Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ćmowa.

Wleciała mi ćma, co robić?

Polecane posty

Gość ćmowa.

Wielka włochata ćma :O lata od 3 dni w mojej kuchni. W dzień jej nie widać, a w nocy tłucze sie po szybie :O Uchylam okna na noc z nadzieją, że wyleci, ale jakoś się do tego nie pali. :O Macie jakieś sposoby co z tym cholerstwem robić? :O Boje sie do tego zbliżyć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plus_minus
Muchozolem (ew. lakierem do włosów) psiknij w tę cholerę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćmowa.
żeby laćkiem pacnąć to muszę się zblizyć, a ja sie jej boje, że mi wleci na twarz albo na ręke itp. :O 😭 Najgorsze, że ta cholera w dzień sie ukrywa, a noca ciagle w ruchu i bije tymi swoimi skrzydłami w okno :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćmowa.
Carolyna też to przez moment rozważałam :classic_cool: Nie będę jej pstrykac żadnych zdjęć, chciałabym żeby sie po prostu wyniosła i nie wracała :O Może z tym muchozolem spróbuję. A znacie jeszcze jakies sposoby, może na wywabienie jej na dwór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćmowa.
Ankesenamon - taaaaaa nie mam komu kazać jej łapać :( umorusany kupą - ale jak sie do niej zblizyć? Jak sie przełamać??? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćmowa - więc bądź prawdziwą kobietą i podejdz do niej i jakoś wyprowadź za okno:) Rozumiem Cię, bo sama nie trawię wszelkich owadów...ale jak nie ma wyjścia...Na pewno bym jednak biedaczki nie zabijała:) No chyba, ze NAPRAWDĘ się totalnie boisz - no to odkurzaczem:) Sekundka i po krzyku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwakwarakwa
mam to samo , nawet się do tej cholery nie zbliżę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćmowa.
Boje sie jej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćmowa.
No widzisz, a dla mnie komary to nie problem, a ćma tak. Trochę więcej tolerancji, ludzie, a będzie sie nam żyło łatwiej. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakrowata
jestem nastolatka wszyscy w domu spia i nie wiem co z nia robic siedzi wysoko na nowo pomalowanej scianie nie bede budzic rodzicow ale jak ja pojde spac boje sie zeby do ust wlec ialbo do ucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge sie zalogowac
otworz okno, postaw na parapecie latarke lub swieczke, zgas swiatlo w pokoju i sama wyfrunie. a na drugi raz zakladaj w okna moskitiery. nic ci nie wleci. cmy leca do swiatla ;przeciez:) nie zabijaj jej. ona nie gryzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz lat?
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szklanke ja zlap i wywal, nie zabijaj przeciez nie jest niczemu winna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge sie zalogowac
i co? zlapalas ja czy sama wyleciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikolinko
A ja uwarzam, rze nie ma potszeby zabijania tej biednej ćmy, czy nie lepiej ją złapać i usmarzyć na patelni? Pszecie to tyle białka ma ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuih
kurwa a mi codziennie nie jedna a parę wlatuje z podwórka masakra :o nienawidzę ciem!!! są ohydne, niektóre są gigantyczne, wyglądają jak potwory i te trójkątne skrzydła:o rzygać się chcę i również się ich boję, jaj jest ich pełną to latają gdzie popadnie i potrafią usiąść na mnie!! a ja prawie zawału przez to dostaje serio:o zna ktoś jakieś skuteczne sposoby an zapobieganie wlatywaniu ciem i innych owadów?? (oprócz siatki na okna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DYREKTORE ZALOGOWANE
zajeb intruza nowym zapachem Old Spice:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekada98
To jest NOCNY MOTYL :) widzisz, co za piekne stworzonko, nic ci nie zrobi, mozesz tylko jej buzi na dobranoc dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niwaaa
schowaj sie pod lozko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekada98
I czasem jej nie zabijaj, pomysl ze ona tez ma dusze, moze ma rodzine,dzieci,kochanka. Ty bys nie chciala byc zabita bez przyczyny prawda? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuih
a przed chwilą mi wleciała SZARAŃCZA duuuża zielona, naprawdę ładna:) i jej nie zabiję.. a ćmę tak!! :o motyl super, tylko te olbrzymie są okropne!! i nie mają nic wspólnego z delikatnym kolorowym motylkiem, latającym na łące:o zresztą inaczej byście mówili gdyby takie potwory wlatywały wam do domu po kilka na raz i siadały na was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuih
i nie mówię tu o tych małych, tylko naprawdę wielkich, budowę to mają straszną:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klsdfs
trzeba sobie kupic moskitiery i problem z glowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste o bo tak
uzyj gazety! jakies tiny czy jak kto preferuje programu tv. instrukcja; gazete trzymaj oburacz. potem roluj. ba koniec pkerdu!!!! pozostalosci po stworzonku usunac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuih
ale mi chodziło o sposoby zapobiegania dostania się tych potworów do domu, a nie ich unicestwiania, z tym to ja sobie poradzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuih
choć łatwo nie jest, bo latają z miejsca na miejsce.. ale co jeszcze można zrobić, oprócz areozoli, specjalnych świeczek i siatek na okna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeelp meeeeee plz
puść bąka :P sama ucieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste o bo tak
hmmm lapka na muchy to dobre rozwiazanie mozesz zawsze siedziec po ciemku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×