Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tomi5

Pomogę zajść w ciążę - pomoc w zapłodnieniu

Polecane posty

Witam Mam 36lat i dwójkę zdrowych dzieci (chłopiec i dziewczynka w wieku 13 i 7 lat). Jestem wysokim męszczyzną 185cm z wyższym wykształceniem, wysportowany i dobrze zbudowany. Trenowałem sztuki walki i pływanie. Brak problemów zdrowotnych. Nigdy nie chorowałem poważnie ani nie miałem żadnych urazów. Pomoge zajść w ciążę kobiecie gwarantując pełna dyskrecję i brak roszczeń do potomstwa. Mogę wykonać wszelkie badania. Mieszkam w Warszawie i preferuję kontakt na terenie tego miasta ponieważ pracuję zawodowo i nie mogę wyjeżdżać. Osoby zainteresowane proszę pisać na e-mail lub proszę wysłać sms na numer z prośbą o kontakt - oddzwonię najszybciej jak to będzie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paskudny
Jakiś desperat z ciebie jest...bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia 26
hmm no tez mnie ciekawi jak dasz nasienie do próbówki czy piszesz się na sex???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bllleeeeeeeeeeeeee
dziwny koleś:o nie wiesz jak zdradzić żonke to wymyśliłeś sobie ze bedziesz to robił dla dobra sprawy?:o desperat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętna na dziecko
:) Hmmm, ja byłabym chętna na twoje nasienie, byle bym nie widziała twojej twarzy i w ogóle nie spotkała se z tobą. możesz mi zostawić nasienie w parku pod ławeczką w słoiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeee nawet tu
dotarli inseminatorzy!!!!!!!!!!!!!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyran
pomoge kobiecie zajsc w ciaze mam 37 lat zdrowy bez nalogow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyran
moj email cyran16@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla132
Okropnośc... Dla kobiet to poważna sprawa a tu znajdują się tacy którzy wykorzystują to żeby sobie poruchac (przepraszam ale taka prawda), miec z tego przyjemośc i może nawet zarobić... :) mam chłopaka i napewno nie pozwoliłabym mu kochać się z inna... Mógłby oddać swoje nasienie w inny sposób nie mam nic przeciwko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsfsdfsdfsd
męszczyzno z wyzszym wykształceniem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowa mama
Mam zaświadczenie ze nie mnie mieć dzieci. Lekarze próbowali wszystkiego ale z marnym skutkiem. Załamałam sie.. Lecz poznałam jednego faceta który sprawił ze teraz mam zdrowego juz 14to miesięcznego Synka. Podczas badań wyszło ze jego nasienie jest wyjątkowo silne i mimo moich problemów zaszłam w ciążę. Jego mail jest podany. Powodzenia kobieta w mojej sytuacji. Pozdrawiam K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowa mama
Panjakistam@wp.pl to jego Mail a nie tlen. Przy kontakcie piszecie ze jesteście znajomymi Kass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierze że bedzie dobrze :D
idiotki jak zwykle nie umiecie czytac ze zrozumieniem ,nawet nigdzie nie napisał ze chce przyjemności :P moze oddaje nasienie w pojemniku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie pomogę w zajsciu w ciążę mój tel. 884 871 154 zapraszam do kontaktu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mogę dać nasienie 603467938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam 26lat . Jestem wysokim mężczyzną 180cm . Trenowałem sztuki walki i pływanie. Brak problemów zdrowotnych. Nigdy nie chorowałem poważnie ani nie miałem żadnych urazów. Pomogę zajść w ciążę kobiecie gwarantując pełna dyskrecję i brak roszczeń do potomstwa. Mogę wykonać wszelkie badania. Mieszkam w Złoczewie i preferuję kontakt na terenie tego miasta ponieważ pracuję zawodowo i nie mogę wyjeżdżać. Osoby zainteresowane proszę pisać na e-mail lub proszę wysłać sms na numer 725122060 bądź pisać na marcelkwit@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze że preferuję pozycję "na pieska" i dopuszczam obecność męża/partnera podczas aktu zapłodnienia pod warunkiem że nie będzie mi wkładał członka do pupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskretnie pomogę w zajściu w ciąże 25 lat jan.skz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jesteśmy małżeństwem od 10 lat, poszukujemy młodego Pana, wiek do 30 lat, zdrowego - z badaniami - wzrost minimum 190 cm, kolor oczu niebieski,włosy ciemny blond, grupa krwi A- , zadbanego, bez nałogów, który pomoże nam, za darmo, ale bez żadnych konsekwencji w poczęciu dziecka. Najlepiej kawalera, ponieważ nie chcemy aby jakaś kobieta cierpiała z powodu zdrady męża czy partnera. Chyba, że żona wyraża zgodę na przygody męża. Zaprosimy na Cuckold. Dla Pana może to być przygoda życia, dla nas spełnienie marzeń o dziecku. Chętnych Panów, którzy zdecydują się dojechać w konkretne miejsce na dolnym śląsku prosimy o kontakt na adres abcd1234@o2.pl oraz proszę dołączyć zdjęcie. Tylko bardzo poważne oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość P

Witam jestem z małopolski pomogę w stworzeniu ślicznego dzidziusia mam 37 lat  85 kg. 80 cm włosy ciemne podobno bardzo przystojny  moja gr. krwi 0rh- jestem zdrowy aktualne badania mam dwoje własnych wspaniałych dzieci zapewniam 100% higieny i dyskrecji tel. 732966891

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość D

Witam mogę pomóc Panią i parą mieć dziecko bez jakich kolwiek problemów,  samotnie wychowuje dwóch synów i pomogę bardzo chętnie to mój numer 796292341.  Zapraszam panie i pary z Dolnośląskie,  Opolskie,  Śląskie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Witam pomogę w stworzeniu ślicznego i zdrowego dzidziusia jestem z małopolski przystojny 37lat 180cm 83kg włosy ciemne gr.krwi 0rh- zdrowy aktualne badania bez nałogów gwar. dyskrecję własna rodzina mam dwoje dzieci robercika1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebbddv

Ci potencjalni reproduktorzy wala takie byki ortograficzne ze bałabym się o braki w inteligencji przyszłego dziecka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomogę zajść w ciążę

Pragniesz zostać mamą ?
Chętnie ci w tym pomogę ,dyskrecja gwarantowana i sukces 100% gwarantowany :) 

Spotakanie@vip.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia

Ja tam bym uważała na takie anonse 😄  nie ma, co ludzie wiadomo kto to i później weź to dziecku wytłumacz kto jest ojcem. Polecam starającym się Cyclotest MyWay komputer cyklu. Bardzo precyzyjnie ukazuje płodny czas, zdecydowanie ułatwia zajście w ciąże 🙂 W naszym przypadku się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomogę

Jednorazowa oferta dla jednej pary/singielki więc nie będzie tanio... Ja 39 lat 199cm wzrostu. Mam dzieci, dzieciaki duże w sensie duże na swój wiek po tacie nie koniecznie starsze kolejne w drodze... Więcej na priv nie przez maila kontakt tylko osobisty. Nie jestem bez nałogów palę i okazjonalnie piję zwiedziłem pół świata byłem i jestem w wojsku jako rezerwista posiadam kilka zawodów w tym jeden bardzo prestiżowy mówię płynnie po angielsku. Zanim przejdziemy do konkretów musimy się poznać zastrzegam sobie prawo do odmowy pomocy w momencie w którym coś mi się nie spodoba. Szanujmy swój czas to nie jest oferta 500+ czy za flaszkę... kontakt: simon.dare@interia.pl jeśli nie odpowiadam to dlatego że nie mogę odezwę się na każdego maila i proszę o numer kontaktowy w mailu. Robię to tylko po bo sytuacja mnie do tego zmusza albo ogarnę dodatkowe pieniądze albo będę widywał swoje dzieciaki maks cztery dni w miesiącu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itorn

Pomogę zajsc w ciaze lubelskie  27 lat email  chlopztl@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×