Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gtjw

Czym wyczyścić piekarnik elektryczny?

Polecane posty

Gość gość
że czyści się specjalnym programem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest taki program specjalny który wypala stary tłuszcz itd. ze ścianek... potem tylko gąbeczką zbierasz po nim popiół - świetna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuteczny

Dla mnie najlepszy środek do piekarników: https://faberlic.com/index.php?option=com_catalog&view=goods&id=1000217685205&idcategory=1000175334784&orderid=1000899111053&Itemid=2075&lang=pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Javina

Ja używam tego: Spray do czyszczenie piekarników i kuchenek mikrofalowych - z Electrolux. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka

Ja również do swojego piekarnika używam produktów od producenta-Electroluxa, świetnie czyszczą i wiem, że piekarnik nie ucierpi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć do wyczyszczenia trudnych zabrudzeń to wybieram raczej dobrą chemię profesjonalną np cif pf oven&grill naprawdę daje radę. wystarczy trochę podgrzać i większość zabrudzeń bardzo łatwo schodzi znalazłam go na takiej stronce z profesjonalną chemią do sprzątania www.cif.com.pl polecam jest naprawdę ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sięgnąć po profesjonalne środki z najwyższej półki, bo to gwarancja skuteczności bez potrzeby zużywania połowy opakowania na raz i szorowania przez pół dnia ;) Ja od niedawna stosuję środek do piekarnika od Indavox Home.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×