Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzasty86

pozytywny test owulacyjny po owulacji??????????

Polecane posty

witam robilam kilka testow owulacyjnych w 26 i 27 dniu cyklu i wszystkie wyszly pozytywnie, owulacje mialam w 10 dniu cyklu............. zrobilam test ciazowy i wyszedl negatywnie............................wiec dlaczego te testy owu wychodza pozytywnie........?????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiesz ze
masz owulacji w 10 dc? testy owu mogą wykazywać ciąże, ale nie pamiętam na jakim poziomie sie to krzyzuje. W każdym razie - któryś test się myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 dnia cyklu pojawilo sie plamienie, 27 dnia cyklu krwawienie bylo mocniejsze... a 28 dnia coraz slabrze, dzis jest moj 29 dzien cyklu i krwawienie jest coraz mniejsze...... nigdy wczesniej tak krotko i skąpo nie wystepowalo, zazwyczaj trwalo 6-7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 6 nia cyklu zaczelam robic testy owulacyjne i wychodzily negatywnie , w 9 dniu cyklu test wyszedl pozytywnie, w 10 dniu byly przytulanki a od 11 dnia cyklu bolalo mnie podbrzusze i czuilam klucia w okolicy prawego jajnika, wiec albo 10 albo 11 dnia cyklu wystapila owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podobnie, 10 dni po owulacji zrobiłam test owulacyjny i były bardzo mocne dwie kreski czyli pozytyw, ciążowy wyszedł pozytyw, ale dużo później dopiero dzień przed @. Na testach owulacyjnych poisze, że testy po owulacji mogą wykazać ciąże, ale nie zawsze jest to ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiesz ze
wiesz co, równie dobrze te wszystkie objawy mogą być jakimś wahnięciem hormonów to się zdarza. Ponawiam pytanie - skąd wiesz ze miałas owu 10 dc i po co robiłaś testy owu pod koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiesz ze
ok rozumiem. Weź po uwagę proszę, ze nawet pozytywny test owulacyjny + wszystkie objawy jakie opisujesz - wcale nie znaczą że owulacja się odbyła, a tym bardziej że odbyła się prawidłowo. chyba musisz poczekać i najlepiej zrobić betę. To wyjaśni wszystko. Jeśli beta bedzie negatywna - znaczy że albo masz jakieś lewe testy, albo hormony przyszalały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam wczesniej skad wiedzialam ze mialam owulacje w 10 dniu cyklu, a testy owu robilam pod koniec, tak dla sprawdzenia, bo akurat kilka w domu mialam i chcialam sprawdzic co wyjdzie) i na 4 testach robionych w ciagu dwoch dni wszystkie wyszly pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jesli test w jeden dzien wyszedl pozytywny i czulam klucia w okolicy jajnika to owulka mogla sie nie pojawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od przedwczoraj bardzo czesto mnie mdli, no i sutki mnie juz bola ponad dwa tygodnie............ , na izyte do gina jestem umowiona dopiero na 21 lipca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaD
Testy owulacyjne informują o zbliżającej sie owulacji ale nie ma 100% czy nastąpiła :) zazwyczaj owulacja przebiega prawidłowo wiec u Ciebie raczej była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiesz ze
dokładnie tak. jedynym 100% sposobem określenia czy owulacja się odbyła jest monitoring cyklu przez usg + badanie poziomu progesteronu ok 7 po domniemanej owulacji. W każdej chwili organizm może się "rozmyślić" i do owulacji może nie dojść, mimo że się do niej przygotowywał. Może też np uwolnić puste jajeczko niezdolne do zapłodnienia... bywa różnie - teraz raczej nie zgadniesz jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaD
Na mdłości jest za wcześnie a sutki mogą boleć w drugiej fazie cyklu u niektórych kobiet :) To normalne, czasem też tak mam a w ciąży nie bywam :) Poczekaj jeszcze troszke i test ciążowy zrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiesz ze
idź zrób bete - będziesz wiedziała w pon czy się udało czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie badania u gina mialabym wykonac zeby wiedziec czy wszystko jest w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiesz ze
3 razy usg w ciągu 1 cyklu - przed owu, w trakcie owu i po owu + 7 dni po owu badanie progesteronu. W pierwszej połowie cyklu badanie FSH i LH i estradiolu. To na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiesz ze
Angela - poniekąd racja, ale brak dowodów w postaci ciąży wcale nie jest dowodem na brak owu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem czy jest juz sens robic test ciazowy, , od stosunku po ktorym moglo dojsc do zaplodnienia minelo 19 dni, wiec napewno by juz test chociaz slaba kreske pokazal, wiec napewno nic z tego(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiesz ze
niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo raczej chyba jest niemozliwe zeby test jeszcze nie pokazal co? z progesteronem to chyba nie powinnam miec problemu, poniewaz biore duphaston, on jest odpowiedzialny za utrzymanie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiesz ze
jasne że możliwe. a z progesteronem jawnie masz problem, skoro musisz brać duphaston...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio tyle razy sie rozczarowalam wiec i nastepny raz to pewnie znowu bedzie ta jedna kreska:(, jak pierwszego dnia zobaczylam ze krwawienie sie pojawilo to sie zalamalam ze znowu sie nie udalo az sie poplakalam, pozniej sie troche ucuieszylam bo krwi bylo bardzo malutko takie plamienie, no a nastepnego dnia krwawienie sie powiekszylo i znowu sie zalamalam , pozniej sie ucieszylam jak test owulacyjny wyszedl pozytywnie, a pozniej znowu sie zalamalam jak test ciazowy wyszedl negatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duphaston biore na uregulowanie @ , bo jakis czas temu mialam problem , bo mialam nieregularnie, od trzech miesiecy mam po 26.27 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiesz ze
skąd to znam... zrób monitoring cyklu przede wszystkim - to naprawdę wiele wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaD
I na teście ciążowym nie było nic a nic, nawet cienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiesz ze
słuchaj jak miałaś nieregularne @ znaczy że coś jest nie halo - warto zbadać co - duphaston nie jest cudownym lekiem na wszystkie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ostatnim roku mialam nastepujace cykle: 38, 22, 30, 30, 35, 31, 27, 42, 41, 46, 27 , 26, 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaD
dżasty króry masz dzisiaj dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tescie nic nie bylo, przez chwile zdawalo mi sie ze cos widze ale to raczej bylo pragnienie zobaczenia chociaz cienia kreski, nic nie bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia D od 7 lipca od rana zaczelo mi sie plamienie( wiec musze juz zaliczyc to jakio 1 dzien nowego cyklu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×