Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Taśmunia

Kiedy będę slawna? Pytanie do Was.

Polecane posty

proponuje ściągnąc z onetowych trolli i każdego posta zaczynać jakimś stałym tekstem (koniecznie z wielkiej litery) typu "CZESC KOMUSZKI" albo "ZAMKNIJ SIE!" lub "PHI!A U MNIE W AMERYCE..." itp no i udzielać się w każdym temacie , wkurwiać ludzi bla bla bla... ewentualnie dawać filmiki jak tanczysz nago z karteczką w ręku z twoim nickiem i pozdrowieniami dla kafeterian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dajmy na to hm jakiś głupi motyw przewodni każdego posta bez względu na treść topiku, ale ciężko coś orginalnego wymyślić a jednocześnie tak aby ludzie nie prędko się zorientowali że prowo bo będzie ignor.. na kafe np prawiczki te dwa najbardziej znane co w każdym temacie o dziewictwie pierdolili zrobiloi sobie na kafe dobrą markę i sławę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznijmy tu chrzanić takie bzdury, żeby szczęki wszystkim opadły i odbiły się o podłogę, po czym mpowróciły na niejsce...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meredith grey
to jest banalne, idziesz na topik jakiejs laski ktora placze ze jej misiaczek jej nie kocha, dogryzasz jej ze pewnie on ma juz nowa, albo ze jest brzydka, kiepska w lozku i zlosliwa i dlatego ja porzucil, potem idziesz na topik laski ktora chce schudnac i piszesz jej ze nie ma szans bo i tak skonczy jak swoja matka, potem idziesz na topik pt. ide spac albo ale dzisiaj nudy, napiszesz kilka postow o tym ze tez idziesz spac i ze faktycznie nudy, ale ty sie nie nudzisz bo przeciez jestes taka zajebista i w ten sposob juz polowa kafe cie bedzie pamietala :D🖐️ a i nie zapomnij o :classic_cool: to sprawia pozory ze jestes ponad to wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meredith grey
pijawa? ja juz nie uzywam czarnych nikow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może chce wystąpić w reklamie media marktu>? jak te pokemony internetowe z gracjanem na czele. nie kumam czemu ludzie kupują takie wypociny. chyba potrzebni są tacy ludzie robiący z siebie pajacy by inni mogli się na ich tle lepiej poczuć i podbudować,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też często pod pomarańczowymi piszę jak np. ktoś ma konkretne pytanie albo problem. Bo co to za różnica? Ale .. poznałam tu kiedyś kogoś :) I tak się do dziś trzymamy mimo odległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale czemu chcecie sie wybic tutaj......jak te 2 prawiczki??????:P ja to pierdoole! ja tutaj pwpadam pogadac po polsku bo taka mam nature .....z mlodymi i ze starymi:)))))) spijam lyche:P i tekstuje.......dobze,dobze no i poftus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nazywacie szkocka......naumialem sie..... szukasz dziury w calym?????? wyczuwam frustrata.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz koles....fajnie ze odpisales,ja w sumie rozmawiam z roznymi frustratami,taka mam prace i naprawde ,uwierz mi,doswiadczenie robi swoje........ciezko mnie zniechecic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×