Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość venezuelllllla

wstydze sie kiedy on robi.........

Polecane posty

Gość venezuelllllla
ejjjjestalam mu robic te lody na jakos czas tez ta metode stosowalam i on na teo ze jestem oziebla, a ja chcialam mu pokazac tylko zeby wiecej uwagi mi poswiecal dlatego przestalam mu robic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest to dziwne ale swiadczy
dlaczego facet ma zmienic swoje przyzwyczajenia, skoro i tak wie, ze muz robisz loda?? typowy egoista! albo zmienicie wsyztsko, albo nic sie nie zmieni dzis wieczorem kiedy bedzie znowu znizal Twoja glowe w dol, powiedz, ze dzisiaj zrobicie to inaczej i siadz na Niego albo nie zaspokakaj Go do konca, tylko rozbudz , podniec, i wtedy niech w Ciebie wejdzie ja sie nie dziwie ze jak facetowi robisz loda, to On dalej nie chce sie kochac, moj byly tak mial , ze jak juz skonczyl, to przez kilka godizn nie mogl sie podniesc... moj obecny moglby chyba w nieskonczonosc, ale jak widzisz kazdy jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezuelllllla
chyba wiem co powinnam zrobic......... wziasc sprawy w swoje rece i samej troche porzadzic:p i tak zrobie....:) bede mu pokazywac co ma robic, rozbudze go przy tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezuelllllla
przez te wszystkie lata czuje jakas dziwna zlosc na sama mysl jak mam isc do lozka bo wiem ze bede musiala odbebnic swoje zanim pojde spac,musze tez z tym walczyc z ta zloscia jakas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest to dziwne ale swiadczy
posluchaj... z mojej strony to wyglada tak... sprobuj czegos nowego, sprobuj rozmowy, sprobuj cos wymyslic, nie wiem jak wroci z pracy badz gotowa i w ogole rzuc sie na Niego czy cos...(nie wiem czy twoj facet takie rzeczy lubi, bo z tego co piszesz jest dziwny) sporbuj...zobaczysz czy Cie odrzuci, jesli tak, tzn ze to On ma jakis problem... moze nie potrafi sie podniecic w zaden innny sposob? a wtedy to sie powinien zglosisc do lekarza:| ale do czego zmierzam dziewczyno, jezeli masz takie meczarnie znosic, to czy warto? czekasz az przyjdzie z pracy i czy to bedzie koniec waszego zwiazku?? o zwiazek sie dba...obustronnie, jak zauwazylas wczesniej wiec albo walczycie obydwoje o siebie, albo niestety nie ma to sensu wiem, ze albo Go kochasz, albo jestes do Niego przyzwyczaojna, ale co bedzie pozniej? kiedy On sie nie zmieni, Ty bedziesz sie robic coraz bardziej sfrustrowana? coraz bardziej niezaspokojona? taki zwiazek nie ma zadnych szans, bo neistety oczekujesz od Niego czegos czego albo nie moze albo nie chce Ci dac... i tak cierpisz, jesli facet uzna, ze nie jestes warta jego zachodu odejdz i nie chodzi o to, ze seks jest najwazniejszy, ale jest rownie wazny co inne aspekty zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttoomm
Postaw na swoim albo nigdy nie odnajdziesz się w tym "związku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezuelllllla
mieszkamy z lokatorami wiec nie moge zrobic zadnej kolacji przy swiecach a przy tym miec sexi bielizne jak skonczymy jesc:p troche to ogranicza, ale moge cos wymyslec, najgorsze jest to ze jestem nastawiona bojowniczo, ze mam zal ze kochana osoba ma mnie gdzies w tych sprawach i samam myusze walczyc o to...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest to dziwne ale swiadczy
to, ze jest ktos za sciana dodaje pikanterii:P w sumei zalezy co kto lubi, ale walcz o siebie, ale glownie o Was...:] ja zycze pwoodzenia niech facet w koncu ruszy czym nalezy:p powodzenia i daj znac jak poszlo:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezuelllllla
dzieki za wszystkie rady bardzo mi pomogly, wize ze musze walczyc o swoje,ze sie mylilam ze kochajaca osoba sama ci to da, musze mu pokazac ze ja tez mam potrzeby ... mam nadzieje e zadziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttoomm
"Miłość to ciągłe zdobywanie ukochanej osoby". Jak kocha to doceni Twoje starania. Nie bądź pasywna w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinderella Girl
Ktos tam napisal (komentarz nr 2): \"udawaj, ze Ci dobrze\".. Chce napisac, ze ta osoba jest PRZEkretynem i ciota meska :) Dziewczyny, nigdy ale to nigdy nie udawajacie !!! p.s. a co do Twojego problemu, to porozmawiaj z nim o tym szczerze - przeciez to Twoj partner! i moze zacznijcie jak jest ciemno? :P Bedzie Ci latwiej :) pzdr x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinderella Girl
Ktos tam napisal (komentarz nr 2): \"udawaj, ze Ci dobrze\".. Chce napisac, ze ta osoba jest PRZEkretynem i ciota meska :) Dziewczyny, nigdy ale to nigdy nie udawajacie !!! p.s. a co do Twojego problemu, to porozmawiaj z nim o tym szczerze - przeciez to Twoj partner! i moze zacznijcie jak jest ciemno? :P Bedzie Ci latwiej :) pzdr x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze moja zona nie jest wstydliwa w seksie. Wali prosto z mostu. "Dzis wieczorem masz mi wylizac cipe, a spróbuj tylko pojsc spac...". Natomiast wśród znajomych to zawsze zachowuje sie powsciagliwie, jest wstydliwa i malomowna. Bardzo ciekawa metamorfoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezuelllllla
tak sobie czasmi mysle jakby to bylo z innym...... teskni mi sie do sexu z moim bylym ... tyle lat stracilam w tym zwiazku bez sxu praktycznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezuelllllla
może jest tu jakis chętny na sex ze mną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezuelllllla
moj pierwszy podszywacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
JA wuelbiam jak mój mąż mnie TAM pieści!!!!!!! Dziś pewnie znowu to zrobi!!!!!!! Muszę szybko pędzić po pracy do domku :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezuelllllla
tez lubie ale on juz tego nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No to egoista z niego. Ale jesli On nie chce bo np uwaza ze nie umie? Hm... ciezka sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz być chyba zakochana i/lub zakompleksiona... dziewczyno nie widzisz 100% egoisty?! przemyśl sprawę i podejmij decyzję! powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezuelllllla
nie chce bo go nauczylam ze tylko on dostaje co chce a ja o ic nie prosilam, teraz mowi ze nie bedzie probowal bo juz probowal 3 razy zaledwie i bylam za malo otwarta zamiast rozlozyc nogi szeroko albo siasc mu na glowe to chcialam zazac powoli od pocalunku.... nie wiem jak go zachecic znowu....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
zróbcie 69. Kiedy oboje bedziecie skupieni na tym zeby jeden drugiemu robil dobrze to moze sie jemu spodoba i Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezuelllllla
mam penisa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezuelllllla
moze sprobuje, a widze ze i podszywacz ma ubaw z ym penisem cos napisal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takietatmm
jesli facet chcialby ciebie zaspokoic = zalezaloby mu na tym - to napewno staralby sie zapameitywac kazdy najmniejszy szczegolik... obserwoac i w ten sposob dotrzec do ciebie - inaczej typowy egoista- lepiej zapomniec o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezuelllllla
moją pipkę porastają wodorosty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezuelllllla
kiedys myslalam ze to moze ze mna cos nie tak, ale z moim bylym mialam super sex, bo chcial mi zeobic dobrze, nawet jak nie wychodzilo na poczatku to sie staral, a moj obecny umywa rece teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezuelllllla
macie jais pomysl jak zachecic teraz na nowo? nie chce raptem przestac myslec onim ale jakos dac mu znac zeby i on zaczal myslec o mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezuelllllla
nie staje mi w trakcie stosunku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezuelllllla
po stosunku natomiast mam chęc bzyknąc się z owczarkiem sąsiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×