Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shelll Helix

Zapytać się kumpla jaka w łózku jest jego była dziewczyna?

Polecane posty

Gość Shelll Helix

Kumpa znam dośc dobrze, dogadujemy się super, chodzimy na piwo itp...no i właśnie nie wiem czy się o to zapytać. Gdyby była to obecna dziewczyna to na bank bym się nie zapytał, ale to jest była...więc właściwie nie powinieniem mieć oporów, ale mam - bo on ja chyba jeszcze kocha... dodam, ze to czysta ciekawość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o takich rzeczach się nie mówi! Po co Ci ta wiedza?😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shelll Helix
Nie kręcę z jego byłą, pytam z ciekawości tylko... A czy o takich rzeczach się nie mówi...z obcymi na pewno, ale z zaufanymi ludźmi myślę że jest inaczej. Zresztą tak jak mówię to jest jego była a nie obecna i to jest przecież bardzo duża róznica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shelll Helix
Piszcie jeszcze, bo nie chce wyjść na buraka mimo wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska z krainy deszczowcow
pytaj, tylko umiejetnie :D naprowadz na temat, sam najlepiej opowiadajac i mimochodem zapytaj, czy jego 'anka' tez tak lubila :D czy cos w tym klimacie. tylko uwazaj - jesli on ja nadal kocha, zebys nie zarobil w ry... buzke 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za prostactwo
i słoma z butów, to są prywatne sprawy każdego, a żeby o coś takiego pytać, to chyba ze wsi trzeba być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shelll Helix
to jest dobre w sumie, żeby niby tak mimochodem zapytać. I właściwie to mam taki pomysł, żeby niby zacząc gadać o swojej byłej, że ona lubiła to i to...tylko że strasznie niezręcznie bym się czuł. Jakoś nie jestem w typie kogoś, kto opowiada innym takie rzeczy o swoich byłych mimo, że np. chętnie bym się o to pytał innych - wiem, to dziwne. Ale to dobry początek, zamiast o byłej mogę zacząć o jakimś filmie w której była jakaś scena itp :D Co do tego czy ją kocha, to pewności nie mam, ale niestety wydaje mi się, że tak. Liścia raczej nie dostanę (to nie ten typ faceta), ale obawiam się, że mogę stracić kumpla, a tego bym nie chciał, bo to bardzo wartościowy gośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shelll Helix
"i słoma z butów, to są prywatne sprawy każdego, a żeby o coś takiego pytać, to chyba ze wsi trzeba być." Oj, faceci między sobą bardzo często poruszają takie tematy i naprawdę nie trzeba być przy tym ze wsi. I właśnie tu jest ten problem - co słuchać gdy ktoś o tym rozmawia, a co innego samemu zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym był Twoim kumplem,to pierwsze co bym sobie pomyślała po takim pytaniu,to "po chuj Ci taka wiedza?czyżbyś miał co do niej jakieś plany?" Myslę że to głupi pomysł pytac o coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze sie tak zapytam
po chust Ci ta wiedza? taki zboczuszek z Ciebie ze podniecają cie takie opowiadanka i zaryzykujesz przyjazn dla świńskich opowiastek? faceci są beznadziejni i myślą tylko kutas***mi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ...
no zależy w jakim środowisku, nie wszyscy faceci ze sobą o tym gadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shelll Helix
tam wyżej miało być "co innego słuchać gdy ktoś o tym rozmawia, a co innego samemu zapytać." A co do tego co sobie pomyśli mój kumpel to...cóż, może tak pomyśleć. I nie oburzajcie się tak, bo po to jest to forum, żeby zapytać i rozważyć teoretyczną sytuację. Ja nie mówię, że się zapytam tylko pytam o zdanie innych i między innymi od tego zależy czy ostatecznie się zapytam czy nie. To chyba dobrze, że pytam tutaj a nie bezmyślnie ide do niego z tym pytaniem, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttoomm
Ja bym pomyślał, na jego miejscu, że jesteś intelektualnym onanistą i masz skłonności samobójcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shelll Helix
facet > chodziło mi bardziej o to jak dobrze się kogoś zna i gdzie są bariery dla niektórych spraw. Ja mam jednego przyjaciela (znamy się od 7 roku życia) gdzie rozmawiamy właściwie o wszystkim, o wstydliwych rzeczach, o tajemnicach, o chorobach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaaa333
intelektualny onanista - a to dobre, padam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaaa333
strach takiemu opowiadać, bo gotowy z miejsca zacząć turlać dropsa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shelll Helix
Jak możecie to piszcie co wam ślina na język piszecie, byle z jakimś uzasadanieniem. NIe lubię dlugo się zastanawiać nad jedną sprawą, która może być skończona, więc o 20 podejmuje decyzję, że albo go przy najbliższym spotkaniu (a będzie to jutro na piwie) zapytam albo nie i już do tego nie będę wracał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shelll Helix
E tam, turlać dropsa :D na ogół mnie takie sprawy nie intersują, tu jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaaa333
myśl, zastanów się, rozważ wszystkie za i przeciw, w końcu nie co dzień się podejmuje taką decyzję życiową , hahahahaha świr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shelll Helix
Muszę dbać o swoją reputację :D A tak poza tym to zdaje sobie sprawę, że ta jego była może sobie nie życzyć takich opowiastek. Nie jestem bezuczuciowym draniem, tak naprawdę jestem bardzo wrażliwy i płaczę przy niektórych filmach...no dobra, trochę przesadziłem z tymi filmami, ale naprawdę dobry ze mnie człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shelll Helix
A kobiety nigdy nie rozmawiają z koleżnkami o swoich facetach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaaa333
Na pewno sobie nie życzy... więc uszanuj cudzą prywatność i daruj sobie takie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shelll Helix
Ale kobiety nigdy o takich rzeczach nie rozmawiają z koleżnkami, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dseagds
nie, tylko chooje opowiadaja o swoich bylych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttoomm
Bądź facetem, okaż szacunek jego byłej i się nie pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shelll Helix
Ok, postanowione, nie zapytam się :( szkoda. Ale za to się dowiedziałem, że jestem prostakiem ze wsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek uczy się całe życie. Fiut nie czyni Ciebie facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×