Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja już sama nie wiem

*****Czy mleko faktycznie jest zdrowe???*****

Polecane posty

Gość Ja już sama nie wiem

Do wczoraj myślałam, że mleko jest zdrowe tylko dla dzieci a dorosły człowiek nie potrzebuje mleka (gdyż jego w jego organizmie zanikł enzym odpowiedzialny za zdolnosć przetwarzania mleka-w związku z czym niepotrzebnie odkłada się w postaci złogów itp. Wczoraj we wszystkich wiadomościach trąbili o kampani reklamowej promującej picie mleka przez wszystkich. Co Wy oi tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co chwilę mówią co innego:) Powiem tak: ja jako dziecko piłam mleko, podobnie jak wszystkie inne dzieciaki. Teraz jestem dorosła i też piję, bo lubię, służy mi. Wyniki badań mam dobre, jestem zdrowa. Nie przejmuję się naukowcami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja już sama nie wiem
Ja za mlekiem w czystej postaci nigdy nie przepadałam- co innego produkty przetworzone w postaci jogurtów, serków- tych nigdy sobie nie odmawiałam:) A może to jest tak, że faktycznie mleko dla dorosłego nic nie wnosi a jedynie może się przyczynić do odkładania się złogów tylko że polityce nie chcą podburzyć i tak już wątłej gospodarki więc promują jego spożywanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja już sama nie wiem
korekta: tylko, że politycy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może faktycznie coś w tym jest.... Chociaż np moja babcia codziennie piła mleko i dożyła 97 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja już sama nie wiem
A może gdyby nie piła, dożyłaby 10o?;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam, jak się ma tyle lat, to 3 lata wte czy wewte niewiele znaczą:-D Własnie jem sobie mleko z płatkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja już sama nie wiem
Smacznego🖐️ Ja zmykam, ale mam nadzieje ze reszta forumowych kobietek też doda coś mądrego w tym temacie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wierze w to ze mleko
jest zdrowe, pilam jako dziecko i pije teraz. Nigdy nie chorowalam, mam zdrowe wlosy, zeby i paznokcie. Mam znajoma ze wsi u ktorej maja krowy chyba od zawsze i wszyscy pija litrami mleko, sa zdrowi i piekni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wierze w to ze mleko
ja lubię kozie mleko, podobno zdrowsze od krowiego. Na szczęscie mleko mam od mamy ktora ma koze, ze sklepu jakos mi nie smakuje, to tak jakbym pila mleko zmieszane z woda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona żmijka
mleko jest ohydne i nie pijam. Mam również zdrowe zęby, paznokcie i włosy. Więc to chyba nie jest wyznacznik 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×