Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Wlasnie nie wiem jeszcze .Powiedziano mi,ze moge zrobic bete juz 21-ego,ale nie dzwonilam czy bedzie pielegniarka mogla pobrac krew,bo pamietasz ze jestem w IRL.Pozatym jakby udalo sie zrobic to kolo srody dopiero wynik.Mysle ze sikanca zrobie 20-ego,bo 16-ego biore jeszcze ovitrele..pozdrawiam ci mocno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam,;lipa u Ciebie z tym pobieraniem krwii:( Najpewniejszy to wynik bety byłby,bo z tymi testami różnie bywa,pokazują jak chcą i tylko nerwów przysparzają. Mi przy dośc wysokiej już becie wyszedł test domowy z bladą kreseczką,także uważaj z tym.najlepiej kup jakies extra czułe i rób z porannego moczu.Trzymam kciuki i wysyłam na "zielona wyspę'' fluidki ciążowe:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY MAM PYTANIE BYŁAM WCZORAJ NA WIZYCIE I DOSTAŁAM GONAL ALE ZASTANAWIA MNIE TYLKO DLACZEGO TAKI NISKI BO BIORE TYLKO 37.5.AZ DO CZWARTKU .PROSZE O ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj,nie sugeruj sie dawkami jakie braly inne dziewczyny.Lekarze dobierają dawkę na podstawie wyników Twoich badań,wywiadu,aspektów fizycznych i wieku także jesli masz zaczac od 37,5 to widocznie tak jest w twoim przypadku najlepiej. Być może na kolejnej wizycie zmienią Ci dawkę jak będzie słaba odpowiedz organizmu,ale dzisiaj sobie tym głowy nie zawracaj tylko się kłuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIKI SLICZNIE BO JAK JECHALAM NA WIZYTE TO ROBILAM ESTRADIOL I MIALAM 9,77 NO I JESZCZE PLAMILAM DZIEN WCZESNIEJ NO I MAM JUZ JAKIES PECHERZYKI NA JAJNIKACH JAK BOBRZE PAMIETAM TO CHYBA PO 8SZT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ILE TRWAŁA TWOJA STYMULACJA?BO Z TEGO CO WIDZE TO TY JESTES JUZ TA SZCZESLIWA .GRATULUJE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dośc dlugo ,bo w sumie chyba 15 lub 16 dni,no i muszę Ci powiedzieć,że brałam spore dawki gonalu;zaczynałam od 150,potem 187,5 a najwięcej to 262,5.Słabo reagowałam na leki,ale jak widac nie przeszkodziło mi to w szczęsciu:) Sporo masz już tych pęcherzyków i dlatego tak delikatnie Cie stymulują,mają sobie spokojnie rosnąc i dojrzewać. W czwartek jak zrobisz kolejny estradiol to będzie wiadomo czy ta dawka jest dobra czy powinni zwiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie,nerwy Ci w niczym nie pomogą,po prostu trzeba przez to przejśc i tyle. Jesteś na początku drogi więc zachowaj spokój,a będzie dobrze:)Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie zaczynałysmy od niskiego estradiolu,przecież o to chodzi,żeby najpierw wyciszyc jajniki ,a potem pobudzić do produkcji i wzrostu komórki jajowe. Zaczynałam od 10,37 skończyłam na 2846.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze:)Jest sporo dziewczyn,którym inseminacja się nie udała ,a ivf tak i teraz są w ciąży:) A jaka u Was przyczyna niepłodności jesli mogę spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOJE SIE TYLKO TEGO ZE PRZY TYCH WSZYSTKICH BADANIACH OKAZE SIE ZE COS JEST NIE TAK.ZE JEST ZLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ziuta ja ci nie pomoge,bo przygotowania do ivf mialam 3 lata wczesniej,teraz mialam crio ,ale poczytaj..jest naprawde duzo wiadomosci i napewno cos znajdziesz..pozdrawiam cie mocno i trzymam kciuki..a dawki lekow z tego co pamietam zalezy tez od masy ciala,pozatym jesli podchodzisz po raz pierwszy to musza wyczuc twoj organizm jak reaguje..trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy jakich badaniach coś wyjdzie nie tak? Przecież teraz badasz tylko estradiol;ja też myślałam,że skoro tak kiepsko mi idzie stymulacja to nic z tego nie będzie...miałam chwile załamania,ale mimo wszystko wierzyłam i udało mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Mam takie pytanie, byliśmy z mężem w marcu w Polmedzie, dostaliśmy kartkę jakie badania mamy zrobić i oprócz tych badań jeszcze genetyczne.Zrobiliśmy wszystkie od razu.Niestety na genetyczne czekaliśmy 3 miesiące już je mamy.Ale martwię się czy te wszystkie które robiliśmy z krwi i męża nasienia okażą się nie ważne?Mamy na następny tydzień wizytę, ale boję się że przez to długie czekanie ( od początku kwietnia) te badania będą nie ważne i znowu odwlecze się wszystko.Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka..badania masz jeszcze aktualne,bo wazne sa do pol roku..a ty masz robione w kwietniu ,czyli jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania_80
irewen, super, też trzymam kciuki! i zazdroszczę - ale tak pozytywnie :) a ja nie zdążyłam zatestować, bo dostałam @ w 28 dniu (zamiast 33), w sumie się spodziewałam, ale i tak się poryczałam :( od jutra znowu clo i w przyszłym tyg. drugie podejście z iui :] a jakie są wskazania do badań genetycznych? bo my z mężem nie robiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania,tak bardzo mi przykro!!!musisz byc cierpliwa i wierzyc ze nastepny raz okaze sie tym najwspanialszym dniem w zyciu.my badan gen.nie robilismy!dzieki za piastki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki irwen, myślałam, ze 3 miesiące.Mania_80 czytałam że badania się robi jak jest słabe nasienie męża.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny te nowe i te "stare forumowiczki" ;-) Ale się ruch zrobił ;-) heyo tak mi przykro :-( Nie poddawaj się jednak ;-) Pamiętaj ,że walczymy do końca ;-) m84,irewen trzymam kciuki ,teaz musi się udać ;- Lena82,Sylwia,Liska ,kamkrzem1 jak się miewacie? myszka97 trzymam również kciuki ;-) monch120 pozdrawiam ;-) Jak się czujesz? A ja gdzieś za 2 tyg zaczynam brać antyki więc jeszcze trochę trrzeba poczekać ;-) irewen mam pytanie czy prosto po transferze wróciłaś do Irl, do pracy?Czy miałaś parę dni wolnego? Jak długo trwała u Ciebie stymulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaG ,na nastepny dzien wracalam..a jesli chodzi o stymulacje 2 i troche tyg.,/raz w tyg.estradiol i wizyta/.zauwazylam ,ze trzeba liczyc ok.miesiaca stymulacja +transfer,bo z transferem tez jest roznie,a samoloty codziennie nie lataja sama wiesz!!!jestem na wolnym do dzisiaj ,ale to nie znaczy ze sie obijam.wczoraj nawet okna umylam..nie potrafie siedziec na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki irewen ;-) No właśnie ,ja po zeszłych inseminacjach wracałam zawsze na następny dzień i na drugi dzień szłam na 7 nocek,teraz postanowiłam,że biorę resztkę urlopu który mi pozostał i trochę bezpłatnego bo nie chcę iść od razu do pracy.Mam nadzieję,że dobrze robię :-/ A jak się czujesz?Kiedy testujesz? Ile dni po transferze się testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaG mysle ,ze robisz dobrze..czuje sie nijak..mam jakby wieczorne mdlosci i bardzo zimno wieczorem nie jestem przeziebiona wiec nie wiem skad sie to bierze,ale czas pokaze!!!testuje chyba w piatek powiedzieli ze juz mozna ,a wynik to wiesz sama jak jest bedzie kolo srody..dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×