Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość Iren
A gdzie robiłas na Oławskiej??? od 8 tam???Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
dzięki, podzwonie i popytam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
ZNALAAAAAAAAAAAAAAAAAZŁAM:) Na Weigla:) są od 7:00 rano a wynik już po poludniu:):):) Cieszę się bardzo:):):):) DZIĘKUJEEEEEEEEEEEEE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Liska, u mnie nic się nie dzieje,dalej czekam, @ powinna być jutro, a tak ogólnie to się przeziębiłam i jestem chora :-( więc nieciekawie, mam nadzieje, że szybko się wylecze... M84 a ty zaczełaś już odliczanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka życzę szybkiego powrotu do zdrowia, niestety ta pogoda sprzyja teraz zachorowaniom;/ Ja zaczynam od dziś odliczanie punkcja zapewne na przełomie listopada /grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Pobolewa mnie brzuch jak na @, nie wiem czy tak ma byc. Boje sie ze dostane, ale przecież transfer był dopiero w czwartek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka 27 od wczoraj biorę CLO ,wizytę mam w czwartek ,wczoraj robiłam badania ,ale muszę tydzień czekać na HIV nie wiem czy ten wynik będę mieć na czwartek;( czy przy pierwszej IUI miałaś podawane jakieś zastrzyki? życzę szybkiego powrotu do zdrowia Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84 nie brałam zadnych zastrzykow, jedynie CLO przez 5 dni, owulacja nastąpiła naturalnie, więc nie potrzebowałam żadnego zastrzyku na pęknięcie...ja równiez mam zrobic badania, bo skończyła się ich ważność, dlatego musze się wybrać w przyszłym tyg... nadal czekam na @, oby jak najszybciej przyszła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Natasza, jak się czujeszc??? Ju po transferze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekająca 86
Dziewczyny mam do was takie pytanie i bardzo was proszę o odpowiedz. Ostatnio byłam na pierwszej wizycie w POLMEDZIE u Dr.Siejkowskiego,wcześniej zrobiliśmy badania nasienia które wyszły kiepsko,zalecił brać witaminy przez 3 miesiące zrobić powtórne badanie nasienia i dopiero przyjśś,do tego zlecił zrobic badania genetyczne,zapisaliśmy się na styczeń i badania hormonalne,i tu jest problem bo hormony wyszły kiepsko jak i moje tak i Męża u Mnie na wysokie TSH I Prolaktyna u Męża niski testosteron i wysokie FSH. I teraz pytanie czy nie czekać i iść do polmedu jak naszybciej czy czekać do stycznia?Czy Dr przepisze coś na nasze hormony?Czy lepiej wybrać się do jakiegoś endykronologa? Kurcze mam mętlik i nie wiem co robić bo wyniki są niepokojące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Jak problem z TSH to tylko endokrynolog. I idź jak najszybciej..przed staraniem powinnaś mieć uregulowaną tarczycę..A jak spadnie TSH to i prolaktyna tez powinna.. Iren..Czuję się ZA dobrze. Transfer mam jutro - w piątej dobie. Tylko mnie brzuch boli z nerwów..Bierzesz no-spę po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Natasza, ja wole nie brać zadnych niepotrzebnych leków. a po drugie nic nie mówili w Polmedzie o No spie raczej o Apapie chyba. Boli mnie jeszcze brzuch i jak ide to czuje w brzuchu kazdy krok, ale mówią ze tak ma być i nawetlepiej kiedy pobolewa...Byłam juz dzisiaj w pracy, nawet i dobrze, bo tak nie myslalam o tym wszystkim. w pt ide na badania Estradiolu probesteronu i Beta. a test i jeszcze raz beta dopiero 27.10 Powodzonka jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca, ja też myślę, że powinnaś się wybrać ponownie. No spę można spokojnie brać po transferze, nie szkodzi. Apap jest na bóle, a nospa na skurcze. Lepiej ją brać niż mieć skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
No właśnie a mnie nic a nic nie boli...Aż mnie brzuch boli z nerwów jak sobie pomyślę czy moje blastki jeszcze walczą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
a po co beta teraz? Zeby się bardziej zestresować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natasza to tylko się cieszyć, że nic nie boli, czasami brak objawów, to też dobry objaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
mam zdobić Betę ,progesteron i Estradiol i podac wyniki w pOlmedzie i wtedy powiedza mi czy mam wziąć drugą część leku w zastrzyku w brzuch. Nie sądzę zeby beta cos wykazała bo to jeszcze za wcześniej 8 dzień bedzie po transferze.... Natasza, nic sie nie mart i sie nie strzesuj bo trzes szkodzi wszystkiemu, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Zabrałam dwa blastki do domu. Ale sikańca nie będę robić, mam traumę po tych testach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Natasza, trzymaj sie:) bedzie dobrze:):)MUSI BYC!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Iren..A robisz teraz beta HCG czy zwykłe HCG? Bo mam na wypisie HCG i zgłupiałam. Zawsze mówi się o becie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Wiesz, ja tez mam na wypisie, ale kiedy weszłam na internet, to potocznie na to mówi się beta:) Czyli to jest to właśnie. Wiesz, ja mierze co rano temperaturę zawsze o tej samej porze i my cały czas wzrasta, mam nadzieje ze bedzie tak dalej az do 37:00:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Ale można robić beta HCH i HCG ,,W zależności od rodzaju użytych przeciwciał istnieje możliwość oznaczania różnych frakcji gonadotropiny kosmówkowej całej cząsteczki hCG, wolnej podjednostki alfa, wolnej podjednostki beta oraz całkowitej hCG (cała cząsteczka i wolna podjednostka beta)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Ja nie mierzę temperatury. Robiłam to już kiedyś ale zbytnio się łudziłam jak temperatura nie spadała. Po latach rozczarowań teraz po prostu się boję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Ja tez mierzyłam i tez miałam nadzieje ze uda sie naturalnie, ale teraz inna całkowicie, bo zawsze sie wachała a teraz tylko w góre idzie. Nie wiem, mozliwe ze tez leki wpływają na jej wzrost, ale mierze i tak to juz nic nie zmieni, co ma byc to bedzie a mierzeniem nie zaszkodze... A jak sie czujesz???Siedze w pracy a ciągle mysle o jednym:) ale i tak jakos szybciej czas leci niz w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
A ja na zwolnieniu..Wolę odpoczywać w domu niż ganiać w pracy...Czuję się za dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
A temperatura wzrasta od progesteronu a bierzesz go sporo w postaci luteiny A jak się mają nasze trojaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
No to faktycznie, nie ma co mierzyc:):):) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Boli mnie brzuch, jest bardzo wrazliwy:( i ciezki, jak bym sie objadłam i ten brzuch mi miał peknac...martwie sie czy jest wszystko ok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×