Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

freequa

co dziś ćwiczyłyście?

Polecane posty

A ja dziś tak: rowerek ponad godzinkę balecik na nóżki 15 minut agrafka 30 powtórzeń. Do jasnej ciasnej, czy tylko ja tu ćwiczę?! A reszta to co??? Do roboty!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tooooo
dzisiaj cwiczyłam .... zajoba.... heheh tak poważnie jedyne 350 m żabką popłynełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes69
ja dzis od 11-16 basen, ale nie plywalam bo nie umiem tylko sie masowalm, i opalalam ale mysle ze jednak wlozylam w to troche wysilku:D godzinka marszo biegu i mysle zeby jeszcze zrobic duzzooo brzuszkow ;) dajcie mi linka na allegro dziewczynki albo cos do tej agrafki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes, chyba niewiele tych kalorii na tym basenie spaliłaś, obawiam się;) Wpisz sobie w allegro "agrafka" albo "motylek", samo się znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes69
ejj no piszcie co cwiczylyscie lenie:) ja bylam o 7 pobiegac obkrazylam 1 swoja miescine i wrocilam o 8:20 ale nie wiem ile to km ;) i tyle z cwiczen poki co :P a moze znacie jakis sposob a raczej cwiczenie zeby miec wieksze "zgiecia" pod tylkiem jak sie stoi, mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci powiem tak
to i ja się dołączę. jak na razie 40 min biegu na czczo a wieczorkiem na 1,5 godz na siłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę
agnes, chodzi Ci o rzeźbę tylniej strony ud i podniesienie pośladków...jest taka maszyna na siłowni, leżysz na brzuchu i nogami przyciągasz obciążnik ewentualnie możesz ćwiczyć unoszenie ugiętej w kolanie nogi do tyłu (w klęku podpartym) na uda i pośladki dobre są także przysiady i wykroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj jeździłąm na orbitreku i ćwiczyłam moje baletowe figurki, dziś zamierzam robić to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj trenowałam wyłącznie kciuk na pilocie od telewizora. no i aktualnie palce/nadgarstki na klawiaturze. jakoś nie czuję się najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też cwiczę, ale jakoś wcześniej tu nie trafiłam. A szkoda :) Więc dzisiaj było: rozciąganie 10 brzuszków 10 scyzoryków 40 półbrzuszków 30 półbrzuszków skośnych 50 nożyc poziomych 50 nożyc pionowych 50 \"rowerków\" 12 pompek - nie cierpię tego :/ 20 min hula hop razem zeszło ponad godzinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maślankowa_9
JA chodze na body ball http://www.jestem.info.pl/ i dzisiaj jestem po takich wlasnie ćwiczeniach.Polecam ,sa rewelacyjne.I dobrze wzmacniaja kregosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakura25
cześć, ja chodzę dwa razy w tygodniu na 2 godzinne treningi ze sztuk walk, instruktorzy dają niezły wycisk i generalnie po zajęciach człowiek jest zmęczony - tak pozytywnie ;P a pozatym codzienne spacery z psem oraz od czasu do czasu ćwiczenia na kółeczku, które świetnie modeluje brzuszek oraz wzmacnia mięśnie pleców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×