Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość kika2880
ja piłam tylko lampkę czerwonego wina - innego alkoholu w ogole lampka wina zdrowa - to może to wypij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
a od ilu dni masz gonal i ile mają mm ja mialam stymulację 12 dni gonal i menopur wczoraj jeszcze najmniejszy miał 15 mm a największy 22 mm w pon mam punkcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
ile masz pęcherzyków co mówi lekarz na to ? wiesz,kiedy masz punkcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
na pewno jeszcze podrosną, na pewno z 17 znajdą sie jakieś komóreczki ja mam 6 i boję się ile komórek będzie i czy będą mrozaki w ogóle... no ale co zrobić, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
o kurna :) na którą? i co z eutyroxem? mogę chyba 0 5 polknąć jak 11 punkcja co nie? no to żeby od tego dnia było szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po Tobie :) dzisiaj zapadła ostateczna decyzja Z dobrych wieści - ujawnił się mój drugi jajnik więc jest szansa na więcej pęcherzyków, pod warunkiem, że uda sie do niego dostać. Widoczny jest ale dojście do niego utrudnione maksymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
a nie ma któraś z was do lekarza tel? żeby sms spytać o te leki na tarczycę ? no to trzymaj kciuki, ja potem będę trzymała za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ziuta loepsza lampka czerwonego wina niż piwo, ja jednak podczas stymulacji z innego alkoholu zrezygnowałam. Choć zapewne jedno piwko nie zaszkodzi. Kika2880 zapytaj o to tabletki lekarza! Ja niestety nie mam nr telefonu do lekarzy, ale może zaraz któraś napissze z foremek bo wiem, że któraś taki posiada. No to szykuje się sierpień pełen wrażeń i pozytywnych bet, trzymam za Was mocno kciuki, ktoś musi przejąc miejsce na wątku ciężaarówkowym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciuki będe trzymała na pewno :) Liska oj, będzie się działo. Mam taką nadzieję, że któraś z nas zajmie Twoje miejsce, jak sama wiesz chętnych nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaję, że na wątek ciężarówkowy zaglądam i podczytuję, z ciekawości, co piszecie o Bema w L. :) Jeśli się uda, to tam będę miała najbliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
heheh no tak będzie :)))) sierpniowe mamcie :) no kurczaki zapomniałam w pt się spytać , bo ten lek od mca biorę, nigdy nie miałam z tarczycą nic i z wrażenia też zapomniałam :) jak się nie dowiem to łyknę o 4 rano i będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka97,tak my będziemy podchodzić pierwszy raz do ivf. Dziewczyny ile dni po transferze się testuje? I za ile dni od zastrzyku z diphereliny jedzie się na pierwszą wizytę?Wszystko mi się pomieszało przez tą moją @,miała być tydzień temu i nic...i wszystko się przesunęło i nie wiem już jak tu kombinować na ile i kiedy przyjechać.Jakaś masakra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
dotrwałam do 00:15 i mąż mnie nieprzytomną zawiózł na zastrzyk pregnylu na krasińskiego :) ale dzisiaj mnie boli strasznie głowa i czuję jajnik mocno i zaczęłam się martwić całym in vitro - chyba stres przyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaaka,Kika,Ziuta trzymam za Was kciuki.Owocnej punkcji Wam życzę i pięknych zarodków.Powodzenia:) Mała,w 8 dniu po transferze jest zalecenie do zrobienia estradiolu,progesteronu i hcg.Co do dipherliny to ja Ci powiem na swoim przykładzie,miałam zastrzyk 19 grudnia,a 2 stycznia byłam na wizycie i zaczęła się stymulacja. Przyszła już ta wredota???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sylwia,co Ty nie przyszła jeszcze,masakra,już i tak się wszystko poprzestawiało no ale nic nie mogę na to poradzić. Czy ten zastrzyk z diphereliny bierze się o jakiejś godzinie?Czy po prostu danego dnia kiedy lekarz zleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała,ja miałam wizytę w godzinach południowych i wtedy na miejscu mi zrobili ten zastrzyk.To nie jest tak jak z pregnylem przed punkcją ,że trzeba co do minutki;dipherline bierze się o dowolnej porze. No ta Twoja @ straszna cholera:(kurcze,mam nadzieję ze wkrótce przyjdzie ,bo to czekanie dobija.Trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dawno sie nie odzywalam Mam pytanko czy antybiotyki moga opuznic miesiaczke, zawsze mialam cykle regularne 28-30 dni ale w tym miesiacu jest juz 31 dzien i ciagle nie ma. Troche pobolewaja mnie jajniki ale nie ciagle. Obserwuje sluz i bylo widac sluz plodny w dniach 11-14, po 14 dniu nie bylo juz widocznego sluzu plodnego tylko taki metny i nie rozciagliwy. Przytulanki byly 12, 14 dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabw witaj:) Kiedys miałam taką sytuację,że mi antybiotyki rozregulowały cykl. Ty się starasz o dzidziusia więc może to opóznienie to nie wina leków???zatestuj:)Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malo wierze w ciaze . Po 4 latach staran nie licze juz na poczecie w sposob naturalny. Na wrzesien planuje inseminacje:). Nie mam tez zadnych objawow na ciaze, czasami brzuch mnie pobolewa jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malo wierze w ciaze . Po 4 latach staran nie licze juz na poczecie w sposob naturalny. Na wrzesien planuje inseminacje:). Nie mam tez zadnych objawow na ciaze, czasami brzuch mnie pobolewa jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu dostałam @, wzięłam pierwszą tabletkę, ale jakaś taka jestem otumaniona po niej, że sama siebie nie poznaje.Powiedzcie mi jak to jest skończę brać antyki i co wtedy? tak byłam zestresowana na wizycie, że lekarz coś mówił ale ja nie za bardzo słuchałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kika możesz wziąść Eutyrox w dniu punkcji, nawet wskazane i popij małą ilością wody. Ja też brałam. Anestezjolog nawet cię o to zapyta jeśli umieściłaś tą info w wywiadzie. I trzymam za Was kciuki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka97 to super ,że w końcu dostałaś ;-) Ja niestety nadal czekam. W połowie brania antyków powinnaś iść na wizytę ze wszystkimi wynikami badań i podpisanymi dokumentami.Później w 19 lub w 20 dniu brania antyków bierzesz zastrzyk z diphereliny i później już Ci lekarz powie kiedy następna wizyta od zastrzyku (ok 2 tyg po).No i na pierwszą wizytę przychodzisz z wynikiem lh i e2 który robisz w ten sam dzień ;-) I zaczyna się stymulacja...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za informacje, czuje się zagubiona w tym wszystkim.Pozdrawiam i życzę małaG17 dostania szybko @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała widzę, że @ nadal nie przyszła:-( A powiedz, jak urlopem, bo pewnie ustalałaś właśnie do @? Nie będziecie mieli problemów w pracy z urlopem? No i trzymam kciuki, żeby w końcu się pojawiła wredota jedna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
jestem , czuję się bdb, z 6 pęcherzyków 1 komórka- prawie się popłakałam, teraz modlimy się żeby się zapłodniła ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×