Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Wyrzucali zarodki? hmm nawet nigdy nie pomyślałam, że można tak zrobić:) A ile chcesz żeby Ci podali? Ja chciałam żeby hodowali, te, ktorych nie wezmę od razu, do stadium blastocysty czyli do 5 doby i dopiero zamrozili, w sumie to w klinice mi to zaproponowano, i tak też zrobiłam. Blastki to bardzo mocne zarodki. Ja tez czekam na ta @ jak na zbawienie, a ona coś w ciuciubabkę się bawi, niby czuję, że to już a tu nic...Jak sobie pomyślę, że przede mną jeszcze tyle czekania i nerwów... Ale mam nadzieję, że będzie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Liska 25 moze zle sie wyraziłam:) nie oto mi chodziło:) Pojzdiemy na transfera i zadecydujemy... Zobaczymy jakiej jakości sa i jak sie dzielą i wtedy podejmiemy decyzję:) Wiesz, musisz być dobrej myśli. Ja sobie postanowiłam, że będziemy walczyć póki siły i finance nam pozwolą. Trzeba wierzyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
A u mnie Iren podobna ilość pęcherzyków. Ale estradiol ok 9800!! Ele ja nie liczę na dużo komórek, poprzednio zapłodniły się 3 :( Ale tym razem nic mnie nie boli brzuch :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Nie miałyście badanego progesteronu na koniec stymulacji? To dlaczego ja małam? Może z tego względu że stara już jestem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Natasza. Nie, nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Nie boli mnie brzuch..? :( Nie powinien na koniec stymulacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Natasza,Mnie bolał od samego początku stymulacji i do końca ale w ostatni dni juz nie tak bardzo... ale robią ci USG i wszystko ok??? na kiedy masz punkcję???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Natasza, ale za to po punkcji mnie boli i jestem jak balon nadmuchany:) Nie martw się, nie musi boleć brzuch, ale może. A czujesz jajniki kiedy wstajesz czy kładziesz się, albo robisz szybkie ruchy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
natasza, w jakim jesteś wieku? nie przesadzaj, że stara jestes:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steve1980
Cześć Dziewczyny, dawno sie nie odzywalam ale nie bylo o czym pisac. 18 października mam wizyte u dr Polaka, jade tam z wynikami z HSG (wszystko jest ok). Jak wszystko bedzie ok to w listopadzie chcemy podejsc do IUI Co mi radzicie, czy przed owulacja zastosować stymulacje? wydaje mi sie tak jak wczesniej pisalyscie, ze nie warto podchodzic na jednym pecherzyku?! Czy mozecie mi napisać co jeszcze powinnam zrobić i wziąśc przed IUI? Bede wdzieczna za rady. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) dziękuję za pamięć troszkę Was podczytywałam i cały czas trzymałam kciuki za stare i nowe staraczki :) ostatnio jednak wylądowałyśmy w szpitalu :( w skrócie bez rozpisywania się o paranojach jakie mnie spotkały , młoda chciała trzy tygodnie temu wychodzić , ale lekarze ją namówili, że w brzusiu będzie jej lepiej :) no i została po 6 pompach z fenoterolu :) teraz już jest ok, tylko szyjka się trochę skróciła, ale nie ma tragedii bo rozwarcie się nie zrobiło :) widocznie mocno ściskałam :) młoda waży w 32 tc 2130 g :) Pozdrawiam gorąco buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Barberka, najwaniejsze, ze wsyzstko dobrze. Jeszcze troszke musi u ciebie zostać w brzusiu:)Zdrówka życze tobie i maleństwu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Iren..33 :( Z początku mnie brzuch pobolewał. Teraz tylko jak nacisnę brzuch. Poprzednio bolał mnie strasznie..Punkcja jutro..Już dzisiaj spać nie mogłam z nerwów..A teraz nie czuję nic z tej stymulacji :\ Steve..Lepiej ze stymulacją. Przynajmniej clo - to jest tani lek.Na cyklu naturalnym nie możesz mieć pewności że owulacja na pewno będzie. Wieksza szansa na stymulowanym (bo inseminacji nie mają za wielkiej skuteczności)...Będziesz musiała zrobić zestaw badań..Na jednym pęcherzyku też warto podchodzić, ale na dwóch większa szansa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Natasza, u mnie na początku bolał bardziej niż dzień przed. Na która jutro masz??? J an 11:30 a ty zapewnie na rano, bo punkcje sa z samego rana. Trzymam kciuki, zeby wszystko ci sie udało i nic nie nie bój.Przytulam cie.Spij spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Natasza, jak tam???? Spisz po punkcji???dr Siejkowski ci robil???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
odpoczywam bo mnie brzuch boli..staram się sporo pić. Nie wiem kto mi robił bo zanim zobaczyłam lekarza to już spałam, a jak oprzytomniałam leżałam już na łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Rano był dr Siejkowski, Wiec raczej on ci robil. Miałam dzis dransfer i tez sobie teraz troche leże. Ile ci popbrali komorek? A brzuch bedzie ci jeszcze bolal. Musisz duzo leżeć i odpoczywać. Trzymaj się:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
12..Ale nie wiem czy wszystkie dojrzałe...A jak u Ciebie z zarodkami, ile Tobie podano..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Natasza,ja miałam 5 komórek po punkcji. 2 mi podano dzisiaj a 2 zamrozono.12, to jest bardzo dobry wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Nie mam wzdętego brzucha..Nic..Nie wiem co mam myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Nie wiem, może, może to i dobrze, bo na prawde nic przyjemnego:)nie myśl i sie nie nakręcaj. Wszystko jest w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Czesc, dziewczyny, czy jest jakies laboratorium we Wrocławiu, kt jest czynne od 7:30 i wmiarę szybko robi wyniki. Ja chodze na Powstanców ale tam od 8:00 i muszę sie spóźniać do pracy...Może wiecie? dziękuje z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale co wy sobie wkręcacie? Przecież po punkcji brzuch nie musi być wzdęty. po transferze także! Hiperstymulacja jest raczej niepożądana. Ja nie miałam brzuchola wzdętego, może trochę ale to już podczas stymulacji, po punkcji wydawało mi się, że brzuch nawet się zmniejszył, ale to były tak małe różnice, że nie warte przejmowania się. Każda inaczej przechodzi całą stymulację, więc nie ma co myśleć, że jak brzuch nie jest wzdęty to jest źle. To bardzo dobrze, bo przynajmniej lepiej się czujesz. Iren masz zalecony ovitrelle? Natasza daj znać ile zarodków! Barberka witaj, cieszę się, że jeszcze nas podczytujesz! Ależ ta Twoja Kamilka to ciekawska kobitka, chciałą już zobaczyć co na tym świecie się dzieje, ale musi pamiętać, że mamusi trzeba się słuchać i dopiero jak będzie gotowa to pchać się tu do nas:) Dobrze, że u Was już wszystko w porządku, a ty jak się czujesz? Nadziejka i jak tam @ przyszła? do mnie wczoraj @ zawitała na godzinkę i zniknęła, nie wiem co się dzieje, czekam czy się rozkręci, wszystko mam pomieszane, kiedyś była jak w zegarku a teraz nie wiadomo czego można się po niej spodziewać..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy, w której części miasta szukasz:) Zapewne szpitalach jest wcześniej czynne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
gdzieś na krzykach....Bo później szybko na Krakowską muszę się dostać. Boje się troche szpitali bo tam zawsze wszystko nie punktualnie i trzeba czekac w wielkich kolejkach, nie wiem moze sie myle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
bo musze zrobić estradiol, progesteron i HCG 21.10. to ja rozumiem rano, żeby na popoludnie juz wynik byl...bo juz bede po 1/8 OVITRELU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na traugutta masz diagnostykę. Robią tam całodobowo. Ja chodziłam na Kamieńskiego, i czasami była kolejka a czasami nie, ale na powstańców też trafiałam na dużą kolejkę więc tu nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
na powstańców ja zawsze byłam o 7:40, wiec piersza bylam na pobranie ale kiedy wychodziłam to juz tłumy czekały:) zadzwoniłam na traugutta, 1 dzień się czeka na wyniki i rzeczywiście moge rano tam podjęchac. zapytam w polmedzie czy cos sie stanie jesli następnego dnia będą wyniki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Liska 25. dziękuje ci bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, że w Diagnostyce czeka się jeden dzień na wyniki, jak robiłam na oławskiej to były popołudniu., nie ma za co, może jeszcze poszukaj w necie, labów jest dużo we wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×