Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokok

ZLECE PROJEKT PROJEKT PROFESJONALNEGO LOGO FIRMY

Polecane posty

Gość kokok

czekam na propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400 zl za logo + mini ksiega
znaku, 200 za samo logo - 3 propozycje (+ ew. proste wizytowki z wybrana propozycja) - ale musisz dokladnie okreslic czego chcesz i napisac cos o firmie. Zapewniam ze nie bedzie problemow z drukiem, jak to bywa czasem w przypadku projetu grafikow, ktorzy stworza zamiast logo kolorowy gadzet, ktorego nie da sie wydrukowac. Problem polega na tym, ze mam czas tylko w weekend, a w ten mam juz co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłe bzdury kolega
napisał aż żal, że ludzie z wykształceniem takie głupoty wypisują, ale dziś każdy może mieć papierek... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400 zl za logo + mini ksiega
Nie pierdziel, jak sie na czyms nie znasz, tak sie sklada, ze teraz pracuje w drukarni i poprawiam projekty logo wykonane przez gosci z przerostem ego, gdyz nie nadaja sie do druku! ;) p.s. skad wiesz, jakie mam wyksztalcenie? Moge miec nawet srednie (akurat nie mam, fakt), a pracowac od lat w zawodzie i miec duze doswiadczenie. p.s. 2 - i skad wiesz, ze "kolega"...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silka rulez
a na allegro jest za 100 zł....jaka jest różnica między 400-900 zł a tym logo z allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400 zl za logo + mini ksiega
Jakbys spytal/a o konkrety, moze byloby o czym gadac. Tak, to nie ma. Czasem logo za 900 zl sa rownie zle zrobione jak te tansze :) - kupisz taki projekt i przy przygotowaniu kazdego projektu z jego uzyciem np. wizytowek, papieru firmowego, przy wycinaniu logo ktore ma byc uzyte na drzwiach samochodu plujesz sobie w brode, bo jesli grafik liczy sobie za godzine, a nie za projekt, drogo wychodzi zamieszanie z powodu koniecznosci wykonania poprawek :P Na pewno tez na Allegro sa logo za 50 zl :) Po kupieniu zle przygotowanego logo, mozesz miec problemy z drukiem (jesli np barwy sa z mieszane z PMS i CMYK - a juz udalo mi sie spotkac z takim wynalazkiem), linie za cienkie, etc :) O.K., znikam. 200 zl to nie jest na tyle duza suma, by o tym dywagowac i Was przekonywac, ze warto zamowic u mnie logo. Zajrze tu przed weekendem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hona
Witam Chętnie zaprojektuje logo, ale myślę ze może najpierw warto zaprezentować swoje dotychczasowe projekty i porozmawiać o oczekiwaniach klienta. Dopiero wtedy mozna uzgodnic cenę. Projektuję loga, wizytówi i ulotki dla polskich firm w UK. zawsze działam na zasadzie- kilka projektów do wyboru z ewentualnymi poprawki az do momentu satysfakcji klienta. Pliki przesyłam próbne w wresji prezentacyjnej i zabezpieczone nastepnie dopiero po wyborze i akceptacji klienta nastepuje uzgodniona wcześniej płatność. Myślę ze kasowanie za godzine pracy jest zupełnie bezpodstawne ponieważ nie mozna przewidzieć ilości porawek! Chętnie prześlę swoje portfolio do wglądu: prosze o kontakt na hona@pccode.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfdffa
co kufa AVON? np na pewno xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiun3
Tak, widzę, że kolega korzystał z tej samej firmy co ja. Ministerstwo Reklamy. Polecam, mi zaprojektowali bardzo fajne logo. Nawet za niedrogo jak na standardy rynkowe. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×