Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość totalna załamka na balkonie

Sasiadka nade mną ma skrzynki balkonowe z kwiatkami

Polecane posty

Gość totalna załamka na balkonie

po kazdym deszczu i podlewaniu moj balkon jest zalany ziemistą wodą, codziennie szoruje balkon i codziennie to samo. juz myslalam o jakiejs markizie, daszku. moze jest jakis sposob, zeby jej doradzic, bo mam malego synka, ktory chce sie bawic na balkonie, a nie da rady go wpuscic zanim nie umyję poraz setny podlogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
poprosw sasiadkę ,żeby pod skrzynki włożyła podstawki-są takie specjalne i kosztują grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z porcelany
nie potrafisz mówić? może byś tak porozmawiał z sąsiadką, albo zamontuj ten daszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna załamka na balkonie
ależ powiedzialam, jasne, ze powiedzialam, ale ona na to, ze nigdy nikomu nie miala zamiaru przeszkadzac, nie jej wina, ze sa deszcze, sama tez ma umorusany balkon itp. trzeba jakiejs technicznej rady. podstawki jakies tam są, ale przelewa sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie są daszki nad każdym
balkonem. załóż sobie, bo jak znam życie administracja to zleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co administracja może? Z reguły popiera się pomysły na upiększenie obiektu.Zakazać skrzynek z kwiatami?to do czego dojdziemy? do betonów gołych?Przecież sąsiadka nie robi tego ze złej woli.Może faktycznie jakiś daszek?Może na czas deszczów powinna zdjąć skrzynki na swój balkon?Ludzie,trochę więcej tolerancji,wiekszość z nas musi żyć w bloku z innymi,nie warto sobie utrudniać życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to jak twoj synek drze
morde to jest dobrze, a moze sasiadka z gory powinna od razu przyleciec ze skarga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiesz,że synek autorki się drze? Poza tym,autorka się nie skarży tylko szuka rozwiązania problemu.Ludzie!co się z Wami dzieje??? tak przecież nie można,musimy jakoś żyć z sobą.Skąd tyle jadu,agresji w wypowiedziach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARINKA24.
Totalnie załamana to ja jestem gdy czytam takie wypowiedzi. Synek drze morde???? Najwidoczniej Twoja sasiadka ma dziecko które często płacze itd Niestety w naszym społeczeństwie mnóstwo jest takich "typków" co wiecznie sie coś nie podoba. Autorko-polecam daszek z sąsiadką nie wygrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie jak przyszla sasiadka,ze woda jej sie leje z moich skrzynek to przeprosilam i od razu zakupilam podstawki :) mimo,ze skrzynki mam powieszone na zewnatrz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×