Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po co mi żona O

jak wybaczyć jej że miała wielu partnerów?

Polecane posty

Gość po co mi żona O

zawsze byłem sam, biedny student, nie mogłem znaleźć dziewczyny, "byle czego" nie brałem bo taki już ze mnie marzyciel. teraz 29 lat, luksusowy samochód, dom, przyszłość, wszystko, i przedziwnym trafem mam ogromne powodzenie. jestem namawiany do małżeństwa a ja po prostu nie chcę problem to sex, nie mogę wybaczyć jej że miała wielu partnerów, wszyscy wiedzą że szalała jak była młoda nie wiem ile ich było ale czuję od niej tych wszystkich facetów, nie wyobrażam sobie być jej wiernym... itp itd co ona może zrobić żeby stać się dla mnie atrakcyjna w łóżku? jak jej wybaczyć? jestem w kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty chcesz jej wybaczac
przeszłość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noasz
modlic sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co znaczy
O w twoim pseudonimie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yiugg
Jesteś kretynem, nie obraź się, ale nim jesteś. nie mogła miec partnerow seksualnych? co w tym złego? sprobowała czego chciała, przynajmniej wyszoloła sie dziewczyna. gdybym trafiła na kogos z takim swiatopogladem jak ty, kopnełabymw dupe od razu. nie, nie takie mezczyzna dla mnie. i zadnej takiego nie zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z nia zerwij i poszukaj 29 letniej dziwicy, widzisz gdzies tu problem? skoro to dla Ciebie az taka przeszkoda to ja zostaw, niech sie dziewczyna przy Tobie nie marnuje... skoro juz obstawiasz ze ja zdradzisz to po co ja krzywdzic? pokaz ze masz jaja - znajdz cnotke i wszyscy beda szczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co znaczy
mam nadzieję, że nie to o czym myślę? Głupi jesteś! Jak się kogoś naprawdę kocha i szanuje to nie myśli się o takich rzeczach. Swoimi słowami potwierdzasz, że jej w ogóle nie szanujesz, patrzysz na nią jak na jakąś dziwkę! Sorry, ale tak to na moje oko wygląda! Jak ty byś miał dużo parnerek to by było ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochchchchaha
ochahahhahahahhahahhahahahahhaaha hahahahahhahah hahahahahhahahahahahahha ona powinna raczej walnąc cie mocno w główkę, może by ci tam się poustawiało. co za debil. jak bylaby dziewicą, to pewnie nie chciałbyś się żenić bo uznałbyś że zdradzi z ciekawości? :D:D:D jhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja llaa
lepiej sie zastanow czy jest z toba dla kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co mi żona
raz na rok przypominam sobie co to jest forum internetowe i teraz wiem że niczego w życiu nie tracę przeczytanie waszych żałosnych postów to 5 minut straty życia na które rzadko sobie pozwalam nie dziękuję za pomoc, szkoda że tylko na tyle was stać pytanie, a wy jesteście jedne z tych co mówią partnerowi że jest waszym drugim a na forum piszecie że mieć przebieg 30 to nie bycie szmatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki stary a taki niedojrzały
jesteś skrzywiony przez życie więc nie pisz że jest tak kolorowo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy robi co chce. Nie pasi Ci, to ją olej. Pasi to bierz. Co za różnica? Prostytutka to zawód, kórwa to charakter, rób co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochchchchaha
mój facet jest dla mnie jedynym i pierwszym i tak już zostanie, chamie. nic ci do tego. Ale ty nie zasługujesz nawet na wiejską szmatę, którą każdy mógł wcześniej mieć. Jesteś debilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica polska
Skoro masz do niej pretensje o seksualna przeszłośc to dlaczego znia jesteś. Dla seksu? Czy spotyka się z byłymi? Czy mówi o nich wspomina? Zazdrość o przeszłość. Mój chłopak z którym spotykam sie prawie rok a jeszcze z nim nie spałam, z nikim nie spałam a mam 24 lata, miał przede mną 5 partnerek w kilkuletnich lub kilkumiesiecznych zwiazkach. Calowaly go dotykały piescily. MAło tego on je też. I co teraz mam stracic fantastycznego człowieka, bo poczuje smak sliny którejs z nich w jego ustach? Bzdura. Niedojrzałes po prostu do malzenstwa a nie zrzucaj winy na jej doświadczenie, pozwól że tak to ujmę. Ciesz się bo może Ciebie sporo nauczyć i będziecie mieli ciekawe życie erotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica polska
A na samochod to sie blachary wyrywa a nie macha dobytkiem przed nosem ludziom z forum. Snob i materialista. Luksusowy samochód. Ja cież nie mogę. O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co mi żona
ochchchchaha masz IQ na poziomie płyty chodnikowej, leczysz kompleksy na forum? dziewica polska tak chwalę się anonimowo na forum...??? wcześniej bez tych przedmiotów nie kręciła się wokół mnie tak wielka chmara kobiet, kto jest materialistą? nie szukam dziewicy, nie wiem skąd ta myśl kogoś tam ale jestem 1000 razy bardziej zazdrosny o moją girl niż o potencjalną dziewicę bądź inną mniej rozprykaną dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica polska
To smutne, że dziewczyny kręca się przy Tobie dla kasy. Mój chłopak nie ma zbyt wielu pieniedzy, nie ma mieszkania, wykształcenie zawodowe,samochodu tez nie ma. Skuter tylko. Ale ma prace , która lubi i szanuje. Kocha swoją rodzinę, mnie. Jest zwariowany ale i dojrzały. Inteligentny i oczytany. Ma oryginalne zainteresowania, o których potrafi opowiadac z pasją i ciekawie dla innych. Ma osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ituuu
widocznie nie ma nic innego do zaoferowania oprocz kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co mi żona
twój man śledzi cię na forum ze swojego kompa więc musiałaś mu posłodzić? ale nieważne, chociaż robię sobie wyrzuty że chcę ją ograniczać, nie mogę pozbyć się uczucia zazdrości. ona nie chce być aż tak ograniczana btw forumowiczką chyba nie starczyło klepek w główkach do rozmowy na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co mi żona
"ituuu widocznie nie ma nic innego do zaoferowania oprocz kasy" wyjdź z forum tępy ignorancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ituuu
prawda zabolala ? jak sie nie ma argumentow to sie obrzuca wyzwiskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co mi żona
ituuu bez podniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co znaczy
po co mi żona...pisze się (komu? ) forumowiczkOM zabrakło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co znaczy
*chyba nie starczyło zamiast zabrakło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baboooooshka
yiugg - nie przesadzaj. Ja go rozumiem, bo stawiając sie na miejscu takiegio faceta też nei chciałąbym cipy co miała w sobie tylu kutasów. Widać jesteś jedną z tych "wyzwolonych", które kopsają szparę byle komu a co znaczy - zgadzam się. dziewico polsko - "Ciesz się bo może Ciebie sporo nauczyć i będziecie mieli ciekawe życie erotyczne. " większej bzdury nei słyszałam. Laski, które miały wielu partnerów zwykle nie posiadają doświadczenia w łóżku, bo zwykle z jednym partnerem łączy je 1, 2 stosunki więc czego ona się nauczy? chyba cipka jej się trochę poszerzy i to sie u niej zmieni. Najbardziej doświadczone osoby to te, które miały\mają długoletniego partnera, są wyzwoleni i dzięki długiemu związkowi potrafią się przełamywać, uczyć przyjemności nawzajem, etc... seks bez miłości tego nei potrafi, no chyba, że już ma to doświadczenie poprzez inny związek. Poza tym..skoro byłeś takim marzycielem to po co szedłeś do łóżka z puszczalską? Widziały gały, co brały. A teraz, jak masz kaskę, to ptaszyna chce sobie uwić gniazdko na cudownym drzewku z pieniążkami :) Tak poza tym..to kurwy też mają uczucia. P.S autorze topiku. nie "forumowiczką" a forumowiczkom Jeszcze coś...myślę, że gdyby Ona była Twoją pierwszą i miała jednego partnera wcześniej choć to i tak miałbyś ten sam problem. To nie chodzi o ilość. To chodzi o sam fakt w Twoim przypadku. Czujesz się gorszy. Czujesz, że skoro Ona miała więcej, niż jeden to ja też powinienem. i będziesz tak miał...no chyba, że się mocno postarasz o tym zapomnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>widocznie nie ma nic innego do zaoferowania oprocz kasy idealne przykład obrócenia kota ogonem:D >Miałem partnerkę, która przede mną miała 10 innych, >ja miałem przed nią 5 partnerek. a jakby była dziwka i rżneło ja całe wojwództwo to pewnie tez by znaczenia nie miało skoro teraz jest "twoja" bo co było a nie jest nie pisze sie w rejestr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baboooooshka
widzę, że ja również zrobiłam parę błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko sranko
no, że takiego palanta wogóle jakaś dziewoja chce , to dopiero fart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baboooooshka
maly ksiaze - w takim razie ejstes wyjatkowo tolerancyjny. ja np. bym nie zniosła, będąc facetem gdyby jacys faceci mieli mi mowic, ze fajnie posuwalo sie moją laskę... :) wiadomo, ze puszczalskie panny sa latwym celem i nie zaszkodzi takiej bzyknąć, ale nie na stałe. po co ma się być celem szyderczych spojrzeń byczków, którzy byli w tej "aktualnie twojej" zazdroszcze tolerancji i normalnosci, która w tym stopniu jest spotykana tak bardzo rzadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrozumialyBob
pytanko sranko - tez dajesz swojej tlustej duuupyy tó anibodi? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×