Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anioł Upadły

Fajne książki na lato

Polecane posty

Gość tysia123
polecam wyznania gejszy. nie pamietam kto to napisał, że książka jest niesamowita i bardzo lekko sie ją czyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Helter Skelter. Nie pamiętam autora, ale jest to wstrząsająca historia oparta na faktach. Przeczytałam 2 lata temu, a do tej pory wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanunana
Idealna dla kobiet, zwłaszcza do czytania w okolicznościach pieknej natury "Cukiernia pod amorem" Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaa
jedna z najpiękniejszych książek jakie czytałam - K. Scholes "Królowa deszczu". O miłości, ale raczej smutna, niemniej polecam. Dużo lżejszą natomiast powieścią jest J. Mitchard "Dwanaście podarunków". Nie jest to typowe romansidło, ale o miłości jak najbardziej, napisana z humorem i wciągająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam ksiazki podroznicz i polecam wszystkie wydania W. Cejrowskiego i B. Pawlikowskiej. Sa super i dobrze sie je czyta. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jakiś romans? niebanalny, niepozwalający zasnąć? O uczuciach, które targają ludźmi. Np. "Żona godna zaufania" Roberta Goolricka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio romans będzie fajną opcją albo książka przygodowa :) Można też poczytać coś od noblistów, np. ostatnie ksiązki Vargasa Llosy albo z drugiej strony coś od nieznanego autora - jak z gonata.net czyli z wydawnictwa, które stawia na nowych autorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA dodam do tego praktycznie wszsytkie książki Zafona bo mają niezwykle wciągającą fabułę i są też ciekawie osadzone w czasie historycznym. A poza tym -coś rozrywkowego i beztroskiego np. od Grocholi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dość dużo czytam więc może się wypowiem ;) Z takich "lekkich" książek na lato polecam te autorstwa Santy Montefiore, szczególnie "Spotkamy się pod drzewem Ombu" i "Szkatułkę z motylem". Co prawda są to romansidła (za którymi z reguły nie przepadam) ale czyta się je całkiem przyjemnie. I kilka innych tytułów: Souad "Spalona żywcem" Rani Manicka "Matka ryżu" Emily Wu "Piórko na wietrze" Katherine Scholes "Królowa deszczu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubuntuu
Zależy w jakich gatunkach literackich się gustuje. Jednym z moich ulubionych jest fantasy, dlatego też z tego gatunku polecam książkę - pierwszą cześć Strażników Veridianu, "Straż". Na pewno książka zaskakuje tym, że nie przeczytamy w niej o wampirach, czy wilkołakach. Oryginalna historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Russota
A znacie tuka sypiania samej Sophie Fontanel. na damaztorebka.pl ją polecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie a o czym jest ? jaki to rodzaj książki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika2207
Polecam moją ulubiona autorkę, Marię Nurowską! Przeczytałam chyba wszystko co napisała i każda z książek mnie oczarowała. Gdybym jednak miała oceniać, to te najnowsze jej książki są lepsze. Ostatnio przeczytałam "Zabójcę" i kolejny raz się nie zawiodłam na mojej ulubionej pisarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki opisują tą książkę: Sztuka sypiania samej Sophie Fontanel "Autorka, 27-letnia redaktorka Elle, na 12 lat wyrzekła się seksu. Jak się okazało, ta bardzo prywatna, intymna decyzja była komentowana przez otaczających ją ludzi na dziesiątki różnych sposobów. Mimo, iż jest młodą, ładną i wykształconą kobietą, usłyszała o sobie wiele zaskakujących rzeczy, w większości negatywnych. Ale fakt, że jej książka stała się bestselerem, wskazuje na to, że przedstawiony w powieści sposób myślenia tak naprawdę nie obcy jest wielu kobietom."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TolaZet
Russota 2014.07.09 A znacie tuka sypiania samej Sophie Fontanel. na damaztorebka.pl ją polecają. w tym samym artykule polecają Dymna Elżbiety Baniewicz - myślę że to powinien być nr jeden, biografia niezwykłej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punia777
Z tych książek czytałam tylko Wilk Z Wall Street ale reszta tez może być fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enidia
Sztuka sypiania samej, z chęcią sięgnę po tą pozycję jak będę mieć urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może Bridget Jones? W tym roku wyszła 3 część, zupełnie inna niż 2 poprzednie części, bo osadzona w zupełnie innych czasach (ciekawe jak wiele rzeczy zmieniło się przez 15 lat). Czyta się lekko i przyjemnie, w sam raz na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam marqueza "sto lat samotności" jeśli jeszcze nie czytalyscie. Dla mnie najlepsza książka! Poza tym lubię straszności, i tu stefek król ;) na rozluźnienie. Pilipiuka "wampir z m3" zabawny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja polecam książkę pt " Złapac króliczka " świetna książka . Obraz psychologiczny postaci to coś po prostu fantastycznego. Nic tu nie dzieje się przypadkowo . Wiele scen łóżkowych erotycznych oraz zdrad ! Głównym bohaterem jest młody student tylemoge zdradzić . Opinie czytelników możecie zobaczyć tutaj www.http://lesex07.wix.com/colubimyczytac a przy okazji i kupić książkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie mów nikomu" "PS. Kocham cie" "przeklnij ten dom" "był sobie książę" książki ciekawe,szybko się je czyta. Ps. Kocham cie-według mnie książka 1000 razy lepsza od filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam poradniki. Polecam jeden z moich ulubionych empik.com/jak-zyc-aby-osiagnac-prawdziwe-szczescie-kulczycki-bronislaw,p1125557464,ksiazka-p. Warto przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam z Empiku. Ostatnio czytałam empik.com/jak-zyc-aby-osiagnac-prawdziwe-szczescie-kulczycki-bronislaw,p1125557464,ksiazka-p. Wciągająca i bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam empik.com/dwor-wiatrow-galant-daria,p1125557765,ksiazka-p. Świetna i ciekawa książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×