Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

myszko ja biorę antyki od 31.07 i mam brać non stop do 28.08 (czyli muszę zacząć drugie opakowanie) bez żadnej przerwy,27-go.08 mam wziąć zastrzyk a mam go dlatego bo ja nie mieszkam w Pl i nie dawno był u mnie mąż w odwiedzinach i mi go przywiózł a Ty jak pójdziesz na wizytę w połowie brania antyków to na pewno Ci go dadzą.Koszt to chyba 370 zł.Ja mam pierwszą wizytę z LH i estradiolem 10-go .09. Myszka czyli będziemy razem przez to wszystko przechodzić ;-) Ja czuję się normalnie po antykach,nic mi nie dolega,nie puchnę i chyba humor mam taki jak zawsze czyli dobry ;-) amaaka daj znać jak po transferze ;-) Kciuki zaciśnięte ;-) monch wypocznij na wakacjach i baw się dobrze ;-) Buziaki dla Was wszystkich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się po transferze. Poszło szybko i sprawnie. Mam w sobie wszystkie 3 komóreczki, które się ładnie zapłodniły i podzieliły. Aby było śmieszniej, to każda innej kategorii od A do C :) Mam nadzieję, że będę miała piękny prezent urodzinowy :) Słuchajcie, ja mam dziwiny spokój w sobie (jak nie ja). Za to mój mąż przejął wszystkie nerwy za nas oboje. Po raz ostatni był tak zdenerwany parę lat temu, dzień przed naszym ślubem :) :) Za trzymanie kciuków bardzo dziękuję i proszę o dalsze. Przydadzą się na pewno:) Kika moje są teraz mocno zaciśniete za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
a ja za Ciebie trzymam :) super, wszystkie 3 są :) ja jestem tak wygłodniała że zapycham się owocami, jem zgodnie z dietą po transferze, oglądam filmy bo mam urlop, ja jestem bardzo wesoła :) leki biorę i czas leci :) jutro jedziemy na wieś to na spacerki pochodzę tylko trochę chłodniej jakby się zrobiło to by było super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpoczywaj ile się da ;) ja jestem mega zmęczona. Dwa stresujące dni w pracy po 12 godzin zrobiły swoje. Ale za to nie miałam czasu na myślenie albo martwienie się. Od dzisiaj mam kilka dni zwolnienia - poprosiłam o nie aby odpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
i bardzo dobrze! nie przemęczaj się więcej ja mam urlop 14 dni i wypoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amaaka ,kika trzymam za Was kciuki z całej siły ;-) Mam nadzieję,że uda się Wam obu a zaraz za Wami ja z myszką do Was dołączymy ;-);-);-) Odpoczywajcie kochane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
10 sierpnia idę na estradiol progesteron i betę a test mam zrobić za 13 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widzę, że tu się wcale nie zmieniło niestety jeśli chodzi o jakość i skuteczność. W Polmedzie leczyłam się kilka lat temu i widzę że nadal jest podobnie - oni chyba uwielbiają takie liczby :) : 7 dobrych komórek, 6 zarodków, zostaje 3 lub 1. Właśnie tak miałam i widzę że to już chyba taki ich standard. Te liczby się przewijają u większości pacjentek. Oczywiście in vitro się nie udało. Zmieniłam klinikę a tam 11 komórek, 8 zarodków i te 8 pozostało do dnia transferu. Transfer dwóch maluszków udany :) a 6!!! pozostało zamrożonych. Dlaczego tu tego nie potrafią? Mówcie co chcecie, że to pech, loteria itp a ja wiem swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
mała - mam podać telefonicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małaG17 będziemy razem przechodzić przez to wszystko fajnie razem raźniej:) ja puchnę po tych lekach dzisiaj kupiłam japonki 2 rozmiary większe.We wtorek mam wizytę zapytam się czy może mogę coś dostać żeby woda mi się nie zatrzymywała.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka to faktycznie nie za ciekawie :-( Mi jak na razie się nic nie dzieje,czuję się ok.Myślę,że wpływ na to puchnięcie ma również temperatura jaka jest w Pl.Ja jak miałam ostatnią stymulację do IUI to było bardzo gorąco i sadziłam sobie choinki na działce i w ogóle dużo na słońcu siedziałam i na twarzy wyszły mi przebarwienia,na czole i nad górną wargą,masakra i mam je do tej pory i wiem,że na długo ze mną pozostaną... Wiesz już kiedy masz pierwszą wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7.08 mam przyjechać z wynikami.Wpłacić zaliczkę i podpisać umowę, a dalej.. nie wiem co.Mam stracha przed tym wszystkim boję się tego puchnięcia , boję się przybrać za dużo na wadze bo mam problem od zawsze z wagą.i tak cały czas obserwuję swój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała i Myszka trzymam za was kciuki. Teraz Wasza kolej :) Dacie rade i zobaczycie jak szybko czas zleci. Myszka nIe ma się czego bać :) Margi dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jak twoje samopoczucie w te upały? Po zajrzeniu na wątek ciężarówkowy Liska gratulacje!!!, a dla dziewczynek dużo zdrówka :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaaka,dzisiaj żyję,bo u mnie jest pochmurno,rano zdrowo popadało i temeperatura już nie taka zabójcza;) Dzięki,że pytasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
dzięki :))) niedługo następne będziemy wspierać :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska25 moje gratulacje, jejku jak to szybko zleciało.Jak ja dołączyłam do was to Ty dopiero co byłaś w ciąży a tu już na świecie dwie śliczne dziewczynki:) Jeszce raz gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska przyjmij również i moje gratulacje ;-)Super,że masz już maluszki koło siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiektywna 79 Witaj jeżeli możesz napisać to proszę powiedz gdzie podchodziłaś do transferu może w Bocianie? Jeżeli oczywisvie nie jest to dla Ciebie tajemnicą? Pozdrawiam a co do statystyk to masz rację ja tez miałam 7 kom to podobno zła liczba a resztę można doczytać w stopce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch, Galit ja podchodziłam w Novum ale moje znajome również po nieudanych próbach tu, zaciążyły w Bocianie właśnie i jedna w Invimedzie w Warszawie. A co to niby oznacza nieszczęśliwa liczba 7 zarodków :) Chyba tu dla nich to nieszczęśliwa i każda właśnie po tyle ma. Patrzcie na embriologa dziewczyny bo to ma ogromne znaczenie. Powodzenia Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiektywna 1979 7 to znaczy wg dr niepodzielna no i 7? A samym embriologiem jest Pan dr przecież ma certyfikat! Ja sie zdecydowałam na II podejście w Bocianie i nie przeraża mnie te 630 km tak postanowiłam i tak uczynię:) Zaciskam za Was kochane i zyczę wysokiej mega bety HCG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli mogę się wtrącić czy zmiana kliniki dużo daję to wszystko zależy od przyczyny niepłodności ja po pierwszym IVF zaszłam w Polmedzie tylko niestety poroniłam w 8 tyg, ale się udało zajść co było dla nich też najważniejsze. Stymulacja przebiegała super bez problemu 8 kom było na 9 czy 10 pęcherzyków, dawki miałam nie duże ze względu na moja wagę i wiek. Z kolei przy drugim ICSI w GMW stymulacja przebiegała gorzej rosły nie równo pęcherzyki było ich dużo, ale tylko 3 odpowiedniej wielkości z których na szczęście były 3 komórki i dwie się zapłodniły. Transfer na szczęście zakończył się ciążą:)Wszystko zależy też od naszego organizmu i myślę, że podejście, też jest ważne. Ja drugi raz podchodziłam w Opolu bo teraz tu mieszkam i było mi łatwiej, ale jak bym była dalej we Wrocławiu to bym na pewno podchodziła w Polmedzie bo wiem, że tam bym też zaszła w ciąże. Uważam, że w drugiej klinice mieli ułatwioną sprawę bo byłam już po jednym IVF/ICSI i od razu wiedzieli, że tym razem ICSI tylko bo przy pierwszej próbie było IVF/ICSI z czego miałam tylko zarodki metodą icsi bo IVF się nie podzieliły dlatego miałam mniej zarodków. Chcieli dobrze bo wiadomo, że te naturalnie zapłodnione są silniejsze i już wiadomo było, że za drugim podejściem będzie ICSI co oczywiście w drugiej klinice powiedziałam na początku i mieli ułatwioną sprawę.Naszym problemem było nasienie zwłaszcza nieprawidłowa budowa, a ze mną było ok. Jeśli chodzi o Panią embriolog z Polmedu to jest bardzo dobrym fachowcem, tak samo jak Dr. Polak. Pamiętajcie, że czasem przyczyna jest po obu stronach nasienie, wady anatomiczne u kobiety i dlatego z takimi parami już jest trudniej. Wiadomo, ze znajda się tacy którzy są zadowoleni z kliniki bo im się udało, albo z innej bo w tej innej się udało, ale nie piszcie, że są stałe liczby jeśli chodzi o komórki czy zarodki. Niepotrzebnie mieszacie dziewczyną w głowach takimi postami bo to na nie dobrze nie wpłynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Polmed to jest dużo par, którym się udało za pierwszym, drugim i nawet trzecim razem, ale większość nie udziela się na forum, ale proszę Was dziewczyny nie zwalajcie winy na embriologów itd. Wy dziewczyny macie zostać szczęśliwymi mamami, a nie patrzyć na liczby zarodków czy komórek. Wchodźcie czasem na forum ciężaróweczek i tam są dziewczyny, którym udało się za pierwszym, a czasem za drugim razem jak Liska, która została już mamą dwóch dziewczynek, czekająca i już stare dziewczyny z forum, które założyły je, ale już nie piszą niestety, także trochę już tu dziewczyn było bo z tego co pamiętam to założono je 2009 i większości już ja nie pamiętam, ale wiem, że czytając to forum i dziewczyny wierzyłam, że mi też się w końcu uda. Stare formułowiczki piszcie coś czasem co tam u Was i podtrzymujcie dziewczyny na duchu:) bo tu ostatnio jakaś zła atmosfera się robi. Ja oczywiście wysyłam wiruski ciążowe i kopniaczki od mojego maleństwa delikatne:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×