Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Hej dziewczyny chciałam się spytać czy któraś z Was miała robione: - badania genetyczne kariotyp, gdzie i ile to kosztuje, ile się czeka na wyniki - badanie HSC Histeroskopie? Musze je zrobic przed nastepnym in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
mam nadzieję... :( czekam do jutra ....i się modle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria,kilka dziewczyn z forum robiło badania genetyczne także cierpliwosci,na pewno się odezwą.Chyba Liska robiła i Irene...pamietam jak pisały,że czeka się długo na pobranie krwii do badania.Zresztą ja sie nie chcę wypowiadać ,bo mało wiem w tym temacie. Co do Hsc to chyba w Polmedzie można zrobić...no i znowu tutaj przyda się Irene,bo ona miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika trzymam kciuki za Twoją komóreczkę kochana będzie dobrze. Maria badania genetyczne kariotyp robią w Invimedzie 380 zł od osoby ale nie wiem czy jak ktoś nie jest ich pacjentem to tez może je wykonać. czeka się ok miesiąc na wyniki. Można też się starać na NFZ ale to kilka miesięcy oczekiwania w kolejce. Maria a dlaczego masz wykonać HSC? Masz podejrzenie polipów czy zrostów w macicy? Kiedy zaczynasz kolejne podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaaka a Ty jak po punkcji? Kciuki zaciskam :) A Ty Ziuta kiedy masz punkcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
czesc dziewczyny, dawno tu nie zagladalam. Pozdrawiam was serdecznie. Maria 2510. Ja mialam robione Kryotyp i na skrzepliwosc krwi w klinice genetycznej w Lodzi. Bo we Wroclawiu bardzo dlugo sie czekalo. Nic to nie kosztowalo. bo mialam skierowanie normalnie od internisty. Bezproblemu dostaniesz. Histeroskopie rowniez mialam robiona w Polmedzie. O ile pamietam to ok 1500zl kosztowalo mnie to. Bede musiala jeszcze raz zrobic raczej tez u nich... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Maria2510 Kryotym i ogolnie te badania genetyczne to tylko krew ci pobieraja, ale najpierw poradnia Ginityczne ona zaleci po odpowiedniej rozmowie ci badania. jesli chcesz to moge ci podac do nich namiary, to sie umowisz. Wszystko w 1 dzien zalatwilismy i poradnia i pobranie. Wyniki jesli oki to wysla ci normalnie do domu. Ja juz dostalam Jest ok, A jesli nie ( ale tak nie bedzie u ciebie, wierze w to) to trzeba do nich pojechac na dodatkowe jakies badania i zalecenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Maria oto adres : Poradnia Ginetyczne - Szpital Kliniczny nr 3 Lodz ul Sterlinga 5 tel: 42 633 27 42. Namiary dal mi dr Polak. We we Wroclawiu czeka sie ok 3 mies na poradnie i pozniej na pobranie okj 2-3 mies. a tam juz na tydzien a to i za pare dni masz termin i zalatwisz wszystko w 1 dzien i za darmo tylko musi byc prawidlowo wystawiono skierowanie, ale to juz ci Pani w Poradnie wydlumaczy co ma byc dokladnie na skierowaniu napisane. Powodzenia!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Maria, jesli masz jakies pytania to smialo pytaj:) Czym bede mogla to ci pomoge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Ja kariotypy robiłam u nas we Wro, tylko zrobiłam troszkę inaczej niż się powinno, umówiłam sie prywatnie do genetyka, który pracuje w genetyce na klinikach i on dał nam skierowanie na badania, a raczej takie pismo, co jego zdaniem trzeba wykonać, i umówił nas bezpośrednio na pobranie krwi. W między czasie byłam u internisty i dostałam od niego skierowanie na te badania. Na badanie czekałam jakieś 2 tygodnie i na wynik 3-4 tygodnie. Koszt 100 zł prywatna wizyta u genetyka. A histeroskopię robiłam w Polmedzie zapłaciłam 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania_80
hej dziewczyny, ale się tu zrobiło invitrowo :) ja jestem po drugiej iui i cały czas mam nadzieję, że na iui się skończy, niemniej jednak interesuję się ivf, bo jak wyczerpię pulę iui to mi tylko ivf zostanie :] czy do histeroskopii miałyście wskazania? czy to się robi profilaktycznie żeby zobaczyć czy wszystko tam ok? i czy do badań immunologicznych miałyście wskazania czy to też robi się żeby wykluczyć kolejną ewentualną przyczynę braku ciąży? Rozmawiałam z moją panią dr, ale ona powiedziała, że na razie by nie robiła tych wszystkich badań, bo nie widzi wskazań. A czy miałyście robione badania np. na chlamydię tr.? Moja pani dr mówi, że nie ma wskazań. No ale sama nie wiem skoro ta cała chlamydia potrafi nie dawać objawów. Mamy stwierdzoną tą całą niepłodność idiopatyczną, wszystkie wyniki super ino ciąży brak :] Jestem trzy dni po iui więc ładnie proszę o kciuki, może mi się w końcu coś tam zagnieździ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się melduję juz po. Z 7 pęcherzyków jest 6 dobrych komórek, co z tą jedną okaże się jutro, bo była dzisiaj niedojrzała. Gdyby nie ból w dole brzucha przy próbie chodzenia to byłoby super (mam utrudniony dostęp do jajników). Pewnie do jutra przejdzie. Kika widziałam jak wychodziliście. Trzymam mocno kciuki, aby wszystko było dobrze;) Myszka Tobie równiez kibicuję! Zobaczymy co obie usłyszymy jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
amaaka wychodząc byłam jeszcze mało przytomna bo zaraz chciałam wstawać po obudzeniu :) to super wynik, jutro sie okaże, martwię się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam genetyczne w łodzi ze skierowaniem z polmedu.Nie płaciłam za to nic , ale dość długo czekałam ( 3 miesiące) .Jak wszystko jest dobrze to przesyłają pocztą a jak nie to trzeba jechać.Ale nie martw się wszystko będzie dobrze.Jak będziesz robiła w Łodzi uzbrój się w cierpliwość z czekaniem na wyniki.Pobranie krwi i rozmowa z Panią doktor to kwestia 1 godziny.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena82 no nadal nie przyszła,to jest jakiś obłęd...Ustalałam urlop właśnie do @ i wszystko się poprzestawiało ale na szczęście oddziałowa jest ok i dzisiaj z nią porozmawiałam więc wszystko się da przesunąć tylko,że ja za bardzo nie chcę przesunąć bo chcę być w Pl pod koniec sierpnia żeby trochę słońca załapać ;-) A Ty jak się czujesz? Ile to już tygodni? kika2880 trzymam kciuki żeby ta jedna komórka się zapłodniła ;-) ;-) ;-) maria2510 ja nie miałam histeroskopi więc Ci nie pomogę ale lekarz coś o tym wspominała i robią w Polmedzie ale ,że nie jestem ubezpieczona w Pl koszt to ok 1500 zł. angel_30 jak się miewasz? hej irenn!!!Dawno Cię u nas nie było ;-) Pozdrawiam ;-) mania_80 trzymam kciuki ;-) To jeszcze 11 dni i testujesz?Trzymam kciuki ;-) amaaka moje gratulacje,wynik super ;-) Kiedy transfer? myszka97 powodzenia,ja niedługo (mam nadzieję) zacznę Cię gonić ;-) Sylwia,Liska a Wy jak tam??? Buziaki dla wszystkich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Sylwia u mnie po staremu.szukam przyczymy ciaglym plamien i tp..jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaka trzymam kciuki za Twoje komóreczki:) Mania80,ja tez nie miałam zalecenia do badań na chlamydię,ale mimo wszystko zrobiłam ,bo chciałam mieć pewnosc,że wszystko ok. Mała dobrze,że udało Ci się jakoś poprzestawiać urlop,bo ta @ to straszna wredota jest!!!Cierpliwości Ci życzę,bo domyslam się jak się gotujesz w sobie każdego dnia kiedy jej nie ma:( u mnie tak sobie;jestem zmęczona ta pogodą,dają mi w kośc wysokie temperatury,poza tym jest mi ciężko i jestem osłabiona,no ale w 3 trymestrze to normalka. Irenn,to niedobrze że masz problemy z plamieniami...a co lekarz na to?szykujesz się do ivf czy narazie odpusciliscie? Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
jutro mam transfer :) udało się :) jejku jak cię cieszymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz,a tak się martwiłaś.Mówiłam,że wystarczy jedna,byle była tą szczęśliwą i za to trzymam kciuki.Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
no takie wiadomości z rana kocham :) amaaka - wiesz już ? kiedy transfer kochana? ja jutro 10:40 ale w znieczuleniu ogólnym to będę znowu szła zamotana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika super ;-) Trzymam kciuki!!! A ja w końcu dostałam @ czyli zaczynam z antykami ;-) Jupii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amka ja również trzymam kciuki za komóreczki! kika super wiadomość kciuki równiez zacisniete! MałaG powodzenia też już bym chciała zaczynać! Dziewczyny dzieki za odpowiedź, wiem że w polmedzie robią HSC ale dopiero we wrzręniu a ja chcem zrobic w sierpniu i musze prywatnie bo nie mam ubezpieczenia w polsce. Zresztą jak się uda to chce przyleciec tylko na weekend żeby urlopu nie tracić. z tym kariotypem pewnie będę mieć problem żeby zrobić ale jeszcze popytam was jak wszystko przemslę. Strasznie to trudne załatwic wszystko mieszkając w Anglii czasami mam dość ale nie trace nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angle musze zrobic HSC bo moge miec jakieś mięśniaczki małe, nie są pewni bo widac tylko małe cienie na USG, chcialabym we wrześniu zacząć tabletki brać i październik stymulacja dlatego muszę w sierpniu zrobić HSC ale zobaczę jka to mi wszystko pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika super wieści :):) MałaG jak się miewam? Bywało lepiej i gorzej też :) Ogólnie fizycznie to dobrze. Teraz żyję wyjazdem bo postanowiliśmy wyjechać i odpocząć od wszystkiego. Po powrocie musimy podjąć decyzje gdzie podejdziemy drugi raz bo na pewno podejdziemy :) A teraz trzymam kciuki za Was dziewczyny. MałaG we wrześniu w PL potrafi być i 30 stopni więc się nie martw :) Amaaka jak twoje zarodeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKA trzymam kciuki. Ja też miałam tylko jedną komórkę i dziś jest z nami, jako bardzo ruchliwe dzieciątko. Tak więc spokojnie, bez nerwów. Ja wzięłam sobie 2 dni wolnego i odpoczywałam po transferze, nie wiem czy to pomogło ale się udało. I nie zapomnij "napełnić pęcherza" :-))) Pozdrawiam ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria, ja miałam HSC w Polmedzie w styczniu b.r. Koszt to 1500 zł w znieczuleniu ogólnym. U mnie trwał krótko, bo na szczęście było "nudno" jak stwierdził Pan Dr. Trzymam kciuki za wszystkie Dziewczyny, które są w trakcie stumulacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
ja mam ogólnie - pić nie mogę, postaram się rano nie sikać za dużo :) ale lekarze powiedzieli, że sobie poradzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×