Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Cześć Asiu...Ja hmm... Nigdzie.. Siedzę w domu... Czasem zaglądam co tu u was słychać... Cieszę się,że maleństwo rośnie,oby wszystko było dobrze... Trzymaj się cieplutko:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety trzeba czekać wiem ,że ten czas cholernie się dłuży ale nie ma rady i naprawde nie potrzebnie się nie nakręcaj:) Monia ja ci dam!!! nie piszesz jak się czujesz czy jesteś umówiona w polmedzie nie chowaj się nigdzie bo cie za uszy wyciągne:P myślałaś o wyjezdzie z mężem? ja ten pomysł gorąco polecam nasza fasolka powstała na wyjezdzie z okazji rocznicy.Ja też mam nadzieje ,że dalej bedzie wszystko dobrze gorąco się o to modle następną wizyte mam dopiero za miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Niestety znów lipa ;-((( 7 dnia po transferze pojawila się @, tj, dokładnie 27 dnia cyklu. Odpuszczam, nie mam już siły walczyć bo to jak walka z wiatrakami. Kilka dni temu pocieszalam Monikę, a teraz sama czuję ogromną bezradność .... Arita, a jak u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca_79 tak mi przykro. Nie załamuj się... Jeszcze wszystko się ułoży... Asiu... Nie umawiałam się... mam czekać 3 tyg. na wyniki histopatologiczne i z tymi wynikami mam dopiero się umówić... A tak to 6 tyg. zakaz ''baraszkowania'' no i minimum 3 miesiące odczekać przed kolejnymi staraniami. Nie myślałam o urlopie,bo mąż niestety nie ma jak. Ma odpowiedzialną pracę i musi cały czas być tu na miejscu,a sama nigdzie nie chcę jechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca tak mi przykro, wiem co czujesz, przechodziłam to samo najpierw transfer świeżych zarodków, pozniej mrozaki i tez mówiłam, ze już wystarczy, ze nie mam sił, a teraz zaczynam znów walke....czas goi rany, trzeba być silnym i walczyć...ja wybrałam inną droge mysle, ze bardziej szcześliwą dla mnie :-) Trzymaj sie kochana, będzie dobrze, dasz rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca bardzo mi przykro :( , czas leczy rany i widocznie my musimy dłużej powalczyć o swoje maleństwo :) u mnie 9 dpt i wydaje mi się , że nic z tego nie będzie :( objawy mam typowe na @ , która wg cyklu ma się pojawić jutro. w pn dzwonię do kliniki i kolejna bitwa , mam nadzieję że tym razem wygrana będzie po naszej stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za ciepłe słowa ;-))) Z mężem podjeliśmy decyzję, że na kilka miesięcy stopujemy, bo psychika mi siada, no i nowy budżet trzeba zebrać na leczenie. Ale umówię się na wizytę bo chcę żeby Doktor powiedział co dalej ... Dobrze że rodzinka nie była wtajemniczona, przynajmniej mają mniej zmartwień. Ale łzy same cisną się do oczu ;-(( Dobrze że jest weekend i super pogoda, więc będzie można zapomnieć o wszystkim. Pozdrawiam ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i stało się ,przyszła @ i kolejna porażka :( jest mi bardzo ciężko na sercu , zapał do walki gdzieś odszedł....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, czekająca_79, arita bardzo mi przykro że Wam się nie udało :( ale nie możecie się poddawać, trzeba walczyć dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aritka jestem z Tobą, miałam nadzieje, ze chociaż Tobie się uda...pamiętam co przeszłaś, bardzo mi przykro :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARBERKA JAK SIE CZUJESZ? ZAGLADASZ TU JESZCZE? TWÓJ WIELKI DZIONEK JUŻ ZBLIZA SIE WIELKIMI KROKAMI:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
hej wszystkim:) do czwartku mam jeszcze zatrzyki a na sob prawdopodobnie punkcja. Ile ma byc tych pecherzyków, u mnie w prawym tylko 1 duzy i pare mniejszych a w lewym 4 duzo i tez mniejsze sa, czy tego wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Jestesmy u dr Siejkowskiego, ale dr Polak przychodzi na wizyty i wszystko kontroluje...Na razie jestem zadowolona, zmienilismy klinikę bo wcześniej bylismy w Invimedzie....ale do zapłodnienia tam juz nie podchodzilismy. Mam pytanko, ile się czeka od punkcji na transfer???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZUSIEK1988
Mam pytanie staram się z Mężem od 2 lat o dziecko mam już 4 letnią córkę z poprzedniego związku,Mąż robił badania i to u niego z wynikami jest kiepsko.W związku z tym zapisaliśmy się do kliniki niepłodności We Wrocławiu POLMED i czy orientujecie się może czy j będę musiała również robić te wszystkie badania na tarczyce itd jeśli już mam córkę? Bo wizytę mamy 7.10 dopiero a jestem ciekawa jak to wygląda w takim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
IZUSIEK1988 - tak, bedziesz musiała zrobić wszystkie badania które zlecą, jest ich troche... Różyczka, HIF, zółtaczka... itp. Mąż bedzie musiał zrobić badanie nasienia... dopiero póżniej możesz podchodzić do in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izusiek1988
ale ja nie zamierzam podchodzić do in vitro tylko do inseminacji jeśli da się polepszyć wyniki plemników bo na razie jest tylko 4 ml. :(zapisaliśmy się do dr.siejkowskiego no nic zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
przepisze przede wszystkim leki- witaminy dla męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
dziewczyny czy was pobolewał brzych podczas stymulacji jajników do invitro, czuje jajniki a brzuch obolały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska a gdzie ty się podziewasz? pewnie gdzies odpoczywasz :-) co tam u Ciebie? u mnie nic się nie dzieje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Izusiek.. Do inseminacji też musisz mieć porobione badania. a tarczyca to podstawa! Wiem to na swoim przypadku..Mąż też. A karmisz męża jakimiś witaminkami? bo u mnie trochę to dało rezultat. I zakaz noszenia ciasnych majtek! A możesz napisać jakie są wyniki M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Ja mam dla M taki zestaw. choć muszę kombinować z dawkowaniem bo wszystkich naraz nie chce brać (max 4 tabl), więc stosuję zamiennie: - salfazin (teraz daję mu mój pranetal clasic - ma tyle samo cynku a dodatkowo zawiera więcej witamin) - wit c - żeń-szeń + wit (jest taki z firmy olimp) - magnez - selen - folik (to dawałam wcześniej jak nie miałam pranetal) Próbowałam przeforsować omega-3 ale mi się nie udało. Mówi że mu się odbija rybą i nie będzie stosował. Fakt - mi też się odbija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Iren..Transfer (o ile dobrze pamiętam) jest w trzeciej dobie. do soboty jeszcze pęcherzyki urosną (ponoć rosną 1-2mm na dobę). Mnie poprzednim razem pod koniec stymulacji już tak brzuch bolał (tzn jajniki) że w nocy spać nie mogłam. Już się bałam że coś nie tak..A boli bo jajniki mocno pracują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
natasza- n1 Dziekuje za odpowiedż. siedze w domu bo sie przeziebilam i sie nakrecam, hehe:) wiesz, miałam 2 laporoskopii i tan zapalny otrzewnej i teraz mam zrosty, wiec one też zapewnie daja o sobie znac. dzieki , pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Proszę nie zaśmiecać forum bzdurami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
czesc, dziewczyny. jak tam u was??? ja siedze w domu i sie lecze bo przeziebiłam sie... Jutro robie etradiol a po południu do Polmedu, zrobią USG i moze w sobote bedzie punkcja... Brzuch mnie boli i na samamy dole brzucha tez, zwłaszcza kiedy chce mi sie siku.... Nie wiem czy to jest normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
oj, coś nie ma tu z kim pogadac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie Mam pytanie odnośnie badania nasienia,czy można je przeprowadzić w polmedzie?? Zgóry dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Iren..Jak poziom estradiolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×