Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzasty86

pozytywny test owulacyjny po owulacji??????????

Polecane posty

Gość a skad wiesz ze
aż dziwne że przy takich cyklach ginekolog nie zlecił badań hormonalnych skoro staracie się o dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiesz ze
organizm to nie maszyna, nie zawsze jest tak samo. Nie sugeruj sie tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staramy sie od grudnia, ,jak do niego poszlam to mnie nie zbadal nawet tylko kazal brac ten dupfaston, teraz mam wizyte 21 to bede chciala zeby mi porobil badania wtedy bede wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiesz ze
zmień gina lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej jak ten cykl mialam dlugi ponad 40 to musialam brac luteine na wywolanie \@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaD
to ile trwała ta miesiączka dokładnie ile dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiesz ze
no i co z tego, że nie była? ja od jakiegoś czasu mam bardziej obfite - też wcześniej takie nie były. Latka lecą - wszystko się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia d te krwawienie co teraz bylo? jesli tak to dzisiaj jest 4 dzien ale teraz to juz jest takie lekkie plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wiesz ze
aha no i mam nadzieje, że maż ma badane nasienie - jesli nie to zróbcie to koniecznie zanim zaczniesz sie faszerować innymi prochami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaD
Bo Ci powiem że u mnie są też takie krótkei cykle 25 i 26 dniowe od zawsze, nie mam kłopotów z hormonami i nie biore żadnych leków...u mnie @ też sa skąpe 3 lub 4 dni góra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myslicie jesli nie jestem w ciazy (a prawdopodobnie nie) to dlaczego te testy owu wychodzily pozytywnie, ja je robilam we wtorek i w srode, to w srode ta kreska testowa wyszlo duzo ciemniejsza niz we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze u mnie sie cos zmienia, a ostatnio przy cyklu 27 dniowym @ mialam 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaD
ja bym Ci radziła nie sugerować sie tymi testami owulacyjnymi, poczekaj jeszcze pare dni, zrób kolejny test...będziesz pewniejsza no i jeśli sie staracie to radziłabym tak jak podpowiada koleżanka zrobić badanie nasienia. My własnie zrobiliśmy i wyszło nie do końca dobrze wiec polecam zanim zaczną Ciebie faszerowac lekami. Niech tez na tą drugą stronę spojrzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem jedno
a raczej dwa po pierwsze :hormony i trzeba sie zbadac po drugie: po jaka cholere nawet majac w domu testy owulacyjne robilas je tak pozno?nie masz na co pieniadzy wydawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulla
Cześć dziewczyny! Pozytywny test owulacyjny świadczy o owulacji.Też myślałam,że mam cykle bezowulacyjne. Starałam się 6 miesięcy i wiecie co? Okazało się, że leki, które brałam na bolesne @ i kręgosłup- Voltaren i Ibuprofen (słynny Ibuprom) opóżniały owulacje i cylke miałam po 33 dni. Jestem farmaceuką i sama doszłam do tego czytając ulotki i tam wyraźnie jest napisane, że leki zgrupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych a więc ibuprofen, naproxen, aspiryna, diklofenak uniemożliwiają owulację lub wręcz uszkadzają komórkę jajową. Poza tym powodują, że endometrium jest za cienkie na przyjęcie zarodka. Zawzięłam się przecierpiałam jedną @ a właściwie przespałąm 2 dni. Następna już tak nie bolała i wystarczył tylko paracetamol. A kolejna @ już nie nadesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulla
oj cosik mi się wątek urwał. Tym razem @ nie ma. Nie tknęłam żadnych takich leków od 2 miesięcy i ...wreszcie się udało. Dziewczyny proszę zweryfikujcie leki, które bierzecie, bo nawet niby niewinne leki reklamowane w telewizji mogą narobić niezłego bigosu. Życzę powodzonka i dwóch kreseczek na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi77
A co w sytuacji, gdy owulacja była /testy + monitoring usg u ginekologa/, śluz idealny, pęcherzyk pękł /kolejny monitoring u gin/, do spodziewanego okresu zostało jeszcze kilka dni, ale ponieważ jestem niecierpliwa, to zrobiłam test owulacyjny /który podobno zawsze ejst pozytywny w ciąży/, ale niestety pojawiła się tylko jedna kreska. Czy to powtierdzenie braku ciąży, czy po prostu czekać cierpliwie i to nic nie znaczy? Może to glupie pytania, ale jak cżłowiek czeka na to dziecko i czeka, to czas się dłuży i strasznie mnei to wkurza, więc szukam potwierdzenia jak najwcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! ja jestem w podobnej sytuacji..staram sie o dzidzie jakies 4 lata ,mam PCOSpcos...dziś mam 44 dc i brak okresu od 2 tyg-test ciązowy robiłam 10 dni temu i wyszedł negatywny więc odpuścilam sobie...dzis coś mnie tknęło o zrobiłam test owulacyjny i szok-2 tłuste grube prawie czarne krechy-testowa nawet ciemnijsza od kontrolnej-jutro ide po test ciążowy-tak z ciekawości bo nigdy w zyciu nie widziałam 2 kresek na tesci enawetna owulacujnym!!!3majcie kciuki proszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlot
Cześć dziewczyny zaczęłam starać się o dzidziusia ,obliczyłam sobie dni płodne i wzięłam sie do roboty. heheh potem po kilku dniach już prawie czułam, że jestem w ciąży heheh ale 15 sierpnia, czyli w sobotę dostałam okres. byłam załamana. myślałam, że to takie proste.poza tym tak wiele moich znajomych mówi, że udało im sie zajśc w ciąże za pierwszym podejściem. mam doła. choć oczywiście nie powinnam go mieć.zaczęłam zastanawiać się nad testami owulacyjnymi,ale jeszcze w tym miesiącu postaram się sama. Proszę odpowiedzcie, czy plamienie moge zaliczać jako pierwszy dzień cyklu, czy też dopiero krwawienie właściwe jest pierwszym dniem cyklu? pod koniec przyszłego tygodnia wypadają mi dni płodne.spróbujemy,zzobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna04.24
Ale czy te plamienie wystąpiło w dniu spodziewanej @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelena
mam pytanko, czy jak wyszedł mi wynik pozytywny w sobotę ok 13.00 i "przytulanko" było tego samego dnia ok 21.00 (2x), w niedziele ok 12.00 także "przytulanko" (a wtedy test był negatywny) to czy jest jakaś szansa?? W poniedziałek znów mi wyszedł test pozytywny gdzie juz w ogole zgłupiałam...... ale było przytulanko, a wczoraj negatywny i bolący jajnik. Proszę niech mi ktoś odpowie... Na domiar tego dziś wynik LH znów pozytywny........... Czyli równo co drugi dzień od soboty.... Coś jest nie tak, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka:)
Cześć dziewczyny! Mam takie pytanie pierwszy raz robiłam testy owulacyjne i wynikało z nich że owulacje miałam 2.09 a dziś test znów wyszedł pozytywny? Czy tak może się zdarzać, na ulotce nic a nic o tym nie pisało a ja nie mam jeszcze doświadczenia bo to pierwszy cykl z testami owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka:)
Nie ma tu nikogo kto mógłby odpowiedzieć na moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadło1234
Karolka:) - pozytywny wynik testu owu w ogóle nie wskazuje, że do niej doszło...On Ci pokazuje tylko wzrost poziomu LH. Ja się przejechałam kilka razy na testach owu - pokazywały pozytyw a u mnie na owulacje się w ogóle nie zanosiło...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bre
tak może, generalnie testy owulacyjne zwłaszcza te tańsze sa do dupy i często w oggóle nie pokazuje owulacji nawet gdy jest, albo po owulacji przed miesiączka wychodza pozytywne pomimo ze ani kobieta nie jajeczkuje wtedy ani nie jest w ciązy. jeśli nadal wychodzi ci pozytynie - to poprostu działajcie. Nie wem co mam ci jeszcze napisac, same testy nie sa wystarczające aby określic dzień owulacji. Ponadto testy wykrywaja pik LH od 36do24 h przed owulką więc jeśli miałas duzy skok to na 48 h przed mogły juz wchodzic pozytywne i dalej wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przykładme że nie zawsze testy pokazuja prawdę. miałam wzrost LH 15 i 16 dnia cyklu, ale do owu nie doszło (mierze też temp), dzis mam 21 dzień cyklu i dopiero dzis temp mi skoczyła (owu sie przesunęła) a testy wychodza ujemne... co prawda testy były z allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka:)
dziekuje za odpowiedzi:) a jeśli pozytywny wynik testu bedzie utrzymywał się nadal to co powinnam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadło1234
tyśka911 - ale pamiętaj też o tym, ze nasz kobiecy organizm jest tak szalony, ze nawet skok tempki nie musi świadczyć o tym, że do owulacji doszło czy też dojdzie.... Dziewczyny, moim zdaniem najlepiej skusic sie na monitoring - usg mniej więcej od 10 do 16 dc. Oczywiście w zależności jak długie macie cykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×