bo menu jest bardzo czytelne dla starszych ludzi. duzy plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryłka
no i gitara. podobno ma wejść kolejny model dla starszych na rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomylee
tak. Ma to być myPhone 1040 senior ;-) Zdjecia i specyfikacja zapowiadają się bardzo kusząco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryłka
yy nie wiem czy telefon dla seniorów ma być kuszący.. ale dzięki za link ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batmanisko998
piszac kuszacy mialem na mysli, ze bardzo fajnie i ze warto tego myPhona kupic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryłka
dla babci jak najbardziej. żeby się dobrze komunikowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryłka
chyba się wypowiadasz w imieniu kogoś innego (tomylee) panie batmanisko... dla CIebie też jest to kuszące? telefon czy oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batmanisko998
ryłka, nie rozumiem? o czym mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ursynowicz
Widzę, że firma Myphone nie śpi. Ktoś założył temat, a ostatnio poniżej wypowiedzi ich banner. Czujna firma. A mówią, że Poalcy nie potrafią... g* prawda - potrafią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryłka
jaki baner? u mnie pod wątkiem jest żebym schudła 8 kg... wole baner myphone- wredna kafeterio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkord1
a u mnie jest banner myPhone caly czas, ktory mowi o "Dual SIM technology";) DObrze, ze sie reklamuja w ten sposob, to przynajmniej ludzi uswiadamia, że myPhone był pierwszym telefonem na dwie aktywne karty SIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi tam wystarczy mój SE kupiony za mini pieniądze w lucasgsm.pl. Ma jedną kartę sim i w zupełności mi to wystarczy. A dwie karty... po co? Używacie takich telefonów, co to ułatwia? Co dają dwie karty w telefonie oprócz dwóch numerów telefonów? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z produktow myphone warto teraz zwrocic uwage na model s-line, ma bardzo wysokie noty i pozytywne opinie, jest wzglednie tani jak na jego moc****arametry, i calkiem elegancki, a na dniach ma jbyc lekko "chudszy" model fun2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gomezz
to ,że myphone ma fajne produkty dla seniorów to już wiem, nawet jest ich kilka więej jak tu napisaliście, a co z innymi smartfonami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×