Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misiaczkowa 22

Denne teksty przyjaciolek, kolezanek do Nas...

Polecane posty

Gość odrazu mowie
z zapytaniem do mojej "przyjaciółki" -Co ty do cholery wyprawiasz?! (na widok jej i mojego bylego trzymających się za rece na jednej z imprez, ktory zostawil mnie pare dni wczesniej) -... A co ja miałam zrooobić? :( dodam, ze wczesniej caly czas lazila i powtarzala m ze jakie to ja nie mam szczescie i jaki to mi sie nie trafil fajny chlopak... no zajebisty :D O boże jak sobie to przypominam to zaluje, ze w tedy nie palnelam jej w ten durny tleniony łeb :D No parodia ale minely juz prawie 4 lata... ona go zostawila a on teraz znow pucuje sie do mnie :P z tym ze ja mam juz go daleko i gleboko gdzies ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchajcie mojej przyja
Przychodzi do mnie, nie widziałysmy sie chyba ze 2 tygodnie. Wpada na chate i lata i oglada co mam nowego.Akurat kupiłam sobie buty na obcasach na wiosne a ona Patrzy, bierze jednego buta i mówi do mnie ze zdegustowaną miną - Boże co to jest? :o No tak można sie było spodziewać że jej sie nie spodobają. 2nd : Facet kupił mi bukiet nawet nie pamietam za co, a ona oczywiście że ja robie sobie z nim co chce, że lata za mną jak pies i pantoflarz i tego typu teksty. No załamać sie idzie. 3rd : Ta sama wizyta, oczywiscie musiała przejrzeć mi kosmetyczke i zobaczyć jakie mam nowe kosmetyki :o i znalazła nowy podkład, wycisneła troche i mówi : jaki jasny, no tak z twoją karnacją to odpowiedni , ala mnie za jasny... Dodam że ja jestem ciemnoka z ciemnymi włosami i średnią karnacją a ona ciemna blondyna (naturalnie rudawa) i jasna skóra. Maluje sie o 2 tony za ciemnym podkładem... :o Do tego za każdym razem jak przychodzi psika sie moimi perfumami i tekt : o jak jestem już to psiknę sie twoim Bossem :o Dobrze jest mieć przyjaciółki.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię najlepszej przyjaciółce że wychodzę za mąż a ona : no tak każda potwora znajdzie swojego amatora:D ehhhh :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moja
Do mojego chlopaka na imprezie : Co by bylo jak by mnie nie bylo?? ;/ Na szczescie on sam sie zdziwil i powiedzial jej ze ja jestem i zawsze bede ; ) o tej sytuacji powiedzial mi pozniej moj chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfogh
moja przyjaciolka chwili mjego chlopka przy kazdej okazji. ostatnio pwoiedzila,ze trafil mi sie jak slepej kurze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos dla odmiany przychodzi kumpel , pyta sie co słychac , itd itd , po 20 min , wiesz co komp mi siadł , Finlandia wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nickaaa
W monopolowym ja, kumpel i jego żona. Kumpel mówi -12 piw poproszę. Jego żona - ale ja nie piję... Kumpel, patrząc na mnie - e, to wystarczy jak dwa weźmiemy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poterminie
kiedys siadlem na rower u mowie jedz lowelku,na to kumpela domnie taki duzy a nie umie powiedziec r poprawnie to ja do niej: spierrrrrrdalaj starrrra kurrrrwo a ty lowelku jedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasna aureolka
pojechałam do przyjaciółki bo wiozłam ja do miasta a ona do mnie na wstępie:"mam nadzieje ze jesteś umalowana?" Mój mąż jak ja widzi to mówi ze nawet makijaż jej nie pomoże,mała, piegowata,czarne włosy z jasnymi odrostami,chuda. Do tego z bachorem z wpadki i teraz łapie co popadnie aby tylko miec faceta, ale nikt jej nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumtalala
poterminie -->boskie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fazapery
kiedys moj kolega sie mnie pyta co zrobic zeby laski na mni lecialy to ja do niego jak bedziesz kolo niej przechodzil to skacz na jednej nodze podnies reke do gory oraz krzycz kukuryku i tak zrobil dzis ma piekne kurze mozdzki z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×