Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zainteresowana tematem...szybk

Odpowiedź na CV?

Polecane posty

Gość Zainteresowana tematem...szybk

Rozjaśniam sprawę: po jakim czasie dana firma może odpowiedzieć na CV? po godzinie lub kilku godzinach? po dniu lub kilku dniach" Czy np. może odpowiedzieć dopiero po tygodniu a nawet miesiącu" Jak to jest naprawdę lub jak to było u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana tematem...szybk
to dobrze bo od poniedziałku wysyłałam CV i zaczynam się zastanawiać, czy już powinni się odzywać czy jeszcze nie. Trochę się denerwuje, bo nasłuchałam się, ze jak się nie odezwa w ciągu kilku godzin, góra jednego dnia, to...wiadomo...dupa:) a może tak właśnie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklskjjhdhf
Moment... czy ja dobrze rozumiem...? Wysłałaś jedno CV....? Trzeba mieć wyjątkowe szczęście i wyjątkowe umiejętności żeby wysłać 1 cv i być zaproszonym na rozmowę a co dopiero dostać pracę Nie wiem o jaką posadę się ubiegasz, bo to też ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana tematem...szybk
Źle zrozumiałaś. Wysłałam chyba ze 30 CV i teraz czekam...a pytam bo nie wiem jak długo mam robić sobie nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast wysyłać, lepiej iść osobiście. Ja tak miałam: w środę w zeszłym tygodniu zaniosłam CV i LM do pewnej firmy, jeden komplet zostawiłam w kadrach, tam mnie chcieli zbyć więc poszłam do prezesa, pogadałam sobie z gościem, zostawiłam mu drugi komplet papierów, powiedział mi że na 80% mnie zatrudnia. na drugi dzień był telefon od niego , w piątek byłam na kolejnej rozmowie, jutro robię badania i od srody zaczynam pracę:) szukałam od października. Doszła mnie plotka że poszukują pracownika biurowego, choć żadnych ogłoszeń nie było. Zadziałałam szybko i się opłaciło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka w maju została zwolniona. cały miesiąc rozsyłała cv. firmy zaczęły się odzywać dopiero po miesiącu. rekrutacja na wysokie stanowiska może się ciągnąć nawet 2 msc. co innego jeżeli odpowiedzi na stanowiska gdzie nie trzeba mieć doświadczenia ( kasy, prace sezonowe itd.) wtedy to leci szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Horozny
Warto wysyłac CV, roznoszenie to idiotyzm. NA studiach wysłałem 10 CV - 3 rozmowy, 2 wygrane rekrutacje. Siedzę w tej pracy po dziś dzień :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhn j
a Warszawie jak jest? tam już też brak pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj brat wyslal jedno cv
i dostal prace :D. Skonczyl informatyke. specjalizacja: bazy danych czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez 8 miesięcy rozsyłałam CV, odezwały się 4 firmy. Zaczęlam roznosić i znalazłam robotę po tygodniu:) trzeba się umieć sprzedać, takich co rozsyłają CV jest tysiące i tak naprawdę mało kto się tym interesuje, a połowa z nich trafia do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekruterka
Nie spodziewałabym sie, że wszystkie firmy do których wysłałaś CV sie odezwą. Piszę z własnego doświadczenia w rekrutacji - Nie wszystkie CV, które dostaje spełniają choćby 1 kryterium zawarte w wymaganiach jakie są w ogłoszeniu, ludzie często szukają pracy jakiejkolwiek i wysyłają gdzie się da, czy to na stanowisko PH wyśle się była Księgowa, czy odwrotnie. Ostatnio na jedno stanowisko (ogłoszenie dane na całą Polskę) wysłało mi się 1200 osób, z czego 5 zaprosiłam na rozmowę...życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona888
Czym innym jest pojscie do firmy,ktora wiadomo,ze szuka pracownika,ale sie nie oglaszala,a czy innym jest chodzenie po firmach,dla ktorych np.chcemy pracowac,ale one niekoniecznie kogos potrzebuja.Stad Lauro mialas zdecydowanie wieksza szanse dostac te prace niz gdyby firma nikogo aktualnie nie poszukiwala.Swoja droga-gratulacje,ale sposob chodzenia nie zawsze sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" ze jak się nie odezwa w ciągu kilku godzin, góra jednego dnia, to...wiadomo...dupa a może tak właśnie jest?\" po godzinie? kto takich głupot ci nagadał. ? do mnie raz sie odezwali po 5 godzinach ale to byl telemarketing ( ogłoszenie było zmyłką ) ..... :-O mogą się odezwac nawet po 2 miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura Diaz " przez 8 miesięcy rozsyłałam CV, odezwały się 4 firmy. Zaczęlam roznosić i znalazłam robotę po tygodniu trzeba się umieć sprzedać, takich co rozsyłają CV jest tysiące i tak naprawdę mało kto się tym interesuje, a połowa z nich trafia do kosza. " a ja wysyłałem przez 6 miesiecy 300 CV i miałem odzew około 50 firm. prace znalazłem dzieki wysyłaniu e-maili myślę że nie ma jednego sposobu na szukanie pracy . trzeba wiele srok za ogon ciągnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewq, no to proporcja sie zgadza, ja mniej wysłałam niż ty, i mniej rozmów miałam;) Tyle że ja mieszkam w takim regionie POlski, gdzie firm i ogłoszeń o pracę w zasadzie NIE MA, a jak są, to właśnie przeprowadzają masowe zwolnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana tematem...szybk
Ja osobiście wysyłam przez internet CV. Jakoś nie umiem pójść, ot tak po prostu, do jakiejś firmy i spytać czy ewentualnie nie szukają kogoś do pracy. Przecież to wręcz głupie jest (sorki jak kogoś obraziłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura-----------> gratuluje znalezienia pracy :-) Zainteresowana tematem...szybk \" Jakoś nie umiem pójść, ot tak po prostu, do jakiejś firmy i spytać czy ewentualnie nie szukają kogoś do pracy. Przecież to wręcz głupie jest (sorki jak kogoś obraziłam) \" Nie uważam żeby to było głupie a kiedyś jak netu nie było to więcej ludzi tak szukało . taki sposób ma swoje plusy i minusy tak jak wysyłanie meili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też zalezy jaka firma, czasami jest tak, ze nie ma szans dostac się do środka bo cię ochrona nie puści, a rozmawianie o pracy z ochroniarzem nic ci nie da;) czasami z wielką łaską wezmą od ciebie cv w jakimś tam sekretariacie, ale czy to trafi potem do kadr, kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×