Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ruskaja_Djewuszka

Lecę dziś do Rosji

Polecane posty

Gość a niby dlaczego ma ci się stać
Jak dla mnie to tam jechać tylko koleją. Tak, jechałam i mnie zachwyca. Choć są i tacy co się nudzili i tacy, których taka długa podróż denerwuje. Każdy jest inny. Ja uwielbiam transsib. Plackartnyj to taki gdzie nie ma przedziałów i podczas kilkudniowej podróży pasażerowie się integrują :-) zaprzyjaźniają. Aż mi się łezka w oku kręci. Zazdroszczę ci. http://www.odyssei.com/forum/index.php?s=0913e7e42a50a5fe9bbbbc7856330c9a&showtopic=90699&st=120&p=916979&#entry916979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia zrobię kiedyś, ale napewno nie w ciągu tych dwóch tygodni. No bo przecież w szpilkach nie będę zwiedzać. DZIĘKUJĘ :) Kurcze, będę się zastanawiać jeszcze jakim pociągiem pojadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak jedziesz pociągiem? Bardzo podobaj mi się Twoje usta są jędrne i pełne, duże oczka, geste włosy i śliczna buzia :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakoj
djewuszko Zloty to prawik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusko
to skoro to nikt nie znaczacy dla Ciebie na tym zdjeciu to po co je wstawilas? zeby pokazac jaka z Ciebie hot laska? hehe co za prozniak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawiłam bo mi się zdjęcie podoba. Kolegę zakryłam, i hot laska napewno dla niego nie jestem. Poprostu przyjaciel ze studiów z którym utrzymuję stały kontakt. Swoją drogą ma narzeczoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjhgjhgjghjh
Mówiłaś, że z liceum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszko dziękuje 🌻 Nie przejmuj się tymi docinkami :o :o Pewnie zazdroszczą CI urody :o zresztą mnie tez często atakują :o :o najlepiej to ignorować O której godzinie masz lot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjhgjhgjghjh
"Ruskaja_Djewuszka To nie jest moj chłopak, ani tymbardziej mąż. Kolega z liceum. Ani jeden ani drugi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olalla_
Powodzenia :) Też planuję kiedyś odwiedzić Rosję :) I nie tylko Rosję :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozucha klamczucha z
ciebie dziewuszka:o!!!!!!!!!!!!!nieladnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz dobra cechę bo ja odkładam na ostania chwile :o :o Nie jadę tak ogólnie pisałem. A jesteś już wyszykowana? Jak się ubrałaś na wyjazd? zrobiłaś manicure i pedicure :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ubrana nie jestem :) Najpierw pójdę się umyć a potem paznokcie ;) Ale teraz muszę się już pożegnać bo nie zdążę na samolot :) Jak wrócę, to mam nadzieje jeszcze pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×