Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smakoszka

**********************Cel 8 kg**********************

Polecane posty

Od dzis zaczęłam walkę z kilogramami mam nadzieje ze poraz ostatni:) Mój plan: Dieta Mż i duzo ruchu:) Moim celem jest zrzucenie 8kg w ok 7 tygodni. Zobaczymy czy sie uda;) Jeśli ktoś ma podobny cel to zapraszam. Postaram sie codziennie pisac swoje menu. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebaj sie
w 7 tygodni to mozna zrzucic ponad 2razy tyle... to jest cel ?:D z "reka w lodowce" mozna to zrobic 8kg zrzucisz w 4 tygodnie bez problemu 2kg/tydzien to norma nie jedzac tylko slodyczy i ograniczac sie do okolo 1200-1500 kalorii/dzien no i oczywiscie jakis sport 15 - 20 minut truchcik dookola bloku no i brzuszki 30 dziennie starczy phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPPPPPPpPpppPPP
aaa sorki za nick ;d powodzenia ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety moj problem jest taki iz baaardzo duzo jadlam:( i musze stopniowo sie ograniczac.. Dla mnie 8 kg to bylby mega wyczyn:) zwazajac na setki prob jakie podjelam w swoim zyciu zeby osiagnac cel 50kg niestety nigdy mi sie to nie udalo:( choc raz bylo juz blisko.. A tak swoja droga to az mi sie nie chce wierzyc ze mozna przy takiej ilosci kalorii schudnac tyle w miesiac :> Ale zoabczymy:D najwyzej bedzie mila niespodzianka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papayyya
Hej moge sie przyłaczy ja tez marze o 8 kg :) Mam 158 i 57 :/ eh duzo o wiele za duzo :/ zawsze to razniej.. kurcze cos motywacji nie moge sobie znalezc.. eh :) probowałam juz mase diet.. ale jakos nic nie wychodzi.. wiec teraz stawiam na sport i MZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sie zapuscilam upss
ja moge sie rzylaczyc dobre i te 8 kg chocaz w moim przypadku potrzea by z 15:O i zaczynam wlasnie od dzis MŻ brzuszki steper regularne posilki co trzy godz ostatni najpozniej o 18. Pozdrawiam kidys juz tak zrobil;am i w tydz spadlo 3 kg potem wolniej ale szlo i.....oczywiscie sie zapomnialam kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajszy dzien minął mi bez grzeszków z czego jestem bardzo zadowolona:) Byłam na aerobiku i dzis odczuwam lekkie zakwasy a dzis znow ide:) Wykupilam specjalnie karnet zeby miec motywacje:P Takze 3 razy w tygodniu mam zajecia:) Pozniej napisze swoje menu:) Pozdrawiam gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:] tez przyłaczam:P waga 61kg przy 170 cm;/ bylo 63 ale w tydzien 2 kg spadły:] jestem pełna optymizmu;] moj cel to 55 kg;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z autosugestji wiem, ze najlepiej u mnie sprawdza sie dieta garsciowa;] standardowo 5 posiłków dziennie duzo wody, czerwonej herbaty, ocet jablkowy jest podobno wspaniały:DD cwiczenia:brzuszki, hula-hop;], zakup skakanki w planach;] i mysle ze to powinno wystarczyc;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
smakoszko przylaczam sie zaczelam tydzien temu bylo 58,3 dzis 56.7 moj cel to rowniez 50 wzrost 160cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
z tym ze ja mam na to rowny miesiac jesli schudne do 52 bedzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba z
autopsji? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaaa
Smakoszka, mamy taki sam wzrost i ten sam cel :) Ja przez ostatnie dwa tygodnie mam juz -3 kg. Aktualnie 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaaa
Biore Linee, czasami jem siemie lniane (pol godziny przed posilkiem, polecam!), jak siedze w domu, to pije zielona herbate. Staram sie mniej jesc, co z Linea (przynajmniej w moim przypadku) nie jest takie trudne. Jem b. malo pieczywa i ostatnio prawie wcale slodyczy. Poza tym sporo chodze, albo jezdze na rowerze, okolo 45 minut z przerwa na papierosa :) I przez ostatni tydzien, ale to juz własciwie niechcacy, zamiast kolacji, to ze znajomymi na piwo, pozniej po domu i spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaaa
+ co kilka dni peeling kawowy (uwielbiam!) i balsamy z Lirene, ale akurat w tym sie troche ostatnio zaniedbalam :P Przez to wieczorne piwo wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaaa
Kolejny tydzien, kolejny 1 kg w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaaa
Czyzby juz wszyscy zrezygnowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
jestem jestem ale nie wiem ile waze bo jutro lub pojutrze miesiaczka wiec sie nie waze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×