Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambaje83

ciąża po tabletkach antykoncepcyjnych.

Polecane posty

Witam Przez ostatnie dwa lata brałam tabletki LOGEST. Od dwóch miesięcy ich nie biorę i staramy się o dziecko. Pewnie już było mnóstwo takich topików ale pliska podziecie się ze mną doświadczeniami - po jakim czasie od odstawienia tabletek udało się wam zajść i jakie były pierwsze objawy prócz braku okresu? Mi okres spóźnia się dopiero 4 dni - trudno cokolwiek określić, bo pod odstawieniu tabletek wszystko mogło się rozregulować.. Test robiłam dziś rano ale wyszedł negatywnie.. ;( a jednak się łudzę, że może...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki brałam 7 lat. zajść w ciążę udało mi się w 7 cyklu starań. oprócz braku okresu czułam się jakbym miała grypę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiekobietka33
ja juz pol roku po odstawieniu i nadal mam bardzo nie regularny okres a o dziecko staram sie przez 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama klaudii
ja zaszlam 8cykli po odstawieniu.... acoz jedynym objawem bylo wlasnie brak@ ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama klaudii
a tabletki bralam 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Microgynon brałam pół roku...odstawiłam w połowie stycznia, w połowie lutego zaszłam w ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 28 latttt
brałąm tabletki 3 lata z przerwami, w sumie 2,5 roku. zaszłam w ciąże nieplanowana, 4 miesiące po odstawieniu - stosowalismy prezerwatywy ale 3 razy był← spontaniczne bez gumy... dziś mamy 2 letniego syna :):) pierwsze objawy ciąży: bóle brzucha jak na okres, zgaga, chwile takiej nagłej słabości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odstawiłam w kwietniu- teraz jest mój trzeci miesiąc starań- oby sie powiodło :) z miesiąca na miesiac mój cykl sie wydłuża jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmoszka
brałam tabletki przez 3lata (novynette) i w ciążę zaszłam w 3 cyklu od ich odstawienia, nie byłam nastawiona na szybkie macierzyństwo stąd szok że udało się w tak ekspresowym tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam tabletki około 7 lat. Po odstawieniu nie planowaliśmy, że już musimy mieć dziecko. Kochaliśmy się bez zabezpieczenia wychodząc z założenia, że jak nie teraz to za jakiś czas się uda, bez spinania się i nastawiania na ciążę. W ciążę zaszłam po około 5 miesiącach, ale myślę, że bardzo ważne było tu dokładne wyliczenie dni płodnych. Bo dopóki sobie tego nie liczyłam to z miesiaca na miesiąc nie było efektu, a gdy obliczyłam sobie dni płodne to po miesiącu okazało się, że jestem w ciąży. Pierwsze objawy: wstręt do papierosów, objawy jak na przeziębienie, podwyższona temperatura, mega zmęczenie i senność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję, że mimo powtarzalności mojego tematu ktoś odpowiedział. jesteście super.. więc ja czekam dalej na okres.. a jak nie przyjdzie to powtórzę test.. a może zrobić badanie krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę.. ja to jestem jak taka mała dziewczynka.. co tupnie nogą i już! bo ja chcę! hehehe a dziecko i tak przyjdzie wtedy gdy samo zechce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie było tak
... odczekałam 1 cykl i zaczęłam się starać i od razu się udało, czyli był to drugi cykl po odstawieniu. piersi bolące, brzuch, czułam się jak przed okresem, tylko że on nie nadchodził ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam Novynette :) przez kilka lat... odstawiłam pod koniec maja 2008r. (tuż przed ślubem), w ciążę zaszłam w styczniu 2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łykałam Harmonet przez 3,5 roku. Po odstawieniu odczekaliśmy 3 miesiące i za pierwszym razem udało mi się zajść w ciążę - teraz czekamy kiedy urodzi się nasza córa :) A pierwsze objawy? Nie wiedziałam którego dnia mam dostać miesiączkę, bo cykle po odstawieniu miała po 28-33 dni, więc nieregularne. Czułam jak podniosła się temperatura mojego ciała - miałam wrażenie że jestem strasznie gorąca (nawet mąż zauważył to leżąc ze mną). Następnego dnia po tym spostrzeżeniu zrobiłam test i wyszedł pozytywnie :) Inne objawy ciąży pojawiły się kilka dni później, najpierw miałam nabrzmiałe i bolesne piersi, nudności pojawiły się w 6 tygodniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w terminie miesiączki miałam bóle podbrzusza, takie jak zapowiadające miesiączkę, trwały jeszcze 2 tygodnie po zrobieniu testu ciążowego. To mnie zmyliło, bo na początku czekałam kiedy pojawi się miesiączka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabsy brałam 5 lat w ciaze zaszlam w pierwszym cyklu po odstawieniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano szczesciara;) ale ile strachu sie najadłam bo sie naczytałam ze w pierwszych cyklach po odstawieniu wzrasta ryzyko ciazy mnogiej, no ale jest jedno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pigula1111
bralam ponad rok i wpadlo nam sie spontanicznie zaraz po odstawieniu... to dobrze;P cieszymy sie Jedyny objaw: ciagle siusianie, myslalam, ze mam chore nerki albo pecherz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama
a u mnie 7 lat brania-najpierw harmonet, potem yasmin w koncu yasminelle i po odstawieniu od razu ciaza.pod koniec wrzesnia przyjdzie na swiat nasz synek:))a objawy?brak @, bardzo bolesne piersi, nudnosci, dretwienie rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia647
ja brałam logest przez 2 lata,niedawno odstawiłam,myslicie że uda mi sie zajśc po pierwszej próbie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooooooooooooooo
ja bralam tabsy przez ponad 8 lat.diane 35,stediril 30,jasmin i novinette.w ciaze zaszlam jakies pol roku po odstawieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaje
no dobra dziewczyny, a w ile po teoretycznym zaplodnieniy zaczęły wam sie te pierwsze objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala28
witajcie! wiem że to stary topik,ale postanowiłam go odświerzyć. JA brałamyasmin przez 3 lata a teraz postanowiliśmy się postarać o córeczkę (mam 3 synów) odstawiłam tabletki w pażdzierniku,od grudnia ciągle próbujemy i nic a przecież to już przwie 4 miesiące. zastanawiamsięczy to tabletki osłabiły mojąpłodność,wcześniej zachodziłamw ciąże za 1 razem ,a teraz 4 miechy prób, nawet nie chcęliczyćile tego było.....czy któraś z was też miała problemz ciążąpo yasmin... na pewnym forumjak napisałam o swoich obawach, to kobietki swierdziły, ze to na pewno nie tabsy,tylko że juzprzed nimi byłambezpłodna( amam troje dzieci) sorki Ze ciurkiem ,,czasami,, ale spacja mi się zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysiunia
Czesc ; ) sluchajcie ja odstawilam tabletki w czerwcu i odrazu po odstawieniu dostalam okres to byl 17 czerwiec jakos tak. Staralismy sie z przyszlym mężem o dzidziusia. Teraz bola mnie piersi i sutki(czasem swedzi) czasem podbrzusze, slyszałam ze po odstawieniu mozna bardzo szybko zajsc, dzisiaj jest 26 lipca - a okresu nie mam. Wydaje mi sie ze sluzu jest wiecej jest bialo zolty ... czy moge byc z ciazy . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patitopik
spa_cja Ja Microgynon brałam pół roku...odstawiłam w połowie stycznia, w połowie lutego zaszłam w ciążę Ja tak samo! Zaczęłam brać Microgynon 21 przez pół roku ( od kwietnia) po czym po pierwszej miesiączce zaszłam w ciązę :) teraz jestem w 5 miesiącu i czuję się świetnie. Dowiedziałam się o ciąży w 10 tygodniu dopiero, bo nie miałam oprócz braku apetytu i braku @ objawów. Za tydzień dowiemy sie z ukochanym czy chłopiec, czy dziewczynka na świat przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×