Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Angel ja w maju miałam 7 pecherzyków z czego dwa puste. po pierwszej dobie powiedzieli że ma na pewne 2 zarodki, 2 jeszcze nie wiadomo i jeden uległ samodegradacji. Ale juz po następnej dobie okazało sie że mam tylko jeden zarodek. Nie wiem co sie stało bo tak było pieknie na poczatku. Tez czuje ze cos jest tam nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irewen ja również nadal trzymam za Ciebie kciuki ;-) i za wszystkie pozostałe forumowiczki również ;-) a ja nadal czkam na @ a ta jak na złość nie przychodzi...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!!!! Pisalam do Kliniki co z miom wynikiem..czy mam odstawic leki,a Pani doktor kazala raz jescze powtorzyc bete.nie wiem czy jest sens,ale umowilam sie na czwartek,moze do piatku z wyniikiem sie wyrobie,chyba zwariuje.wogole to jestem zla na siebie ,ze zrobilam tak wczesnie wynik,,juz takiego bledu nie popelnie.Nie mam nadzieji,ale nie potrafie sama odstawic lekow,myslal ze lekarz mi pomorze...pozdrawiam was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewen,teraz to już nie masz co prawić sobie wyrzutów,czasu nie cofniesz...powtórz badanie,bo tylko kolejny wynik moze utwierdzić Cię w przekonaniu czy się udało czy nie.Ja nadal bardzo Ci kibicuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
dokładnie wtedy było stanowczo za wcześnie to nieaktualne teraz dopiero będzie prawdziwe testowanie :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a dlaczego piszecie, że Irewen zrobiła za wcześnie bo 9 dpt? Ja miałam zrobić 8 dpt i miałam podane 3 dniowe zarodki a Irewen pewnie blastki bo podobno Polmed mrozi jak zarodki mają 5 dni. Chyba że ja czegoś nie wiem :). W takim razie kciuki Irewen zaciskam :) Maria ja miałam w Polmedzie IUI i in vitro :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
specjalistką nie jestem - po prostu przeczytałam na stronie kliniki slave medica cyt: po 13-14 dniach oznaczenie poziomu HCG z krwi w przypadku transferu zarodków 2-3 dniowych lub 11-12 dni po podaniu blstocysty w sytuacji ujemnego wyniku i braku miesiączki należy powtórzyć badanie po dwóch dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta:) z tą betą to jest tak, że w Polmedisie robi się ok 7-8dpt bete, e2 i progesteron, wydaje mi się, że bardziej dla ich wiadomości niż naszej. I w tym wypadku beta ma najmniejsze znaczenie, ważna jest wysokośc e2 i progesteronu na tym etapie, ale żaden z tych czynników nie może świadczyć w 100% o ciąży. Irewen ja już nie chciałam nic pisać, ale na Twoim miejscu na pewno bym betę powtórzyła, zwłaszcza, że 4 to nie jest 0, a brałaś ovitrelle w międzyczasie? Oczywiście nie chcę robić nadziei, ale zawsze można liczyć, że coś urośnie jak już ruszyło. Trzymam kciuki, oby moje słowa się sprawdziły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Liska Jest dokladnie tak jak jak mowisz..mialam blastki i mialam 3 dni wczesniej ovitrele,ale wiemy doskonale ze to standart.zdaje sobie sprawe,jestem prawie pewna ze to pozostalosc hcg,ale dla czyetego sumienia jutro zrobie bete.na testy kasy nie bede wydawac,bo niema sensu.pozdrawiam wszystkie!!!!a Tobie zycze wszystkiego naj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki.Mam pytanko dostałam tabletki antykoncepcyjne midiana 0,003 mg+3 mg ,powiedzcie mi wszyscy dostają takie same tabletki, a mam jeszcze rade do dziewczyn, które sa przed badaniami takimi jak morfologia płytki przeciwciała na różyczkę, hiv nie róbcie w prywatnych laboratoriach .Dostaliśmy rozpiskę mój mąż poszedł z nimi do laboratorium prywatnego Pani podsumowała 660 zł. Niestety tam nie robili jednego z wyników, poszliśmy dzisiaj do przychodni i zapłaciliśmy za całość 230 zł.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
ja miałam regulon no ja robię na weigle w wojskowym przykald estradiol 20 zł tsh 16 zl gdzie indziej estradiol 25 + 5 za pobranie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko,ja brałam regulon więc jak sama widzisz nie jest tak ,że wszystkie bierzemy to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
miał ktoś znieczulenie do transferu ? być może będę miała, gdyż mam zrosty po stronie jajnika i skaczę nawet przy usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika z tego co pamiętam żadna z piszących tu dziewczyn nie miała znieczulenia do transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
to może będę pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polmedis
Jednym z problemnów IVF jest czynnośc hormonalna jajnika po transferze. Najlepszym stymulatorem czynności jajnika jest Ovitrel lub Pregnyl. Niestety leki te mogą nasilać zespół przestymulowania. Dlatego sprawdzamy w 7-8 dobie Estradiol, progesteron i HCG aby sprawdzic czynnośc jajnika. Jeżeli wyniki wskazują że czynnośc jajnika jest osłabiona zalecamy stosowne leki które poprawią pracę jajnika a nie wywołają objawów zespołu przestymulowania. Jeżeli wyniki są prawidłowe nie ma potrzeby podawania tych leków a ich podanie mogłoby nasilać zespól przestymulowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polmedis witamy:) I dziękujemy za wyjaśnienia, teraz już wszystkich wątpliwości co do wczesnych badań zostaly rozwiane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal czekam na @, zrobiłam nawet test i negatywny... myszka97 ja też będę brała Midiane jak tylko dostanę @...Ty już zaczęłaś antyki?My za badania z mężem na Powstańców też zapłaciliśmy ok 600 zł. Wszystko się przesuwa przez tą wredną @...już 6 dni czekam... irewen, angel_30 jak się czujecie? Liska ile dni Cię dzieli od ujrzenia swoich wyczekanych dziewczyn? Sylwia a Ty jak się miewasz? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malag17, niestety ta @ taka zawsze wredna, że jak trzeba to nie przychodzi!!! A ja wkroczyłam w 36tc, ile dni to nie wiem jeszcze ale myślę, że będą chcieli ciążę rozwiązać między 37-38tc. Tydzień niech jeszcze posiedzą a dalej niech już lekarze decydują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała witaj:) Widzisz,z tą @ to juz tak jest,że zawsze przychodzi nieproszona...mam nadzieje,że nie będziesz już musiała długo czekać na nią,bo wiem że każdy dzień to dla Ciebie wiecznośc. Ja zaczęłam już 30 tydzień tak więc teraz z górki:)Tylko te upały dają strasznie w kość,inaczej byłaby bajka;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska i Sylwia to wy już niedługo przytulicie Wasze maleństwa ;-) Podejrzewam,że ja będę następna w kolejce!!!Hihi ;-) Buziaki dla Was i dla Waszych maleństw ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj małaG17 .mam zacząć od dzisiaj ale coś nie mam jeszcze@. - a tak mam regularnie.ciekawe od czego zależy dobór antyków.Doktor powiedział że jeśli bedzie wszystko dobrze to koniec września początek października podejdziemy do invitro.Już mamy wyniki wszystko ok w połowie brania antyków mamy przyjechać.A tą zaliczkę 5000 zł to jak się wpłaca u nich w recepcji czy przelewem na konto?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
ja przelewem płaciłam, w dniu po wizycie z rozpoczęciem stymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka97 można i przelewem i w recepcji ;-) Masz brać antyki przez 1 m-c czy 2 m-ce ? I widzę ,że Ty tak jak ja czekasz na @ a ta wredna nie przychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedział mi ze mam wybrać tylko jedno opakowanie a Ty też podchodzisz do invitro pierwszy raz( ja trochę jestem w tym zgubiona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
cholercia, zapomniałam się zapytać lekarza.. jeśli biorę lek na tarczycę a punkcję mam ok 11 to mogę o 5 to połknąć jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×