Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolination

spontaniczny seks

Polecane posty

Gość karolination

Pytanie do dziewczyn: czy zdarzyło się wam uprawiać kiedyś spontaniczny seks z nieznajomym? Ja miałam kilka takich sytuacji. Najlepiej wspominam tą, gdy kolega odwoził mnie z jakiejś imprezy i robiliśmy to w samochodzie. Wiem, że zostanę tu wyzwana od dziwek itd., ale cóż, takie życie. Jestem normalną dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana1112
wydaje mi sie ze autorka miala na mysli sex z osoba z ktora nie jest sie w stalym zwiazku, dosc jasno czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolination
wiesz, kiedy mi przydarzyła się opisana sytuacja, też miałam faceta i szczególnie mi to nie przeszkadzało. To była chwila, jednorazowa sytuacja, która się zresztą nie wydała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolination
co do wypowiedzi powyższej, to oczywiście chodzi o seks z kimś, z kim nie jesteś w związku. Tamtego faceta znałam wprawdzie, ale dość słabo, był więc dla mnie jakby obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssebbaaaa
Jesteś coorvą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolination
Widzę, że trafnie przewidziałam ten komentarz. Mam nadzieję, że to żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolination
gratuluję światopoglądu. Jednak kur... to dziewczyna, która robi to za kasę, a jeżeli dwie osoby chcą tego dla czystej przyjemności, to w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabarbarka
A nie uważasz, że mając faceta i uprawiając seks z innym nie jesteś w porządku? Sama napisałaś wyżej, że taka sytuacja miała miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolination
NIe uważam, że to było nie w porządku. To był jeden raz, zero uczuć czy czegoś tam, czyste emocje, gdzie tu więc mowa o zdradzie? Wiesz jak taki seks pozytywnie wpływa na człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że nie przeszkadzałoby Ci, gdyby Twój partner bolcował nieznajome w samochodzie czy innych atrakcyjnych miejscach? Problem w tym, że nmasz wściekliznę macicy i dajesz dupy każdemu czyli nie jesteś osobą do której można mieć szacunek czy zaufanie. I to wszystko, ale takie laski jak Ty tez są potrzebne:) Bo jesteś pożyteczna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loo matko. i znow sie zaczyna: porzadno - nie porzadna, oziebla - kooorva. a czy najwazniejsze nie jest czy bylo to przyjemne dla nich obojga??? mi sie zdarzyl - choc akurat coala jest facetem - ale czy facet, czy kobieta robi takie rzeczy to dla mnie jedna woda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki....
nie nazywajcie jej tak bo nie robi tego idioci za pieniadze idzcie sie zapoznac z def. tego słowa najpierw ,to jest jej i tylko jej sprawa co robi i z kim póki nikogo innego nie krzywdzi.ale zdrady nie popieram....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabarbarka
No ale przecież to jest zdrada! Nie rozumiesz tego? Ja mam chłopaka ktorego kocham i o innych zupełnie nie myślę. Ale nawet gdybym była sama to też na pewno nie przespałabym się z jakimś nowo poznanym. Trzeba się chociaż trochę szanować. I nie myśl że nie lubię seksu. Uwielbiam, ale tylko z osobą którą kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolination
Ludzie wyluzujcie Nie udawajcie świętoszków, bo to nie te czasy NIe wierzę, że nie mieliście jakichś takich podobnych sytuacji Więcej szczerości, mniej kaznodziejstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ble ble ble...nudzicie jak faceci w sukienkach vel pingwiny. czlowiek nie jest stworzony do monogamii - tak po prostu mamy mozgu zakodowane - monogamie wymyslil kosciol katolicki, i po wiekach tluczenia tego do glowy wciaz to pokutuje u nas. coala sam wyznaje monogamie....ale nie bede nikogo slal na stos za to ze bedzie mial seks poza zwiazkiem. TO JEGO/JEJ SPRAWA a swietoszkom przymone tylko: widzicie zdzblo w oku blizniego, a nie widzicie belki w swoim oku!!!! HOUGH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja przezylem spontaniczny sex podczas wesela brata . mloda para zaprosila rodzenstwo na sesje zdjeciowa .Ja jestem bratem m. pana a m.pani ma siostre.Po sesji zdjeciowej siostra bratowej poprosila mnie zeby ja podwiozl do domu zeby zmienila kreacje. Pojechalismy powiedziala zeby wszedl do srodka ona sie przebierze i wracamy. po chwili slysze ze mnie ktos wola poszedlem ona poprosila mnie o pomoc w zdjeciu sukni balowej bo cos sie nie moze dac rady .faktycznie suknia mocno przylegala do jej ciala ale mocnym pociagnieciem zsunela sie wraz z stanikiem .kaska stanela przedemna z jej duzymi cyckami i sterczacymi sutkami obydwoje stalismy jak zparalizowani a penis mial mi rozerwac spodnie kiedy spojzalem nizej zobaczylem kruczoczarny  wzgorek lonowy wydepiowany w trojkacik ktory przeswitywal przes sexowne koronkowe stringi.wtedy uslyszalem chcialbys mnie bzyknac a jak myslisz i zabralismy sie za pieszczoty wzajemnie rozbierajac kiedy sotknalem jej cipki byla juz mokra.wiec wzielismy sie do roboty .tak bzykalismy sie z pol godziny az do orgazmu i spuszczenia sie na brzuch potem szybki wspolny prysznic uralismy sie i wracajac na wesele te zarty ze mysmy szybciej trafili do lozka niz mloda para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zindina

Mam 22 lata i miałam parę razy spontaniczny seks ale zawsze z tatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Ci faceci co piszą obraźliwe słowa to tylko ...a facet . Dziewczyny, panie takie jest życie to normalne ze każdy chce doznawać innych bodźców . Tylko jest jedenproblem jak zapewne wiecie faceci to idioci i chwalipiety ,potrafią bez mrugnięcia okiem zdeptać dziewczynę i opowiadać jaka ona puszczalska ,pamiętajcie o tym. Dlatego gdy nie znacie faceta i on was jest bezpieczniej gdyż nie narazi was na obrażanie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×