Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natala20

Pocałunek Michaela Jacksona

Polecane posty

mówi ze wyszła za niego bo sie zakochała i ze jaks ie poznali to on jej powiedział ze nie jest gejem i ze jest zupełnie nrmalny,mówi ze był dla niej seksualnie atrakcyjny i ze wszystko było normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarecePani
Vice versa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale była chyba najblizej Michaela jako kobieta a nie przyjaciolka:) I pewnie dała mu szczęscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisa moze i go kochała a oze chciała rozgłsu ze oto ona córka Elvisa najsłynniejszy muzyk sie pobieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt z nmi nie spał nikt nic nie wie mozemy tylko gdybac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przespalabym sie z nim
w latach 80tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przespalabym sie z nim
tylko ze sie wtedy dopiero urodzilam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże jak mi Go żal
strasznie cierpię patrząc na to jak go wszyscy upodlali. on taki naiwny był, nie myślał, że ktoś może Go wykorzystać go , skrzywdzić i mieć nieszczere uczucia :( Trafiał na nieodpowiednie kobiety i żadna tak naprawdę nie dała mu szczęścia do końca. A Brookie suka fałszywa była najgorsza chyba ze wszystkich, Lisa zresztą też pustak kolejny. Ja bym dała mu wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie jest w stanie
Go przebić, nigdy!! A ja.... cholera, co ja bym z mu nie zrobiła... Uuuufff Michael był tak seksowny, On wręcz ociekał seksem. Zaden inny facet nie pociąga mnie tak jak On.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ jara mnie
seks wirujący , tętniący SEKS!! Mogłąbym Go lizać godzinami , bosh! Naprawdę to mój typ faceta. Sposób w jaki przygryzał wargi, sposób w jaki patrzył, uśmiech - tak szczery i prawdziwy... Nikt takiego nie ma. Cały był nieskazitelny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J_Looooooo
przed operacjami Michael był cudowny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak
spojrzenie, uśmiech i te usta , które przygryzał... a ruchy... OMG!! gdybym mogła go mieć choć na jedną noc :( szkoda, ze trafiał na takie debilki. zasłużył na prawdziwą rodzinę o której ZAWSZE marzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie cooo
mnie michael pociągał zawsze. nawet na starość bo to był ON. zawsze bede mieć na NIEGO ochotę :( był niesamowicie sexy. miał w sobie to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe jak dla mnie to on był
raczej aseksualny,te ciuchy sceniczne jak kombinezon kosmonauty,pedalskie i twarz ni to kobiety,ni nie wiadomo co.....a wy się teraz tak nim jaracie,taki był cudowny a za życia tylko się każdy z niego śmiał,a teraz złego słowa nie dacie powiedzeć,np czy był pedofilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alan wilder.
Ludzie ale on nie lubial seksu - nie kumacie tego?jKBY CHCIAL TO MOGOLBY KAZDA miec.. on byl Piotrusiem Panem.Wolal sie baic jak dzieci a nie dymac za przeproszeniem A malzenstwo z lisa rozpadlo sie wlasnie z powodu braku seksu z jego strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alan wilder.
pedofilem nie byl nigdy! glabie wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alan wilder.
wole stokroc takiwgo michaela niz pedalskiego koczkodana hakiela (to to dopiero ciota czy kukiza czy oblesnego orangutana prokopa . MJ moze nie byl zbyt meski ale usmiech mial najpiekniejszy na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekierka gierka
Pewnie ze byl seksowny. Nie widzialam bardziej uroczego, pieknie spiewajacego i jednoczesnie tanczacego,faceta na scenie. Ruchy niesamowicie podniecajace. Do okol1999 to cos pieknego. Cudo normalnie. I ten usmiech. zobaczcie filmik jak krecil reklame pepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, był zajebiście męski na swój niby-aseksualny sposób... jakby nie miał świadomości swojego ogromnego uroku osobistego, pewnie dlatgeo był tak nieświadomie, niesamowicie seksowny... zarówno jako uroczy murzynek i biała kobieta :classic_cool: kurde, jak tak na niego popatrzę, czytam o nim, to kurna całkiem wiele mam z nim wspólnego - zainteresowania, talenty (ach ten mój głos 4 oktawy:classic_cool:), znak zodiaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekierka gierka
Ale ta z 1991 czy 2. z piosenka who is it. jak on bosko mrozyl oczka i ta minka,taka zacieta. fajne miny robil zwlaszcza w czasach bad. ostatnio tez swietnie wygladal. ale tez mi sie zdaje ze za seksem nie przepadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×